O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 20 pro. 2008, 14:09

bigdragon píše: Ale umožnit někomu aby prezentoval své výrobky, bez protislužby s tím nesouhlasím. Myslete si co chcete, ale je to tak nějak proti zdravému rozumu :twisted:

Jako obchodník s tímhle souhlasím.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 20 pro. 2008, 14:13

protislužba? za co? že v odpovídající místnosti bude vlákno profesionála? už mě to nějak nebaví, meleme tady tu samou kravinu už po sté dokola. já myslel, že už jsi to pochopil, a tys to pochopil tak, že to samé omíláš v jiném vláknu. sám nechápu, proč jsem zrovna do tohohle vlákna vlezl, vidím, že důsledně dodržuješ jeho tématiku.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Cifro » 20 pro. 2008, 14:19

bigdragon píše:musím se přiznat, že se nemohu zcela odpoutat od myšlenky která zde zazněla a to vytvořit zde na dýmce místo kde by se mohli presentovat světoví či okolní pipemakeři a za sebe mohu říct, že s tím nesouhlasím. Toto je forum lidí kteří se na jeho provoz skládají (mám nejmíň co kecat ještě jsem nepřispěl) a budeme dělat osvětu lidem kteří si výrobou dýmek vydělávají slušné peníze. Podle mne je rozdíl mezi tím, že některý z místní komunity pochválí pipemekera, či dá odkaz na jeho stránky. To děláme proto abychom si rozšířili obzory. Ale umožnit někomu aby prezentoval své výrobky, bez protislužby s tím nesouhlasím. Myslete si co chcete, ale je to tak nějak proti zdravému rozumu :twisted:


Dovolím si nesúhlasiť. Na tomto fóre sa schádza skupina fajkárov a nadšencov fajok a všetkého, čo s tým súvisí. Ja osobne si oveľa radšej pozriem práce výrobcov fajok, ako napr. vlákno "o hovne". Pokiaľ by sa ktokoľvek z výrobcov fajok chcel zapojiť do (občas) zaujímavých debát, môže tak spraviť len v prípade, že nebude prezentovať svoju prácu? Alebo inak: si si istý, že každý, kto tu prezentuje svoje výrobky koná tak výlučne za účelom ich predaja? Pokiaľ budú prezentácie výrobcov fajok sústredené v jednom vlákne, nikoho nebudú obťažovať a nevidím dôvod, prečo by nám to malo vadiť. Skôr naopak. Bodaj by bolo takých Yaschtylovov čo najviac. Ovšem obávam sa, že po skúsenostiach p. Yaschtylova s týmto fórom sa už asi sotva u nás nejaký výrobca zaregistruje :think:

Tú protislužbu akosi nechápem. Kvalitný výrobca fajok prezentuje na tomto fóre svoju prácu. Akú protislužbu máš ako na mysli? On predsa nevyrába menštruačné vložky ale predmety, ktoré nás tak nejak spájajú, imho.
Naposledy upravil Cifro dne 20 pro. 2008, 14:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2008, 14:19

podívej Tome pokud by tímto stylem chtělo presentovat BPK budeš proti nebo mu také uděláš thread?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 20 pro. 2008, 14:23

To Bigdragon:Ale je dobře,když o tom mluvíš,pokud ti to leží v hlavě.Čistě hypoteticky,jak by jsi postupoval v tomto případě.

