WWW.Aukro.cz + ebay.de

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod 8bambam » 07 lis. 2008, 20:00

Za poslední tři dny jsem koupil na Aukru celkem 7 různých dýmek.Tři jeté a čtyři nové,dále také stojánek.Ještě jsem ani všechno nestihl zaplatit a už čekám jakej to bude horor až mi přijdou domů.Kdybych byl rozumnej býval bych si za to koupil nejakou novou pěknou dýmku ve zavedeným obchodě.Co děláte když se vám dostane do rukou zachovalá leč používaná dýmka-vyhodíte jí,nebo z ní kouříte,či nji použijete jako dekoraci? :think: :naughty:
:ot:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Pistacik » 07 lis. 2008, 20:13

Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod matesek » 07 lis. 2008, 20:24

8bambam píše:Za poslední tři dny jsem koupil na Aukru celkem 7 různých dýmek.Tři jeté a čtyři nové,dále také stojánek.Ještě jsem ani všechno nestihl zaplatit a už čekám jakej to bude horor až mi přijdou domů.Kdybych byl rozumnej býval bych si za to koupil nejakou novou pěknou dýmku ve zavedeným obchodě.Co děláte když se vám dostane do rukou zachovalá leč používaná dýmka-vyhodíte jí,nebo z ní kouříte,či nji použijete jako dekoraci? :think: :naughty:


...pravdu píšeš "...kdybych byl rozumnej býval bych si za to koupil nějakou novou pěknou dýmku ve zavedeným obchodě".
Raději nakupuju přímo v krámě, popřípadě e-trafika a taky se někdy neudržím a koupím i na e-bay. Kde se ale zaručeně nenapálíš je třeba ta e-trafika, na aukru opravdu není nic, možná někdy nějaký kousek. Second hand u dýmky pro mne = ne :naughty:
:ot:
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod thehobbit » 07 lis. 2008, 20:53

Já včera vydražil (způsobem že jsem nahodil vyvolávací cenu a nikdo nedal víc) nějakou unsmoked franciscan pipe - docela hezká vzhledem, poměrně levná, bude na outdoor...
Jinak kouřené dymky :naughty:, asi ani vybrušované atp, to by musel být nějaky moc pěkny kousek abych to zvažoval.
Uživatelský avatar
thehobbit
Off-line člen pipE-clubu
Off-line člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 163
Věk: 39
Registrován: 10 říj. 2008, 13:20
Bydliště: Praha 4

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Milos Cerman » 07 lis. 2008, 20:58

8bambam píše:.....Co děláte když se vám dostane do rukou zachovalá leč používaná dýmka-vyhodíte jí,nebo z ní kouříte,či nji použijete jako dekoraci? :think: :naughty:
:ot:

Předpokládám, že když se pokoušíš dýmku koupit, máš o ní jistou představu.
Ouplně postačí přebrousit, anebo ještě lépe vyměnit náustek. Cizí, okousanej náustek bych do huby nedostal ...
Hlavička (teda pokud není propálená) většinou stačí vyčistit a můžeš z ní klidně kouřit.
Jiná věc je, když dosraneš dýmku jako přívažek k předmětu, o kterej i jde.
Nedávno jsem dražil jednu nekouřenou dýmku z mořský pěny, a k ní byly dva vraky a popelník.
V tom případě dýmku vypulíruju, a pošlu ji přes AUKRO do světa. Třeba někomu udělá radost.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod 8bambam » 08 lis. 2008, 11:27

Nové dýmky jsem koupil samostatně,ty použité jako součást ke stojánku,docela pěkného,o ten my šlo nejvíc.Ale samozřejmě sem zvědavej i na dýmky a jestli bude nějaká trochu solidní tak ji vyčistím a budu ji mít v kapse u montérek abych mohl dýmat i v terénu.pěknou novou dýmku bych si tam nikdy nevzal. :smoke5:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Amantius » 11 lis. 2008, 22:29

Niečo pre klientov Tatrabanky. Ak si zriadite konto na PayPal, tak dobré skúsenosti so získaním 4 miestneho PayPal kódu v TB na verifikovanie sú tu:
http://www.czemoney.com/forum/verifikac ... 11126.html
Uživatelský avatar
Amantius
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 280
Věk: 45
Registrován: 13 srp. 2008, 11:52
Bydliště: Bratislava, Humenné

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod 8bambam » 13 lis. 2008, 18:49

8bambam píše:Nové dýmky jsem koupil samostatně,ty použité jako součást ke stojánku,docela pěkného,o ten my šlo nejvíc.Ale samozřejmě sem zvědavej i na dýmky a jestli bude nějaká trochu solidní tak ji vyčistím a budu ji mít v kapse u montérek abych mohl dýmat i v terénu.pěknou novou dýmku bych si tam nikdy nevzal. :smoke5:


Tak jsem trochu pochyboval,jestli to mělo smysl,ale stojánek je keramický a úplně jak nový-paráda!!!!Dýmky které u něj byli,nejsou opravdu použitelné až možná na jednu.Mám také čtyři nové nepoužité dýmky BPK.Nejsou to exsklusive kousky,ale za necelých 300,-kč jsem tam objevil dvě,které vypadají slibně.Jinak je to poučení a beru si vaše rady k srdci. :ok:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Juri » 26 pro. 2008, 21:57

Přátelé, nemáte někdo zájem BALKAN SOBRANIE 5 SEALED POUCHES IN 1 BOX - UNOPENED :smoke3:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Breer » 27 pro. 2008, 10:22

no BS je nedostatkovy tovar, co sa cudujes :twisted: :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Nevill » 27 pro. 2008, 19:18

Juri píše:Přátelé, nemáte někdo zájem BALKAN SOBRANIE 5 SEALED POUCHES IN 1 BOX - UNOPENED :smoke3:


paklík zhruba za osm stovek, no...balkán je prostě skvělý tabák a bohužel je ho v prodeji tak málo, že se v pohodě prodá i za tuhle cenu... :think:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Milos Cerman » 27 pro. 2008, 19:40

:think:
Že jsem si toho BS neudělal pořádnou zásobu, mohl jsem bejt milionář :smoke3:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod JardaS » 27 pro. 2008, 20:40

No ..... ještě , že jsem nějakej ten paklík užgrblil . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod basa333 » 28 pro. 2008, 08:16

no, jste tedy dost nadšenci. podle mého nemá žádný tabák na světě (tedy dokud se vyrábějí i jé latakie) cenu 800. ale to je jen můj názor
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

Příspěvekod Milos Cerman » 28 pro. 2008, 09:55

basa333 píše:no, jste tedy dost nadšenci. podle mého nemá žádný tabák na světě (tedy dokud se vyrábějí i jé latakie) cenu 800. ale to je jen můj názor

Cena je tady stanovena podle poptávky. Pokud ten tabák nikdo nebude chtít, neprodá ho, ale polkud bude pár zájemců, klidně cena poroste.
Hodně lidí si chce prostě koupit "legendu", ale náš prezident by ho nevzal ani jako dárek :puffy:
Jsemhodně zvědavej, jak ta aukce dopadne :ok:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků