O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod midloch » 20 pro. 2008, 16:36

Vážení přátelé! Mé jméno Viktor Yashtylov jsem pipemaker z Ruska, kteří žijí a pracují v městě Saint Petersburg. Dýmka-moje práce a moje vášeň, dělám to pro více než 7 let. S potěšením představit vám moje dýmkách.

Budu rád, že je vaše zpětná vazba

Tohle je první příspěvek Yashtylova - nikde jsem si nevšiml, že by někde psal kupte moje fajfky, nebo sleva, akce apod. Můj názor je také takový, že celý flame byl naprosto bezduchý a zbytečný.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2008, 17:43

tak znovu zásadní původní otázka je založení Yaschtylovova vlákna spam? Já říkám, že ano ostatní si myslí že "možná" ne. Ptám se proč možná? Nenaplňuje podstatu spamu jako nevyžádanéhoi obchodního sdělení? Nebo proto, že je to světový pipemaker a ten si může dovolit víc než místní prodejce doutníků či vodních dýmek (nemyslím nikoho z členů) nebo vydavatel časopisu? Fenix ví o čem mluvím.
A nebo si myslíte, že na internetovském foru o elektronice budou jásat na něčím takovým
"Od: mary isabel ludeña espinosa <marylu_2110@hotmail.com>
Předmět: Vítejte na objednávku,
Datum: 19.12. 2008, 16:43 - včera v 16:43
Vítejte na objednávku,
Naše společnost je jednou z největších velkoobchodníků v Asii, a budeme prodávat výrobky do celého světa, máme authorithed licenci issured od čínské vlády, všech produktů v naší společnosti se pohybuje v rozmezí od odrůd elektronických výrobků, jako jsou Mobilephone, televize, notebooku, DVD , GPS, MP3 / 4 na fotografii videohry, scanner, motocykl prohector a tak dále ..
Získali jsme naši dobrou pověst ve světě prostřednictvím našich poctivost obchodních postupů v minulých letech, a získal mnoho pozdravy od našich klientů jsme globally.As přímé velkoobchodníky pro mnoho renomovaných značek na světě, takže všechny výrobky zakoupené v našich internetových stránkách přislíbil, že bude za nižší cenu s vysokou kvalitou, i všechny facuty výrobky budou vráceny do 7 dnů, výměnu do 14 dnů, opravy do 2 let bez poplatku.
Budeme tady čekají na vaše návštěvy."
Je tady vlákno o světových pipemakerech Lubo si dal tu práci a napsal o nich spoustu stran, ale to snad neznamená, že se každý z nich zachová jako Yaschtylov. Ano mám jiný názor možná jsem v menšině, ale to automaticky neznamená, že nemůžu mít pravdu a, že by šel na foru zdravý rozum do ... a nebo, že tohle je kravina a ztracený čas či dokonce něco neužitečného já bych si nedovolil o názorech oponentů tohle tvrdit. Přeji vám hezký večer :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Cifro » 20 pro. 2008, 20:48

Nerozumieš asi, alebo nechceš rozumieť o čom hovoríme mi, ktorí nezdieľame tvoj názor. V tomto fóre sa stretajú ľudia, ktorých spája fajka. Že to nie je iba predmet spotrebný a má pre prevažnú väčšinu z nás úplne inú hodnotu ako iba zariadenie na reprodukciu dymu, asi spomínať netreba. Jaštylov nie je obchodník s fajkami ale ich tvorca (schválne nepíšem výrobca). Tvoj príklad je úplne scestný. Na tomto fóre sa nebavíme o prístrojoch, ktoré vedia kvalitne premeneniť tabak na dym, resp. fajčiarske kvality fajok zďaleka nie sú jediným predmetom záujmu o tento druh úžitkového umenia, ktorý nám poskytuje aj rad ďalších radostí s nimi spojených. Jaštylov nie je obchodníkom s fajkami, ktorý ich niekde v Japonsku kúpi a tu nám ich ponúka. V žiadnom jeho príspevku som nečítal ani náznak jeho tvrdenia, aké sú jeho fajky chýrne a ako sa ide celý svet z nich posrať. Až sa nám sem rovnakým spôsobom ako Jaštylov bude snažiť nanominovať nejaký e-shop na čokoľvek, včetne fajok, bude na to vytáčať rovnako ako teba. Si si naprosto istý, že Jastylov svojou žiadosťou o spetnú väzbu mal v úmysle jedine to, aby nám predal svoje fajky (ak sa nemýlim, na svojej stránke má voľnú len jednu, teda problém s predajom zrejme nemá)?
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2008, 21:24

