Nabídka na levnou dovolenou u moře

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod bigdragon » 10 srp. 2007, 11:57

v Gradaci jsem byl loni s dětmi (viz můj dýmkařský koutek a panorama z pokoje) a bylo tam zatím nejlevněji z těch tří pobytů pivo 10 kuna, pizza 35, lahváče v supermárketu 6 kuna, pláže sice s oblázky, ale bez ježků, plná penze 9 euro. Tož tak
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 10 srp. 2007, 13:46

Vazeni, my jezdime s manzelkou a prckem k mori 2x rocne.Byli jsme tedy uz tak na 15 dovolenych u more a na posledni dovolene ( 5/2007 Egypt ) jsme si rekli, ze uz nam to staci a ze si koupime nejakou chatku ci chalupu.
Ptali jsme se znamych, prolezali nabidky RK a vysledek se dostavil. Uz si vybehavame uvery se 4 stavebnich sporeni a budeme kupovat tuto chajdu. 64km od Prahy ( resp. od naseho baraku ). Mezi Sedlacanama a Pribrami.
7 let stara, v klidku, s krbem. 20m terasa..... Uz se tam tesim na dovolenou. :pipe2:
http://www.sreality.cz/chaty-a-rekreacn ... 1974140674
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 12 srp. 2007, 14:13

Nu já jedu za měsíc opět do Řecka - 2 týdny na Chalkidiki s plnou penzí bratru za 6.200,- CZK včetně pojištění.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Příspěvekod JardaS » 12 srp. 2007, 14:42

Gotrek_z_Agary píše:Nu já jedu za měsíc opět do Řecka - 2 týdny na Chalkidiki s plnou penzí bratru za 6.200,- CZK včetně pojištění.


ale bez dopravy asi co ?
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod ypres.bass » 12 srp. 2007, 14:59

v životě jsem u moře nebyl a ani po tom netoužím...

ale abych se také podělil o své prázdninové cestování, tak:
většinu z prázdnin strávím cestováním z domu do práce a zpátky, ale jako každoročně i letos se chystám vyrazit s kamarádama do českého švýcarska, kde v okolí srbské kamenice budeme den opravovat ty poničené kostely a den chodit po výletech, to celé vyjde na cca 1000,-/10dní s tím že většina z toho padne na dopravu - byt a stravu si "odpracujem"

jinou "dovču" ani nechci, ledaže by někdo nabídl levnou dovolenou ve skandinávii nebo v pobaltí...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Džetro » 14 srp. 2007, 15:04

Právě jsem dostal z ck speciální cenu, 3500kč za dopravu a ubytování, tak to tu dávám ještě jednou, je to pro ty kteří by případně chtěli jet, ne pro ty co se jim moře nelíbí. image_id: 3375
http://www.maxner.cz/?page=nabidka&nabidka=9 :D
Uživatelský avatar
Džetro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1066
Věk: 58
Registrován: 05 říj. 2005, 17:12
Bydliště: Hlučín

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 17 srp. 2007, 07:09

JardaS píše:
Gotrek_z_Agary píše:Nu já jedu za měsíc opět do Řecka - 2 týdny na Chalkidiki s plnou penzí bratru za 6.200,- CZK včetně pojištění.


ale bez dopravy asi co ?


S dopravou... je to tedy autobus.
Nicméně už loni jsem si vyzkoušel a letos to budu praktikovat zase. Využiju vlastní dopravu - auto. Je to rychlejší a pohodlnější než autobus. Od CK za to dostanu slevu 2000,- na hlavu. Což mi při 4 lidech v autě hodí 8.000,- na naftu a dálniční poplatky. Loni mě to stálo 9000,- což je o 250,- CZK na hlavu víc než v cestovce, ale po Řecku jsem po vlastní ose najezdil skoro 1000 km navíc a ušetřil za fakultativní výlety pořádané CK na které jsem jel stejně, ale po vlstní ose a díky tomu levněji. O tom, že jsem toho viděl podstatně víc než ostatní "účastníci zájezdu" se ani nebudu zmiňovat... :wink:
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Příspěvekod basa333 » 17 srp. 2007, 07:32

tahle bilance může vyjít... a taky nemusí...

syn strávil v chorvatsku pohodový týden a když v pátek před týdnem ve dvě ráno vyjeli domů, podělalo se jim něco na spojce (ford galaxy). v rijece čekají na náhradní díl, který měl přijít v úterý. nakonec snad díl přijde dnes a pokud budou mít štěstí, tak jim ho hned namontují. chorvatské dodávky náhr. dílů tedy asi nic moc. a jestli se ti to stane v řecku, nevím, jestli to bude lepší. a veškeré asistence ti nejsou nic platné, protože o náklady tady nejde a žádná asistence ti spojku na silnici neudělá
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Vart » 22 srp. 2007, 18:17

Džetro píše:Právě jsem dostal z ck speciální cenu, 3500kč za dopravu a ubytování, tak to tu dávám ještě jednou, je to pro ty kteří by případně chtěli jet, ne pro ty co se jim moře nelíbí. image_id: 3375
http://www.maxner.cz/?page=nabidka&nabidka=9 :D


s Maxnerem nas byla particka ve francouzskych Alpach a zkusenosti jen ty nejlepsi.. teda co se tyce cestovky, ja osobne mel 3 dny prujem, takze sem pulku prosr** :?
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 31 návštevníků