O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 15 kvě. 2020, 23:45

Rozepsala jsem se krapet na gáblíčku,ale ted´ plně ocen´uju mé rozhodnutí vzít zpět prodej baráku a latifundií,jsem tak ráda,že k tomu nedošlo.QA důvod je víc než danej..Vím že to byl v obchodech mazec.Ale v Budějkách to bylo taky,ale kouzlo mé osobnosti asi zapracovalo-bože,jak miluju bejt na jednu stranu bezradnou ženou :twisted: (kdyby jen tušili,že hážu po řemesníkách krompáčem... :wink: ,a jak jsem psala,pustili mě do obchodu i se psem,prostě jsou tam úžasný.Zrovna včera,stal se mi choulostivej problém,a postkytli mi zázemí a soukromí hlídal zaměstnanec.Po půl hodině ,když jsem se dala do pořádku,tak i mě doprovodil vyřídit reklamaci a nákup.A prosím,to ani nemám věrnostní kartu.Taky už bych si jí měla udělat,nechala jsem tam už dost peněz.Ale tu empatii a přístup, by se mohli učit doktoři a některé sestry v budějickej nemocnici.Jsem se totiž krapet letos rozšoupla,co jsem v loni ušetřila v padesátkách-13tis.,tak jsem koupila křesílka na terasu+sedáky,kytičky...Chci to tu mít hezký.Nášlapy na schody,infra panelové topení do ložnice-konečně byl důvod sundat manželsonovo foto ,jediná věc co mi už hooodně dlouho pila krev v mé vymazlené ložnici.At´ si to hodí na internet a prodá,když tu furt mele o svých fanouškách.
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod jelen76 » 22 led. 2021, 14:39

Kamarádi nevím kam s tímto dotazem. Manželka před těhotenstvím kouřila práskací mentolové cigarety. No a mezitím jí je EU zakázala. Nevíte existuje nějaká náhrada? Nechce ale žádné ajkosy a podobné sračky. :oops: :oops:
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod basa333 » 22 led. 2021, 15:52

sežeň si někoho, kdo cestuje třeba do tuniska a nech si je přivézt. na letišti v djerbě jsou běžně k mání. zrovna tak ale jistě budou třeba v doha, v egyptě nebo v dubaji. já vím, je to oser, ale jde to
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Hardslimer » 29 led. 2021, 18:13

:arrow: Jelen76

https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... web201603_

A tady pěkná mašinka na pohodlné plnění

https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 5615%23671

Ale nemám to vyzkoušené. Jen jsem na to narazil při brouzdání na netu.
Uživatelský avatar
Hardslimer
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 134
Věk: 45
Registrován: 10 lis. 2020, 23:36
Bydliště: Ostrava / Havířov

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot], Mirik a 13 návštevníků