Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

21 lis. 2006, 21:32

tebe to posielali listom? ja u som tiez paypal verified, dnes som nasiel kod na online bankovom vypise a hned som vydrazil "babicku" pipa croci sandblast rocnik 1983, nova , panensky neposkvrnena :wink:
je to uz tretia fajka za tyzden, kde pridu hodim foto...

nova diagnoza, zavislost na ebay :twisted:

21 lis. 2006, 21:57

Breer píše:tebe to posielali listom? ja u som tiez paypal verified, dnes som nasiel kod na online bankovom vypise a hned som vydrazil "babicku" pipa croci sandblast rocnik 1983, nova , panensky neposkvrnena :wink:
je to uz tretia fajka za tyzden, kde pridu hodim foto...

nova diagnoza, zavislost na ebay :twisted:


To byl kód na ebay, ne na pay pal. Tam se teprve budu registrovat. Jak dlouho ti ta registrace trvala?

21 lis. 2006, 22:01

ebay , tam som ziadny kod nepotreboval, mozno to je podla toho, na ktory sa registrujes, a paypal, registracia 15.11..stiahli 1.50 euro, medzitym som mal ako neautorizovany limit 100eur, dnes rano na vypise uctu pri vybere paypalu bol kod, ktory som zadal a som verifikovany..to je vsetko myslim, uz len dostatok penazi na ucte a trpezlivost pri drazbe :wink:

21 lis. 2006, 22:15

Breer píše:....uz len dostatok penazi na ucte a trpezlivost pri drazbe :wink:


A hlavně nepodlehnout hráčské vášni. Na aukru jsem vypozoroval jak cena některých věcí vyšplhala nad jejich hodnotu v obchodě. Šlo o sehnatelné věci. Chápu to u již nesehnatelných položek.

22 lis. 2006, 15:27

Hurá tak už jsem též u Aukra přišel mi konečně dopísek 8)

01 pro. 2006, 14:10

Tak mi včera došlo Lego z EBAY. Ne to co mi vydražil SIMON, jiné, které jsem vykoupil později sám. Jde o sadu 6 malých stavebnic pro doplnění hradu. Nejlepší je ale výsledný efekt - 3 rozvášněné ježibaby.
Dvě malé se perou o lego a ani nemohly večer usnout. Ta vrchní je rozvášněná jako důchodkyně, které šáhnete na výplatu. Má to holka se mnou těžky, eště mám na cestě další 4 kousky :twisted: .

01 pro. 2006, 14:16

Šimi píše:Tak mi včera došlo Lego z EBAY. Ne to co mi vydražil SIMON, jiné, které jsem vykoupil později sám. Jde o sadu 6 malých stavebnic pro doplnění hradu. Nejlepší je ale výsledný efekt - 3 rozvášněné ježibaby.
Dvě malé se perou o lego a ani nemohly večer usnout. Ta vrchní je rozvášněná jako důchodkyně, které šáhnete na výplatu. Má to holka se mnou těžky, eště mám na cestě další 4 kousky :twisted: .


ses teda rozjel :)

01 pro. 2006, 14:17

Simon píše:..ses teda rozjel :)


To jo, ale musím brzdit, i hodně tolerantní ženy mají svoje hranice :wink:

03 pro. 2006, 14:40

uff kdyz uz sme u toho, muzete mi nekdo poradit, jak za rozumnou cenu prevest penize z ceskeho uctu na nemecky?

03 pro. 2006, 15:12

trosca píše:uff kdyz uz sme u toho, muzete mi nekdo poradit, jak za rozumnou cenu prevest penize z ceskeho uctu na nemecky?


U GE to stojí 1%, ale min 220 a max 1500 Kč.

03 pro. 2006, 15:21

nevite nekdo kolik u Ceske sporitelny?

03 pro. 2006, 17:08

trosca píše:nevite nekdo kolik u Ceske sporitelny?
http://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/saz_fk_02p.pdf

03 pro. 2006, 19:06

Au :D

diky Mack

17 led. 2007, 08:12

Ahojky lidičky! Nemůžu se lognout nevímproč na ebay.de, přitom ty maily s aktualizacemi mi pořád chodí. Napsala jsem si i o poslání zapomenutého loginu a odpověď nepřišla. Nevíte někdo, jak dlouho platí login? Poslední věc jsem tam vydražila před 3 roky, tak mě možná smazali? A ještě jeden dotaz: jak funguje paypal? Nechce se mi za věc, co stojí i s poštovným 3 eura dávat 220 Kč spořitelně za platbu...

25 bře. 2007, 21:59

včelka píše:...jeden dotaz: jak funguje paypal? Nechce se mi za věc, co stojí i s poštovným 3 eura dávat 220 Kč spořitelně za platbu...
po dočtení tohoto threadu jsem se chtěl vícemně stejnou větou na totéž zeptat...doufám že autorce nevadí použití jejích slov...
Odeslat odpověď