DNES JSEM SI DAL, KAMARÁDI, OPRAVDU POSLEDNÍ CÍGO!

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

DNES JSEM SI DAL, KAMARÁDI, OPRAVDU POSLEDNÍ CÍGO!

Příspěvekod Renno » 02 led. 2007, 21:40

Já tedy sice cigarety nekouřím vůbec, ale napadlo mě tento thread založit(na základě threadu "předsevzetí") právě pro vás co si občas dají cígo a chcete s tím přestat a ušetřené peníze raději investovat do dýmek a kvalitních tabáků.
Každý takový kuřák cigaret by zde napsal svůj první příspěvek třeba takto...."Dnes 3.1. 2007 jsem si dal poslední cigaretu a zkusím se na to úplně vyprdnout a pokud to nedokážu tak před váma v hospodě sním stránku diáře s dnem tohoto porušení " :lol: a nebo vám všem koupím panáka a nebo vám rozdám svůj nejoblíbenější tabák.
Zkrátka jistě jste,chlapi, pochopili, že se fantazii a vtipným nápadům meze nekladou a zajisté je dýmkařská obec s radostí přijme :lol: .
No a zákonitě u mnohých by brzy přišel druhý příspěvek...typu..."Kur.. tak jsem to dnes pos... já hova... pito.. a nedokázal jsem to...musím začít znovu :lol: zítra vás zvu na ty slíbený prohraný panáky :lol:
Díky těmto příspěvkům si budete moci porovnávat svoje a výkony ostatních a my vás budeme moci stále popichovat a nebo vám citově :lol: pomáhat.
Kdyby se díky tomuto threadu jen jeden odnaučil kouřit cíga, tak by to splnilo svůj účel. Nezbývá než zde očekávat první bojovníky a popřát jim pevné nervy :pipe2:
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod gotreg » 02 led. 2007, 22:04

ano, měl jsem cukání podobné téma založit
není nic veselejšího než číst takřka online sebetrýzeň těch, kteří přestali s cigaretou :twisted:
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 02 led. 2007, 22:22

Ja jsem si dal posledni na Silvestra v noci (cili 1.1. k ranu) . . .

A naschval jsem o svem umyslu rekl tolika lidem, u kterych by mi kecy typu "ja jsem ti rikal ze nevydrzis" tak lezly na nervy, ze mi to za to nestoji to porusit :twisted:

(thread presouvam do O vsem moznem)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rubenstein » 02 led. 2007, 23:14

Ja jsem to vydrzel uz od 23. prosince, ale vcera jsem to nejak neustal. Tak dnes opet od zacatku. Uz jsem o zalozeni podobneho tematu uvazoval driv ale nechtel jsem vypadat jako Mirek Dusin. Jesli panove budeme uspesni a verim ze ano tak bych to videl na zvlastni edici klubove dymky. Je treba se umet motivovat. Nebot bic pusobi jen v kombinaci s cukrikem. :D Tak nam drzim palce. Doufam ze taky nejake to kilco priberu. Napriklad Bromden nekouri uz par tydnu a dnes se mi chlubil ze se dostal na pusobivych 103 kg. To by mi sluselo. A jestli se dostanu na zcesti tak si koupim odpusteni spozorovanim soutezniho tabaku Ligy zampionu.
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 51
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUMcajs » 03 led. 2007, 01:14

nejlepsi je se o neco hodnotneho vsadit a jeste k tomu s co nejvetsim poctem lidi at je poradna motivace :lol: potom si maximalne reknes: mohl jsem prestat ale pak jsem si rekl ne. a budou darky pro vsechny :lol:
Uživatelský avatar
RUMcajs
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 46
Věk: 44
Registrován: 01 pro. 2006, 19:16
Bydliště: Týn nad Vltavou

Příspěvekod bigdragon » 03 led. 2007, 06:04

tak aby jste měli motivaci můj kamarád si předloni tj. 23.12.2005 zapoměl cigarety v práci a nový si nekoupil takže od té doby nekouří občas (cca 1x3 měsíce) si ode mne potáhne z doutníčku či dýmky aby si ověřil, že mu to nechutná :D . No a já jsem kouřil do srpna 1998 pak jsem si nevzal na tábor s dětma krabičku a nabízenými jsem opovrhl. No a totální nekouření mi vydrželo do října 2004 kdy jsem přesedlal na dýmky :wink: ale i tak se dostanu nejvejš tak na cca 1-2 za týden (cigarilos to samý)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Robur » 03 led. 2007, 08:44