už mě to nebaví, je mi celkem jedno co je pro koho dýmka a podobně, jde mi jen o jediné, styl kterým nám tento tvůrce dýmek nabídl svá díla je stejný jako by to udělal spamový robot a to je podle mne hnusné howg :roll:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 21 pro. 2008, 02:35

ok. od příště budeme odhazovat všechny zajímavé věci a budeme trvat na dodržování všech pravidel. to fóru jistě prospěje a všechny to poučí
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Šimi » 21 pro. 2008, 08:07

Ukázky dýmek p. Ychtilova je velmi zajímavá, jsou tam pěkné kousky a jistě je vítaným zpestřením tohoto fóra.
Musím ovšem souhlasit s Bigdragonem, že způsob jeho presentace je opravdu spamovitý jak sviňa.
Kdyby se takhle uvedl nový člen, upálili byste ho na hromadě vysypaných zbytků popela z dýmek.

Celou doby se tady Bigdragon ohrazuje hlavně proti způsobu jeho presentace. Jestliže jsou nějaká pravidla fóra a nějaké stanovy, tak pokud nejsou k hovnu, má Bigdragon pravdu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 21 pro. 2008, 08:31

basa333 píše:ok. od příště budeme odhazovat všechny zajímavé věci a budeme trvat na dodržování všech pravidel. to fóru jistě prospěje a všechny to poučí

jak už tady někde zmínil Fenix nebyl jsi to Tome Ty který vzýval slušnost nově příchozích (škoda teď mi chybí smalík chytající se za nos) :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 21 pro. 2008, 09:58

patrně ti v tvém příspěvku chybí otazník, viď?

ale nevadí. řekl bych, že ti prostě chybí určitá přiměřenost - na kolika zahraničních fórech se pohybuješ, že jsi tak zásadový? na německém fóru by tvé chování bylo označeno za křupanství nejhoršího kalibru a nedivil bych se, kdybys dostal ban. kde v sobě bereš právo peskovat jménem fóra zahraničního tvůrce, který se přihlásil za člena fóra a poté zde umístil vlákno se svými dýmkami? choval by ses (vedeno ad absurdum) stejně třeba k negoitovi? tvá zásadovost se v tomto případě imho zcela míjí účinkem. opravdu je ti dodržování konvencí nad přínosem pro celé fórum? začínám za spam považovat celou tvou debatu, kterou jsi vyvolal - je úplně k hovnu a tohle je poslední příspěvek, který sem k ní píšu. pokud na to budeš chtít reagovat, tak SZ nebo moderátorské vlákno, ať s tím neotravujeme ještě ostatní
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 21 pro. 2008, 10:01

Máme tu zas uživatele mnop651,ale určitě jste si již stačili všimnout.Je tu myslím už potřetí během 14 dnů a pokaždé pod jiným jménem.Tak tohle je Spam nejvyšší úrovně a řešit se to zřejmě bude tak,že se mu smázne učet ne?
At mi tu proboha nikdo neříká,že tohleto se dá srovnávat s Yashtilovem.A pokud ano,můžete ho přeci taky...smáznout,ne? :think:
Obávám se ale,že to bychom pak už byli opravdu banda .......
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 21 pro. 2008, 10:14

basa333 píše:patrně ti v tvém příspěvku chybí otazník, viď?

ale nevadí. řekl bych, že ti prostě chybí určitá přiměřenost - na kolika zahraničních fórech se pohybuješ, že jsi tak zásadový? na německém fóru by tvé chování bylo označeno za křupanství nejhoršího kalibru a nedivil bych se, kdybys dostal ban. kde v sobě bereš právo peskovat jménem fóra zahraničního tvůrce, který se přihlásil za člena fóra a poté zde umístil vlákno se svými dýmkami? choval by ses (vedeno ad absurdum) stejně třeba k negoitovi? tvá zásadovost se v tomto případě imho zcela míjí účinkem. opravdu je ti dodržování konvencí nad přínosem pro celé fórum? začínám za spam považovat celou tvou debatu, kterou jsi vyvolal - je úplně k hovnu a tohle je poslední příspěvek, který sem k ní píšu. pokud na to budeš chtít reagovat, tak SZ nebo moderátorské vlákno, ať s tím neotravujeme ještě ostatní

Milý Tome abych řekl pravdu tak jsem moderátor fora jestli sis nevšiml :wink: a má zmínka o nepatřičnosti Yaschtylovova spamerství byla velmi zdvořilá. Jak jsem již napsal choval bych se stejně ke kterémukoli člověku pokud by se choval jako Yaschtylov, nejsem jako Ty který pošle spamerovi omluvný dopis a nového člena který položí dotaz ve správném vlákně postaví do latě :think: :naughty: .Uznávám daná pravidla a nevím jaký přínos má v tuto chvíly nabídka ruského pipemakera no a podle našich příspěvku si každý lehce dovodí kdo má vychování řeznického psa. Měj se hezky Tome a nebuď moc pyšný na to že se pohybuješ po světových forech to z Tebe ještě nedělá lepšího člověka.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 21 pro. 2008, 10:14

Sobpeta píše:Máme tu zas uživatele mnop651,

nahlásil jsem víc bohužel může pouze admin
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 21 pro. 2008, 10:22

...no mě by zajímalo právě to...srovnání. Resp. co si myslíš v tomto případě.Vím,že je to už nahlášené.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 21 pro. 2008, 10:35

bigdragon píše: Milý Tome abych řekl pravdu tak jsem moderátor fora jestli sis nevšiml :wink: a má zmínka o nepatřičnosti Yaschtylovova spamerství byla velmi zdvořilá. Jak jsem již napsal choval bych se stejně ke kterémukoli člověku pokud by se choval jako Yaschtylov, nejsem jako Ty který pošle spamerovi omluvný dopis a nového člena který položí dotaz ve správném vlákně postaví do latě :think: :naughty: .Uznávám daná pravidla a nevím jaký přínos má v tuto chvíly nabídka ruského pipemakera no a podle našich příspěvku si každý lehce dovodí kdo má vychování řeznického psa. Měj se hezky Tome a nebuď moc pyšný na to že se pohybuješ po světových forech to z Tebe ještě nedělá lepšího člověka.


a) že jsi moderátor, jsem si všiml.
b) pokud by ses tak choval ke každému člověku, tak nevím, nevím...
c) že postavím do latě nového člena tím, že mu po přivítání řeknu, aby se nejprve představil? to je stavění do latě?
d) nabídka ruského pipemakera je prostě pro někoho (třeba i pro mě a dle reakcí dalších nejsem sám) zajímavá a inspirativní
e) s tím řeznickým psem si nejsem jistý a nechal bych to na posouzení ostatních
f) nejsem pyšný na komunikaci v zahraničních fórech (vzhledem k tomu, že jsem němčinář, jsem tam stejně doma jako tady) a nikdy jsem netvrdil, že jsem kvůli tomu lepší člověk - řekl jsem jen, že mají jiná pravidla chování
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod bigdragon » 21 pro. 2008, 10:45

basa333 píše:a) že jsi moderátor, jsem si všiml.
b) pokud by ses tak choval ke každému člověku, tak nevím, nevím...
c) že postavím do latě nového člena tím, že mu po přivítání řeknu, aby se nejprve představil? to je stavění do latě?
d) nabídka ruského pipemakera je prostě pro někoho (třeba i pro mě a dle reakcí dalších nejsem sám) zajímavá a inspirativní
e) s tím řeznickým psem si nejsem jistý a nechal bych to na posouzení ostatních
f) nejsem pyšný na komunikaci v zahraničních fórech (vzhledem k tomu, že jsem němčinář, jsem tam stejně doma jako tady) a nikdy jsem netvrdil, že jsem kvůli tomu lepší člověk - řekl jsem jen, že mají jiná pravidla chování

ad a) děkuji
ad b) ano mám s tím potíže, ale to už jsem prostě já
ad c) mě to tak připadá
ad d) celou dobu se nebavím o nabídce, ale o její nevhodné formě
ad e) souhlasím
ad f) akceptuji ovšem v kontextu mi to tak přišlo.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod basa333 » 21 pro. 2008, 10:52

ad d) vidím, že se pořád důsledně vyhýbáš odpovědi:

co je pro fórum důležitější?

forma nabídky nebo nabídka samotná?

v odpovědi je asi mezi námi dost velký rozdíl
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


cron