Bravehearts aneb příznivci pánských sukní!

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Chlap v sukni...

je úchyl!
6
20%
je Skot!
18
60%
to konečně pochopil
6
20%
 
Celkem hlasů : 30

Příspěvekod Fénix » 31 srp. 2007, 13:24

Štěpán píše:Doufam, že neplánuješ léčbu i u těch co nosí sukně přestože je jejich orientace 100% hetero. Pařit si rozkrok 24h denně 7ní v tejdnu v kalhotách bych asi nerozdejchal.


žádný strach, v nemocnicích se nosí krásné pláštíky bez rozkroku :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Štěpán » 31 srp. 2007, 13:28

Jj... "my vás zachráníme ať se vám to líbí nebo ne"
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 31 srp. 2007, 13:37

a teď vážně k tématu - proti pánským sukním nic nemám /nosit je nehodlám a ani mě to neláká/ Hlasoval jsem pro Skota protože tam vidím jasnou kulturní tradici.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 31 srp. 2007, 13:52

Fénix píše:a teď vážně k tématu - proti pánským sukním nic nemám /nosit je nehodlám a ani mě to neláká/ Hlasoval jsem pro Skota protože tam vidím jasnou kulturní tradici.

né že bych tím chtěl něco naznačovat, ale jsem na tom stejně :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod klasik51 » 31 srp. 2007, 15:56

bromden píše:... a mě se chce něco říct... :roll:

a mě se to chce říct taky,
jinak 24 hodin se nepařim v kalhotách,několik hodin spim -naostro,
v létě nosim krátké -ty větraj,v zimě jsou dlouhé příjemné,
A předevšim se každý den hygienuju :twisted:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod BATRACHOS » 31 srp. 2007, 22:56

Tak sukni jsem na sobě ještě nikdy neměl, ani mne to nějak nenapadlo. I když jsem měl kamaráda, co si z Reichu jednu pánskou přivezl, a sám jsem tam dokonce na jednom universitním večírku viděl pánský oblek z docela pěkné englické vlny, jehož součástí byla sukně (ne kilt!). Takže avantagrda to už nějaký čas má v repertoáru. Mne to neláká.

Jinak váhám, kam bych v Bigdragonově klasifikaci asi spadal :?:

Dost často totiž nosím chitón, starořecký to spodní šat bez rukávců, celkem prostého střihu - takový pytel na celé tělo, uprostřed se přepásává opaskem. Pro neznalého to samozřejmě může připomínat šaty...
Doma jsem v tom prakticky pořád, tam nosím takový kratší nepřepásaný, takže mám na vzduchu pořád celé tělo, i když nejsem nahý. Krom toho jsem si z Egypta přivezl galabeiu, ten hábit co v tom chodí každý trochu tradicionální Egypťan (jednobarevné tmavošedé), to nosím v chladnějším počasí - má dlouhé rukávy.

Na veřejnost nic takového vzhledem ke konservativnosti běžné populace samozřejmě nenosím, navíc je to do rušného velkoměsta velmi nepraktické.

Mám jeden slavnostní chitón, používám jej k rituálním účelům a nosím jej v některých letech také na závěrečnou zkouškovou písemku, kde jsou studenti rozklepaní a tohle je trochu rozveselí. Navíc vzhledem k tomu, co přednáším, je to celkem stylové a kdo pozná, co mám na sobě, může jednu otázku zkazit - říkám tomu "žolík" a má to dost úspěch (i když pozná to málokdo, minule jsem například měl na hlavě korintskou přílbu a poznal to jediný student).

Také mám ze šermu takovou románskou tuniku, v létě jsem pod ní většinou žádné nohavice nenosil, to by také mohlo být klasifikováno jako šatečky :lol: :P :lol:

Jinak Žapánci také mají pánské kroje spíše podobné šatům, slovanské kytlice byly rovněž dlouhé, hebrejci také normálně nenosili kalhoty...

Suma sumárum, prakticky žádná původní nenájezdnická kultura nenavlékala chlapy celodenně do kalhot (biolog by Vám taktně vysvětlil, proč). Na druhou stranu málokterá kultura pro chlapy vysloveně volila sukně, to skutečně byl spíš ženský šat, často spodní pod šaty.
Většinou se volily jednoduché splývavé hábity na celé tělo, což tedy mně skutečně je nejpohodlnější - nemá to totiž švy a žádný střih, takže tělo z dnešního pohledu vlastně není oblečené, ale spíš zahalené.

Jo a k těm Skotům - James Bond se po bytě také pohybuje výhradně v županu.

Tož tak - kvák.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mike Hill » 01 zář. 2007, 11:41

Najde se mezi zdejšími dýmkaři někdo další, kdo holduje pánským sukním? Kiltům? Nebo jiným názorům vymykajícím se všeobecně vžitému módnímu diktátu?


...áno, nájde...

...ego sum quisum(som aký som) a vždy rád zvírazňujem svoju individualitu...

...toto, je obleček, na ktorý si momentálne šetrím:

Obrázek

...a viem si k tomu predstaviť priliehavé bezrukávové tričko a Petersonovu čiernu churchwardenku... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Štěpán » 01 zář. 2007, 11:49

Pro mě by byla kapku přelácaná, ale asoň je tu někdo komu je to blízké.
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 01 zář. 2007, 15:45

Sukni jako takovou nenosím. Ale při některých příležitostech jsem měl na sobě vyšívanou egyptskou galabeu.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Příspěvekod Štěpán » 01 zář. 2007, 15:51

Gotrek_z_Agary píše:Sukni jako takovou nenosím. Ale při některých příležitostech jsem měl na sobě vyšívanou egyptskou galabeu.


Také, ačkoli ne vyšívanou.
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod BATRACHOS » 01 zář. 2007, 17:56

Jo, vyšívanou mám vlastně taktéž, dostal jsem jí nedávno od ženy, už se prodávají i u nás. Ale právě že jen ty vyšívané, takové ty jednobarevné smrdutě arabské, jakou jsem si tenkrát přivezl, tu myslím, nemají.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Štěpán » 01 zář. 2007, 18:19

Nevím, možný mají, já jí taky kupoval v Egyptě
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod ypres.bass » 01 zář. 2007, 20:07

chybí mi tam možnost - příznivec alternativy(gotici, avantgardisté, exhibicionističní umělci...) - hlasoval jsem tudíž že to pochopil...

nebudu to zapírat - hraju divadlo a často ženské role, takže v šatníku mám sukni, šaty, silonky, lodičky na moji 10nohu nemžu sehnat...ale chodím v tom jenom v rámci divadla

jinak z totálně úletových akcí mám už zkušenosti i s bikinami, takže chodit v sukních a šatech mi za určitých podmínek problém nedělá...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Štěpán » 01 zář. 2007, 20:16

:shock:
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Mike Hill » 01 zář. 2007, 20:38

ypres.bass píše:chybí mi tam možnost - příznivec alternativy(gotici, avantgardisté, exhibicionističní umělci...) - hlasoval jsem tudíž že to pochopil...

nebudu to zapírat - hraju divadlo a často ženské role, takže v šatníku mám sukni, šaty, silonky, lodičky na moji 10nohu nemžu sehnat...ale chodím v tom jenom v rámci divadla

jinak z totálně úletových akcí mám už zkušenosti i s bikinami, takže chodit v sukních a šatech mi za určitých podmínek problém nedělá...

...no to si sa zase raz vyfarbil...

...som zvedavý čo na seba bonzneš nabudúce... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků