Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

17 čer. 2009, 09:52

ypres.bass píše:pp mám a chce to

... prokoukli Tě už předem :twisted:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

03 črc. 2009, 06:46

No neberto, za ty prachy :lol: :lol: :lol:

http://www.aukro.cz/item674509922_krasn ... dymka.html

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

06 črc. 2009, 22:26

Šimi píše:No neberto, za ty prachy :lol: :lol: :lol:

http://www.aukro.cz/item674509922_krasn ... dymka.html


jasně, dyk je krásná a kvalitní :mrgreen:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

31 říj. 2009, 20:36

znova se snažím prodat něco na ebayi, celé to mám, ale odmítá mi to akceptovat pouze čtyřmístný kód banky... (za to nemůžu že spořka nemá víc čísel za lomítkem)
nevíte někdo co s tím?

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

31 říj. 2009, 22:10

Nechce to náhodou IBAN, což je je mezinárodní číslo tvého bankovního účtu ? Zjistíš jej na bankovním výpise.

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

31 říj. 2009, 22:15

Mack píše:Nechce to náhodou IBAN, což je je mezinárodní číslo tvého bankovního účtu ? Zjistíš jej na bankovním výpise.
ten taky, ale v jiné kolonce, nakonec jsem sáhodlouze zjistil že to akceptuje pouze německé účty, takže zase nic...
a bez tohohle tu aukci neuložím - teda ještě jsem nepřišel na to jak ji bez toho uložit

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

01 lis. 2009, 15:47

ypres.bass píše:ten taky, ale v jiné kolonce, nakonec jsem sáhodlouze zjistil že to akceptuje pouze německé účty, takže zase nic...
a bez tohohle tu aukci neuložím - teda ještě jsem nepřišel na to jak ji bez toho uložit


já měl vždycky zato že tyhle bankovní aplikace většinou fungujou tak že zadáš IBAN a vygeneruje se ti z něj předčíslí a číslo účtu a naopak, zadáš předčíslí a účet a vygeneruje to IBAN...no, asi to tak nejde všude... :think:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

06 lis. 2009, 16:38

včera jsem si udělal radost a vydražil jsem za 26,50 eurokorun tuhle TI-58C.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... K:MEWAX:IT
vcelku tu mašinku nevyužiju, ale na průmce (já vím, už je to hrozně let) jsem po ní vždycky toužil. dneska s ní budu počítat jen +/-/*/:, což bych mohl na jakékoli jiné kalkulačce taky, ale tahle pro mě má takovou sentimentální vzpomínkovou hodnotu. už se na ni moc těším. ještě bych někde rád sehnal dobře zachovalou TI-59, ta mohla ukládat programy na magnetické karty. uvidíme, třeba se taky nějaká za dobrou cenu a v dobrém stavu objeví. co by člověk neudělal pro připomínku mládí... :wink:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

06 lis. 2009, 17:33

Ani se ti nedivím, já měl TI59, bohužel ji sežrala nějaká černá díra. Byla to na tehdejší dobu dobrá mašinka, byť byl občas problém s tím ukládáním, ale i tak... :ok:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

06 lis. 2009, 18:16

hlavně když vidím ten design, tak i dneska mě ta kalkulačka dovede nadchnout - je to prostě absolutně nadčasová klasika. něco, co když vezmeš do ruky, tak (alespoň tak to vnímám já) ještě cítíš dech starých dobrých časů :wink:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

06 lis. 2009, 18:55

Právě proto existuje zběratelství.Každému udělá radost něco jiného. :arrow: basa :ok: :clamp:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

06 lis. 2009, 19:39

jo ještě dodatek, neměla magnetickou kartu, ale něco podobného magnetofonovému pásku, jen to bylo trochu víc dvrdší. Pod dyspleem šterbina, kam se to vložilo...

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

09 lis. 2009, 08:17

:arrow: Basa : Tome, to já mám takhle doma v knihovně přes 30 roků starou kalkulačku Casio Fx 38.Je sice na dvě normálně velký tužkový baterky ale furt funguje :)

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

09 lis. 2009, 08:48

já vím, v oběhu je toho ještě hodně. jsou to pořád dobré mašinky. na svou dobu patřily hodně nahoru

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

21 lis. 2009, 09:51

Für fun:
skrinka-na-tabak-a-dymky-s-humidutorem
Odeslat odpověď