WWW.Aukro.cz + ebay.de

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Breer » 16 lis. 2006, 22:13

Simi cakal na dopis ja na blbe stiahnute 1.50eur z platobnej karty na verifikaciu paypal uctu :twisted:

vidim to na pondelok , sice som zatial neovereny , ale uz som na ebay, vydrazil novu meerschaumku za 30GBP s postovnym :wink:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Šimi » 17 lis. 2006, 10:33

Tak se jaksi snažím zaregistrovat na E-BAY a mám trochu problém v poslední fázi. Chce to po mě jestli budu objednávat Poštou nebo Kreditkou. Neumím zrovna hvězdně německy, může se na to placení použít internetová karta? Myslím kartu pro platbu na netu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 17 lis. 2006, 10:51

Šimi píše:Tak se jaksi snažím zaregistrovat na E-BAY a mám trochu problém v poslední fázi. Chce to po mě jestli budu objednávat Poštou nebo Kreditkou. Neumím zrovna hvězdně německy, může se na to placení použít internetová karta? Myslím kartu pro platbu na netu.


ano, pres pay pal
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Mack » 17 lis. 2006, 12:54

Šimi píše:Tak se jaksi snažím zaregistrovat na E-BAY a mám trochu problém v poslední fázi. Chce to po mě jestli budu objednávat Poštou nebo Kreditkou. Neumím zrovna hvězdně německy, může se na to placení použít internetová karta? Myslím kartu pro platbu na netu.

já dotazu moc nerozumím - ty jim jednou zadáš číslo kreditky (musí být určena i pro internet) a přes tvůj kreditkový účet pak chodí tvoje nákupní požadavky. Velká výhoda je, že čislo tvé kreditky zná akorát pay-pal a nikdo jiný..
Dotaz: někde jsem četl, že u nás můžeme jen nakupovat, jak je to pro nás s prodejem na e bay?
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Šimi » 17 lis. 2006, 20:05

Tak mám na EBAY smůlu. Hrad co se mi líbí bohužel žešlou jen po Německu. Objevilo se mi to tam po registraci. Jak jsem to tam pročítal, je to u většiny položek.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 17 lis. 2006, 20:40

Šimi píše:Tak mám na EBAY smůlu. Hrad co se mi líbí bohužel žešlou jen po Německu. Objevilo se mi to tam po registraci. Jak jsem to tam pročítal, je to u většiny položek.


neni to u vetsiny ... u vetsiny je napsano ze postovne do CR zadavatel neuvedl
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Breer » 17 lis. 2006, 21:52

Šimi píše:Tak mám na EBAY smůlu. Hrad co se mi líbí bohužel žešlou jen po Německu. Objevilo se mi to tam po registraci. Jak jsem to tam pročítal, je to u většiny položek.



napis mu mail, ohladom postovneho , myslim, ze to posle do CR
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Šimi » 17 lis. 2006, 22:13

Breer píše:napis mu mail, ohladom postovneho , myslim, ze to posle do CR


Mám smůlu, nemůžu přihodit, dokud nezadám jakýsi kód a ten mi dojde v dopise dom. Nějak mi to připomíná aukro.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Breer » 17 lis. 2006, 22:17

jasne , to je to naco tiez cakam..stvormiestny kod na autorizaciu paypalu, no mal somako neautorizovany limit 100eur a za meerschaumku mi to slo hned z karty a ak mas online pristup na ucet tak ti stiahli 1.50 a tam by mal byt pri vypise ten kod...banka kde mam kartu na nepristupny online system,koli technickej prestavke. takze tiez smola :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Šimi » 17 lis. 2006, 22:21

Breer píše:jasne , to je to naco tiez cakam..stvormiestny kod na autorizaciu paypalu, no mal somako neautorizovany limit 100eur a za meerschaumku mi to slo hned z karty a ak mas online pristup na ucet tak ti stiahli 1.50 a tam by mal byt pri vypise ten kod...banka kde mam kartu na nepristupny online system,koli technickej prestavke. takze tiez smola :twisted:


Hrad stjí zatím 19,50 EURO a nedovolí mi to nic, sakra
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Breer » 17 lis. 2006, 22:24

ty uz darceky ma vianoce vyberas :wink:

tiez uz mam par tipov, ale niekore dymecky co tam ponukaju su tiez pekne..no ja som registrovany v anglickom ebay, nemcina je pre mna spanielska dedina
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Šimi » 17 lis. 2006, 22:26

Breer píše:ty uz darceky ma vianoce vyberas :wink:

tiez uz mam par tipov, ale niekore dymecky co tam ponukaju su tiez pekne..no ja som registrovany v anglickom ebay, nemcina je pre mna spanielska dedina


To je právě taky můj problém, ach jó.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Breer » 17 lis. 2006, 22:29

ale ved je jedno kde si registrovany, mozes nakupovat aj na anglickom, , mne len stve , ze na americkom maju kopu krasnych a oproti EU lacnych veci, len potom dan, clo..a hned je to v pr..... :twisted:

som bol minule v Olomouci a zistil som , ze to mam blizsie ako do Bratislavy
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Šimi » 17 lis. 2006, 22:40

Breer píše:ale ved je jedno kde si registrovany, mozes nakupovat aj na anglickom, , mne len stve , ze na americkom maju kopu krasnych a oproti EU lacnych veci, len potom dan, clo..a hned je to v pr..... :twisted:

som bol minule v Olomouci a zistil som , ze to mam blizsie ako do Bratislavy


Tak můžeš jezdit na srazy Středomoravské buňky :lol: :wink: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod včelka » 17 lis. 2006, 22:56

Tohle je celkem užitečné pro uživatele ebay http://www.zasilkovasluzba.com/infocenter_ebay_occassion.php
Jinak - pokud prodávající nezasílá do ČR, stačí se domluvit s někým známým v zemi, kam to posílá a je to. Vydražila jsem takhle motorkářské kalhoty pro syna a pro sebe. Poslali to známému v Německu a ten mi to přivezl. Taky se značně ušetří na poštovném :wink:
Uživatelský avatar
včelka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 198
Věk: 62
Registrován: 13 lis. 2006, 18:45
Bydliště: Praha 1

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


cron