O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Baskervil » 13 bře. 2019, 07:55

Jestli to není něžně upozornění, že na pozici 69 nějak zapomínáš?
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Fénix » 18 bře. 2019, 14:59

Alferi píše:Hmmm, to bude Fénix. Určitě si v časech "dýmky.tk" zřídil s doménou státu Tokelau zadarmo i číslo. :twisted:


Jo jooo :rofl:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Nevill » 02 kvě. 2019, 15:19

Něco k tématu - pražská ZOO vydala knihu "Atlas trusu":

https://eshop.zoopraha.cz/tiskoviny/kni ... trusu.html

Případně mají i kalendář na příští rok, hádám že to by mohl být skvělý dárek... :lol:

https://eshop.zoopraha.cz/tiskoviny/kal ... -2020.html
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 01 črc. 2019, 13:15

Budete někdo vědět? :?:
O mně to neni, já jsem v důchodu. Příběh :wink:
Objednal a zaplatil jsem v lednu zálohu na dovolenou v Krkonoších. (třeba)
Před 14 dny jsem dostal neschopenku a zároveň termín na operaci ramene. Na 16.8.
Do té doby a ještě nějaký čas po tom tedy na neschopence. Dovolená je poslední týden v červenci.
Neni to marození na lůžku, mám vycházky. Jde to nějak udělat, legálně, abych mohl na tu dovču?
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 02 črc. 2019, 08:01

no legálně se můžeš nechat uschopnit a je to. když můžeš jet na dovolenou a chodit, tak ti to asi nebude až tolik vadit...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 02 črc. 2019, 08:28

Ano, zavápněné rameno při chůzi nevadí.
Jen mně připadalo blbý, nechat se uschopnit, dát dovolenou a zase si říct o neschopenku.
Ten člověk pracuje rukama a levou prostě nezvedne.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 02 črc. 2019, 08:36

tu situaci měla přesně moje polovička u kolegyně v práci. problémy s kolenem a zády, zásahy na pohotovosti a objednaná dovolená v egyptě. aby mohla odletět, tak se raději uschopnila, protože jinak by ji buď sežrala vedoucí v práci, nebo by přišla o prachy za celou dovolenou. tak si vyber, no.
bojím se, že jiná cesta nevede - buď jsi schopný a můžeš i do práce, nebo jsi neschopný, buď doma a choď odpo na vycházku. třeba by mohl tu dovču nechat někomu jinému?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 02 črc. 2019, 19:02

Nn, ale srovnávat marození s ramenem, s marozením s kolenem a zády, v případě odjezdu na dovču je asi Tome špatně.
Nicméně je vyřešeno. Majitel penzionu je neskutečně ochotný člověk. :ok:
Po telefonátu a vysvětlení situace, přistoupil na dotaz - přesunout zálohu na příští rok na letní dovolenou. :smile:
Mohl klidně říct, že ho to nezajímá, propadá vám půlka zálohy a druhou půlku vám pošlu. :(
Je to úžasné, když člověk narazí v dnešní době na ochotného člověka.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 29 črc. 2019, 03:07