Sakra, začal jsem s tou myšlenkou laškovat včera, když bylo to významné datum a teď , když vidím kolik nás je, tak do toho asi půjdu taky. Ostatně, jak pravil už nevím kdo, snad Mark Twain, přestat kouřit není nic těžkého, sám jsem přestal už nejméně 20 krát.
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod Robur » 03 led. 2007, 08:48

Rubenstein píše: Napriklad Bromden nekouri uz par tydnu a dnes se mi chlubil ze se dostal na pusobivych 103 kg.


až se mi nechce věřit, že by tolik zhubnul. Viděl jsem Bromdena tuhle v televizi prohazovat oknem nějaký betonový stůl s kohoutama na vodu a řekl bych, že měl o dost víc než nějakých 103 kg. :twisted:
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod gotreg » 03 led. 2007, 09:21

začal D+1

pořád mě drží odhodlání nepodporovat spotřební daní stát
první krize byla po probuzení. překonal jsem pilnou prací při vyhánění syna z postele
druhá krize přišla při cestě mateřská školka -> práce. vzpomněl jsem si na Škromacha a nezapálil si

co bych dal za chuť mizerného tabáku a spáleného papíru prosáklého kdejakým chemickým svinstvem..... :oops:

(co mě opravdu, ale opravdu drží na nohou je fakt, že nejde ani o sázku, ani o blbé předsevzetí. mohu začít kouřit kdykoliv budu chtít :twisted:)
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 03 led. 2007, 10:01

gotreg píše:začal D+1

pořád mě drží odhodlání nepodporovat spotřební daní stát
první krize byla po probuzení. překonal jsem pilnou prací při vyhánění syna z postele
druhá krize přišla při cestě mateřská školka -> práce. vzpomněl jsem si na Škromacha a nezapálil si

co bych dal za chuť mizerného tabáku a spáleného papíru prosáklého kdejakým chemickým svinstvem..... :oops:

(co mě opravdu, ale opravdu drží na nohou je fakt, že nejde ani o sázku, ani o blbé předsevzetí. mohu začít kouřit kdykoliv budu chtít :twisted:)


Na to mám metodu. Zakup sobě pytel žvýkacího tabáku Redman, a jakmile přijde chuť na cígo, nacpi si ho do huby štědrou porci a ponechej tak dlouho, dokud se ti nezačne stahovat krk... jednoduché a funkční :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod carolco » 03 led. 2007, 10:11

bromden píše:
Na to mám metodu. Zakup sobě pytel žvýkacího tabáku Redman, a jakmile přijde chuť na cígo, nacpi si ho do huby štědrou porci a ponechej tak dlouho, dokud se ti nezačne stahovat krk... jednoduché a funkční :wink:

presne tak. zuvaci tabak odporucam tiez, takisto mi v tomto pomahal. ja som ho navyse kombinoval aj s nikotinovymi naplastami (podla mna su niquitin cq lepsie ako nicorette) a z casu na cas, hlavne v zaciatkoch odvykania som do toho vsetkeho primiesal aj snupaci tabak. co sa tyka zuvacieho - redman bol na mna hnusne sladky, kamarat mi zaistil dodavku snusu zo svedska a mozem len odporucat!
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rubenstein » 03 led. 2007, 10:51

Tak ja taky D + 1. To s tim Skromachem je opravdu motivacni. Pripadam si uplne jako anarchista. Tak se drzte chlapi.
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 51
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod makovec » 03 led. 2007, 11:36

stavka kuraku :lol: :lol:

no ja z vas dostal takovou vhut na brko ze si du ven zapalit :lol:
Uživatelský avatar
makovec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 395
Věk: 51
Registrován: 13 bře. 2006, 22:37
Bydliště: praha cerny most

Příspěvekod Fénix » 03 led. 2007, 12:48

Na přísun nikotinu je určitě žvýkací tabák nejlepší. Ovšam (i když jsem cigarety nikdy nekouřil, tak mě berte s rezervou) z "psychologického" hlediska mi jako nejsnazší způsob přesedlání připadají cigarillos - jen se přinutit nešlukovat. Vypadají jako cíga, hoří dlouho jako cíga, nevyžadují zvláštní změny návyků - a přitom vám nezasviní plíce a některé jsou dokonce z fajn tabáku.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 03 led. 2007, 12:57

A že nikoho z vás (zatím) nenapadlo doplňovat nikotik dýmkou :smoke3:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků