Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Hrajete?

Ano
36
30%
Ne
56
47%
Netusim o co jde
27
23%
 
Celkem hlasů : 119

16 dub. 2007, 15:22

Alfik píše:Haicom HI-406 BT. Plánuju to spojit se svojím SE K800i - software si zrovna píšu :)

ak ma ten tvoj mobil javu, tak skus www.gpsj.eu - celkom pekny soft na geocaching alebo pripadne si najdi program vlkGPS. je to omnoho viac (trekbuddy, atd...)

16 dub. 2007, 15:26

carolco píše:
Alfik píše:Haicom HI-406 BT. Plánuju to spojit se svojím SE K800i - software si zrovna píšu :)

ak ma ten tvoj mobil javu, tak skus www.gpsj.eu - celkom pekny soft na geocaching alebo pripadne si najdi program vlkGPS. je to omnoho viac (trekbuddy, atd...)


Dík za tip, určitě budu něco potřebovat. Já si píšu jenom takovej jednoduchej prográmek na vytahání dat z GPS...

17 dub. 2007, 00:24

Dík Alfíkovi a Nevillovi za společný lov :)

17 dub. 2007, 09:17

Alfik píše:
Murphy píše:A kterejpak??A s jakym druhym koncem zubu mas v planu to spojit, prip. soft??


Haicom HI-406 BT. Plánuju to spojit se svojím SE K800i - software si zrovna píšu :)


Jojo, co jsem tak cetl, tak ten modul je na geocaching nejlepsi volba (jde u nej v poho vypnout staticka navigace). Taky ho mam v planu, jen co dorazi vyplata :roll: Jinak jsem uz nainstaloval vlkGPS na vyzkouseni, ale zatim to nemam s cim spojit. Od GPSJ existuje Trial verze (tusim dvoudenni) a plna se da poridit za 9 EURO, coz je zadarmo. Vychazim jen z toho, co jsem kde precetl, ale udajne to ma byt asi to nejlepsi pro geocaching a JAVA.

17 dub. 2007, 10:30

Murphy píše:Jojo, co jsem tak cetl, tak ten modul je na geocaching nejlepsi volba (jde u nej v poho vypnout staticka navigace). Taky ho mam v planu, jen co dorazi vyplata :roll: Jinak jsem uz nainstaloval vlkGPS na vyzkouseni, ale zatim to nemam s cim spojit. Od GPSJ existuje Trial verze (tusim dvoudenni) a plna se da poridit za 9 EURO, coz je zadarmo. Vychazim jen z toho, co jsem kde precetl, ale udajne to ma byt asi to nejlepsi pro geocaching a JAVA.


Je to tak, statickou navigaci jsem si doma vypl dneska ráno před odchodem do práce, a obešlo se tu úplně bez problémů. Trialku GPSJ mám akorát nainstalovanou, a funguje to celkem bezchybně. Těch 9 euro do toho asi nebudu váhat zainvestovat.

Fénix: Já díky Tobě. Bylo to prima zakončení večera :wink:

17 dub. 2007, 22:31

Dneska multi na Řitce, 13. keška mě přivedla k mému prvnímu GC :)

Jinak Lucinka už mi napsala jak na šifru, no je to jak jsem čekal - snadné technické provedení když víte jak na to, ale když ne, tak jste v kýblu :D

Odpověď je opravdu potřeba hledat na digitálním displeji staré kalkulačky a v dětských hrách; všechny tyhle hinty se daly objevit v logu, ale když si to člověk nedá dohromady, tak na to stejně nepřijde :)

Pokud vám to pořád vrtá hlavou, tak mohu poskytnout přesný návod.

17 dub. 2007, 22:44

Hlavou mi to vrtá.Myslim si že nejsem blbé,ale asi jsem blbé :D
I když dětské myšlení je nevyzpytatelné,jestli to opravdu dělala ona. :wink:

17 dub. 2007, 23:50

dnes sme s ajdzim nasli svoju prvu kesku, celkom slusne sme sa na to namotali :-) bola to magneticka mikro, pekne schovana.

18 dub. 2007, 21:51

Dneska dorazil Garmin etrex Legend , nekupte to za 2500 :lol:

22 dub. 2007, 17:03

Osmnáctou cache jsem dnes odlovil bez GPS, neb to se pochopitelně pokurvilo spolu se zbytkem MDA :?

22 dub. 2007, 20:19

Tak za víkend jsem se starší dcerkou odlovil 3 kešky z toho 2 velikosti regular .

27 dub. 2007, 22:54

Včera jsem měl plodný den. Osobní rekord 5 cache za den (1 multi), jeden TB IN a 1 GC OUT. Především ale mé první FTF :!: , dnes jsem to oslavil s Old Gowrie :smoke5:

13 kvě. 2007, 14:59

Tak co, kačeři, ještě lovíte ? Já mám 31 skalpů, z toho i jednu mystery - Záhada hlavolamu.

13 kvě. 2007, 16:34

Fénix píše:.. z toho i jednu mystery - Záhada hlavolamu.

Co to bylo?

13 kvě. 2007, 17:05

Alferi píše:
Fénix píše:.. z toho i jednu mystery - Záhada hlavolamu.

Co to bylo?


pěkná mysterka, škoda, že na konci bylo jen micro
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 6ba92e41a1
Odeslat odpověď