Pánové a Dámy,kamarádi,přátelé.Po dlouhé době se hlásí Schimmrovka :ok: .Pár členů klubu zná čím prochcházím díky FC.Oznamuju smutnou záležitost,prodávám vše co mi říká milostpaní-i když po dnešním FC rozhovoru se Šimim nemohu usnout.A dost přemýšlím,po třech těžkých operací břicha během měsíce března,rakovina,neuropatie v nohách a v rukách-bez hůlky neudělám krok.Po poslední narkoze ,když jsem se probrala,tak jsem prý zařvala-je ještě hodně lidí co jsem nenasrala.3x mě vykuchali jako králíka,ve špitále jsem nechala 12 kilo-za to se vůbec nezlobím,aspon´ se vejdu do mých oblíbených trachtových sukní :wink: .To bych nebyla já,už lítám na trachtůrku,sekačkou a stříhám ploty.Prostě to nevypadá,že bych se chtěla stěhovat.Úžanson mi vloni dal brutální kopačky(a to jsem mu koupila k narozeninám nádhernou parcelu u budějc,že nám tam postaví-mno karma je zdarma :mrgreen: má za sebou dva infarkty a s kamionem se může rozloučit,jakož i s pár přáteli-neodpustili mu jak se ke mě zachoval.).Ale ted´ řeším jinou věc,na prodej svech latifundii jsem se obrátila na muže své kamarádky,nejdřív mě chtěl připravit o 1,5mil.,pak mi odrazoval kupce.A bohužel mi podstrčil smlouvu-věřila jsem mu a té době jsem byla dost oslabená,jak psychicky,ale hlavně tělesně,manželson jen přihlížel jak si pod sebou podřezávám větev a ted´ mi to dává slušně seřžrat.Ale díky Šimimu se mi rozsvítilo a už vím jak z toho vybruslit.Neteř má dobrého právníka,muj notář se též zapojí a pomůžou mi napravit mojí neznalost.A hlavně dám plnou moc bratrsonovi,já potřebuju klid na léčbu,čeká mě operace kýly.A asi to nakonec neprodám!!!Asi mě to tu zabije,ale umřu v klidu a št´astná v místě odkud pocházím.......................................... :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Tapinek » 29 črc. 2019, 20:37

:ok:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod sihanuk » 01 srp. 2019, 23:01

Jani Tebe nikdo neporazí. Drž se :ok:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 11 srp. 2019, 00:36

Nakonec jsem došla k resultátu.prodám to.Ale počkám,nebot´musím.Nejsem ve stavu někde jezdit a hledat byt.Operaci kýly mi několik lékařů nedoporučilo,až mi skončí chemošky,tak možná ....Takže ted´ už opravdu na trachtůrek jen koukám :cry: .Bože, jak já bych tu potřebovala pořádnýho chlapa co se za mě postaví,zastane se mě,poradí mi.............. :cry:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 12 srp. 2019, 18:40

Hele Jano, co na to říct, ............. :think: já nevim, .................... :think:
Ale Šimimu :ok: :ok: :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 14 srp. 2019, 00:53

Šimiho jsem potkala u Kloučka,sleduju jak opravuje ten svůj baráček-to já mám už za sebou,ale po letech je tu potřeba spousta novejch oprav.Ještě 1 března jsem měla plno plánů a byla s pejskem na první výstavě,no a 6 března se mi život otočil zvůru nohama.Ale neboj te se,já se nedám :ok: Asi tomu chce osud,abych začala znovu a jinde.Možná jsem chtěla od života víc než jsem mohla zmoct a osud mě pleskl přes prsty.Ale i tak si snažím užívat.před tejdnem jsem si koupila kaffe mašinu a dobrý kaffe do ní,konečně si vychutnám dobrý šálek kávy doma :puffy:No a jak jsem ve špitále pohubla,tak i pár věciček na sebe potřebuju :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 03 říj. 2019, 21:59

Malá nová zpráva od Schimmrovky-neprodám,nedám :ok: jen se musim vypořádat s realit´ákem.Ale když mi řekl do telefonu ,že jsem kripl-tak jsem oslovila přítele od mé neteře,advokáda.A vlastně to ani prodat nechci.Jestli mám umřít,tak doma.A né v paneláku.Já prostě patřím sem na Šumavu :ok:Tady jsem se narodila a tady chci i umřít.Znám svojí prognózu,vím zhruba jak dlouho tu budu.Udělala jsem opatření a napsala i jak bych si představovala aby na mě vzpomínali.Nikdo neví jak mi je-před 14 dni mi umřel kamarád,v půlce června jsme si ještě poseděli,dával mi naději,a dneska je po smrti.Taky rakovina.Lidi užívejte čas pro sebe,nikdo neví co ho potká...................................................
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků