Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Kolik už kdo nemáte bodů?

16 kvě. 2013, 20:27

Dnes naštěstí bez bodů....ale 500,- za nepřipoutání :( A zdržovali mě 15 min testem na drogy.....nevím jak je to možný, měsíc jsem neměl jointa a stejně mi to naměřilo stopové množství :shock:

Re: Kolik už kdo nemáte bodů?

17 kvě. 2013, 07:51

A nemal si ráno makovník? :wink:

Re: Kolik už kdo nemáte bodů?

23 kvě. 2013, 23:01

THC je u kvalitního matroše rozpoznatelný až 3 měsíce... od doby co mam řidičák nehulim... 9 let skoro

Re:

10 čer. 2013, 19:35

klasik51 píše:dneska jsem viděl na autě nádhernej nápis
"OMLUVTE MOJI POMALOU JÍZDU,JSEM V BODOVÉ TÍSNI "
:lol:
moc se mi to líbilo


Tak tuhle samolepku asi budu potřebovat. 73 km/h na výjezdu z obce, ale ještě v obci. Sice jen 3 body a pětikilo, ale pokud udělám do roka stejný přestupek (překročím rychlost o 20 km/h v obci nebo o 30 km/h mimo obec) můžu přijít o řidičák :(

Re: Kolik už kdo nemáte bodů?

11 čer. 2013, 08:57

Jtt: Docela me prekvapuje ze za tribodovej prestupek je ted petikilo. Asi zlevnili, ja byl bodovanej jen jednou a to v lete 2009. Pulkilometrova rovinka mezi dvema obcema, lec zadna znacka o konci obce. Namerili mi 65 km/h. Dostal jsem dva body a blok na tisicovku k tomu. Policajt co mi pokutu dal se jmenoval Miroslav Horky stejne jako ja a mel z toho desnou prdel, ale ja se moc nesmal...

Re: Re:

13 čer. 2013, 11:19

:arrow: klasik51: Měl jsi ma mysli toto auto? Mě ta fotka přišla mailem, naživo jsem ho neviděl (a třeba už se z toho vybabral a nápis sloupal :lol: )

image_id: 16726

klasik51 píše:dneska jsem viděl na autě nádhernej nápis
"OMLUVTE MOJI POMALOU JÍZDU,JSEM V BODOVÉ TÍSNI "
:lol:
moc se mi to líbilo


:arrow: jtt: finančně jsi vyvázl dobře, horší je hrozba,jež se vznáší nad řidičákem...

Přihodím ještě jednu fotku, možná by se spíš hodila do vtipů, ale když to mám tady rozepsaný, dám ji sem (nakonec je to fotka auta)...
image_id: 16727

Re: Kolik už kdo nemáte bodů?

13 čer. 2013, 17:00

Ytenek - nene, tamto nebyla škodovka. :D
A ta dodávka, to je dobrý, ještě že jsem to nečet nahlas. :pray:
Příští týden budu polepovat velkou dodávku, :think: že bych to tam vrznul zákazníkovi taky
dozadu ? A utek :twisted: Ale on by mi to asi nezaplatil. :D

Re: Re:

19 čer. 2013, 11:45

Yetenek píše: :arrow: jtt: finančně jsi vyvázl dobře, horší je hrozba,jež se vznáší nad řidičákem...



Přiznám se, raději bych to bral třeba za dva tisíce, ale bez té podmínky.
Odeslat odpověď