1.Yashtilov myslím prodáva dýmky po celém světě,opravdu si nemyslím,že sem zabrousil jen proto,aby nám tu spamoval a nutil nás kupovat jeho dýmky.Když se podíváš na jeho stránky,tak co jsem viděl dýmky stojí i 500USD a to si tu nikdo nemuže dovolit kupovat.Myslím,že nás nepočítá za své zákazníky,mezi kterými by si musel dělat reklamu.Podle mě se chtěl tak jako každý šikovný výrobce prostě pochlubit a své výrobky prokonzultovat a podělit se o radost z tohoto krásného řemesla s námi-prostě nás považuje za dýmkaře.
2.Vezmi si situaci...Tom dělá hezký fajfky a pravidelně nám je prezentuje.Všichni víme,že se tím přímo neživí,prostě ho to baví tak se tomu věnuje a nakonec tu není jediný,že? Ale situace se může změnit,najednou začne prodávat fajfky ve větším,bude se mu dařit,stane se to jeho hlavní činností...bude ti v tom případě taky vadit,že je tu mezi námi,když nám bude házet odkazy na své stránky?Mě tedy určitě nee.
Můžeš namítnout,že Yashtilov pro klub nic neudělal,Tom samozřejmě ano.V případě Toma se to určitě nezmění, v případě Yashtilova může.
Mě prostě zas připadlo,že jste se tu na něj vrhli jak supi,jako kdyby vám tu něco bral,no a když se podíváš na ty odkazy co nahazel Pistacik,myslím tím odkazy na zahraniční fora,tak slovo jako SPAM se tam nevyskytuje.Prostě jsme asi byli jediní,kdo to řešili tím stylem,že jsme ho skoro vyděsili.
Ne já z něj nejsem p......j,já si jen myslím,že si tu pozornost zaslouží.Snad to není moc troufaly to takhle psat, i když jsem tu nový a není to snad taky úplne o HOVNĚ. :wink:

Ted vidím,že než jsem to stačil naklepat,už se tu vyrojily názory,no ale stejně to pošlu :lol:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Mack » 20 pro. 2008, 14:30

bigdragon píše:podívej Tome pokud by tímto stylem chtělo presentovat BPK budeš proti nebo mu také uděláš thread?

ono je to těžký, já se divím za ta léta, co se tu nakydalo "příspěvků" na BPK, že sem od nich ještě sem nikdo od nich nepřišel... možná, že "nás" mají jednoduše u prdele...
nehrajme si na pupek světa... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2008, 14:31

to Cifro vycházím ze zkušenosti na Knife.cz tam mají jednotliví výrobci svoje vlákna a v nich ukazují výsledky své práce. Domovské stránky mají uvedeny ve své identitě. Mimo jiné ostatním občas radi co a jak. Nevkládají k obrázkům link na své stránky. Prostě se chovají Jako třeba Honza Klouček. Ale stylem Yaschtylov tam nejedná nikdo. Můžeš mi prosím říct co si pomyslíš o letáčku na cokoli ve své schránce? Že Ti ho tam hodil někdo koho zajímá jak žiješ a o čem si vykládáš s rodinou a přáteli? Já si myslím, že proto aby Ti nabídl službu nebo produkt který vyrábí.Né proto, že si kamarád, ale aby Ti ho prodal.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 20 pro. 2008, 14:34

Jak už jsem psal, já s protislužbou souhlasim a myslim, že je jasná, každý dostaneme dýmku :twisted: a já mám už dopředu
vybranou :D a kdo nejvíc remcal, dostane dvě :smoke5:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 20 pro. 2008, 14:35

klasik51 píše:Jak už jsem psal, já s protislužbou souhlasim a myslim, že je jasná, každý dostaneme dýmku :twisted: a já mám už dopředu
vybranou :D a kdo nejvíc remcal, dostane dvě :smoke5:


Předpokládám že rovnou ty za 500 doláčů,ať to stojí za to ne? :D A bigdragon by mohl dostat 3 :ok: :plaster:

Já nevím,asi bych to viděl tak,že se tobuď vsákne samo a tím se projeví všechny pravé umysly anebo se k tomu vyjádří Fénix a bude.... :twisted: :twisted: :twisted: :plaster:
Naposledy upravil Sobpeta dne 20 pro. 2008, 14:37, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2008, 14:36

Sobpeta píše:2.Vezmi si situaci...Tom dělá hezký fajfky a pravidelně nám je prezentuje.Všichni víme,že se tím přímo neživí,prostě ho to baví tak se tomu věnuje a nakonec tu není jediný,že? Ale situace se může změnit,najednou začne prodávat fajfky ve větším,bude se mu dařit,stane se to jeho hlavní činností...bude ti v tom případě taky vadit,že je tu mezi námi,když nám bude házet odkazy na své stránky?Mě tedy určitě nee.

jasně že mi to nebude vadit, protože Tom je člověk který pro tohle forum dost udělal, Yaschtylov kromě reklamy na své výrobky neudělal pro tohle forum nic
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2008, 14:38

ta protislužba může být cokoli třeba jen to, že na jeho stránkách bude odkaz na ty naše. Jenže my mu tam svůj odkaz asi neprospamujem :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 20 pro. 2008, 14:39

:arrow: bigdragon
Taky jsem uváděl ...že se to v jeho případě může změnit...myslím Yashtilově případě.Nebo jsem naivní :?: :idea:
Ale fakt je,že pokuď si u budemě dělat takovouhle reklamu tak tam ten odkaz asi nedá,že?
Naposledy upravil Sobpeta dne 20 pro. 2008, 14:43, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 20 pro. 2008, 14:41

bigdragon píše: Můžeš mi prosím říct co si pomyslíš o letáčku na cokoli ve své schránce?


pomyslím si následující: když mě to zajímá, budu rád, že mi ho tam hodil, protože tím získám něco, co nemám (v našem případě zajímavou nabídku výrobce) a když mě to nezajímá, hodím to do koše a tím to pro mě končí. určitě nabízejícího nepůjdu zažalovat (obrazně řečeno) kvůli obtěžování a já nevím co ještě, jako to hňahňáme tady. to téma už pro mě začíná být obtěžující - můj názor jsem vyjádřil a další diskuze se zříkám. raději budu diskutovat o něčem smysluplném. celá tahle diskuze je o ho*ně už od začátku. místo abychom si připustili, že yaschtilov může někde udělat třeba reklamu i našemu fóru, tak se tu omílají sračkoidní argumenty o protihodnotách :clamp: :pray:

jdu radši do dílny dělat něco užitečného...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 20 pro. 2008, 14:44

Tohle bych viděl jako definitivní shrnutí... :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Cifro » 20 pro. 2008, 14:58

bigdragon píše:to Cifro vycházím ze zkušenosti na Knife.cz tam mají jednotliví výrobci svoje vlákna a v nich ukazují výsledky své práce. Domovské stránky mají uvedeny ve své identitě. Mimo jiné ostatním občas radi co a jak. Nevkládají k obrázkům link na své stránky. Prostě se chovají Jako třeba Honza Klouček. Ale stylem Yaschtylov tam nejedná nikdo. Můžeš mi prosím říct co si pomyslíš o letáčku na cokoli ve své schránce? Že Ti ho tam hodil někdo koho zajímá jak žiješ a o čem si vykládáš s rodinou a přáteli? Já si myslím, že proto aby Ti nabídl službu nebo produkt který vyrábí.Né proto, že si kamarád, ale aby Ti ho prodal.


My si asi nerozumieme. Toto je diskusné fórum o fajkách. Logicky sa na ňom zúčastňujú ľudia, ktorých fajky zaujímajú. Na fóre aj doma v schránke mi ,samozrejme, bude vadiť aj vadí, ak sa do mojej pozornosti snaží našróbovať výrobca čohokoľvek, čo nesúvisí s mojimi záujmami. Vo všetkom s tebou súhlasím, pokiaľ by bol Jaštylov výrobcom zimných pneumatík alebo plastových okien. O "letáčku na cokoli" ti môžem povedať, že ma s...ie tak isto, ako všetkých ostatných. Až mi do schránky hodí letáčik Negoita s ponukou jeho fajok, tak si ten letáčik s radosťou prezriem. A ak bude takých letáčikov viac, tak si na ne zriadim extra schránku a napíšem na ňu: "Schránka pre prezentačné letáčiky svetových výrobcov fajok. Ďakujem za príspevky". Myslím, že taká "schránka" na tomto fóre chýba. Ešte raz si dovolím zopakovať, bodaj by bolo výrobcov Jaštylovových kvalít, ktorí majú záujem prezentovať nám svoju prácu, čo najviac.

Pokiaľ som toto krvopotne napísal, Bassa celkom jednoducho a výstižne vystihol podstatu veci. Napriek tomu to odošlem, keď už som si dal tú prácu. Tiež som mohol radšek pokračovať v rustikácii práve rozrobenej Pištovej fajky, kua.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 návštevníků