Off-topic chat pro Bakera a SpikeHARDcore

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod SpikeHARDcore » 01 zář. 2006, 23:19

Fénix píše:
Baker píše:nevím co je na tom tak hrozného, sprostě se tady až na výjimky nevyjadřujeme, snažíme se dodržovat pravopis až na výjimky, nikoho snad neomezujeme...
thread zařídil moderátor, abychom mohli řešit všelijaké OT, jelikož vždy se debata o určené věci zvrhne v OT


Thread zařídil moderátor, protože jste (jsme :lol: ) dělali OT bordel jinde a bylo mu vás líto to rovnou smazat :twisted:

Jinak ano, místnost O všem možném je off topic, na druhou stranu tohle už je spíš chat než diskuse a taky z toho nejsem zrovna odvázanej( to jen kdybyste se ptali na můj názor :mrgreen: )
ale tak nám to schvaluješ no :lol: díky Prezidente můj :smoke1:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2006, 23:25

Sami přijdete na to, že o distingovanou a poklidnou úroveň tohoto Fora se musíme zasloužit všichni :idea:

(Každý přeci musí cítit morální schod mezi tímto primitivním chatem a třeba tématem "tabák za předkožkou" :twisted: :twisted: )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod SpikeHARDcore » 01 zář. 2006, 23:26

Fénix píše:Sami přijdete na to, že o distingovanou a poklidnou úroveň tohoto Fora se musíme zasloužit všichni :idea:

(Každý přeci musí cítit morální schod mezi tímto primitivním chatem a třeba tématem "tabák za předkožkou" :twisted: :twisted: )
souhlas :lol: to je náhodou řečnický obrat :lol: řízka Bakera a díky ti za Stanwella :wink:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Baker » 02 zář. 2006, 10:53

SpikeHARDcore píše:
Fénix píše:Sami přijdete na to, že o distingovanou a poklidnou úroveň tohoto Fora se musíme zasloužit všichni :idea:

(Každý přeci musí cítit morální schod mezi tímto primitivním chatem a třeba tématem "tabák za předkožkou" :twisted: :twisted: )
souhlas :lol: to je náhodou řečnický obrat :lol: řízka Bakera a díky ti za Stanwella :wink:


pozor, pozor... já jsem to nevymyslel, já jsem to sprostě ukradl Mycroftovi!
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod SpikeHARDcore » 02 zář. 2006, 21:41

Dnes jsem si pokouřil aromatický tabák Black Cherry doporučený od svého kamaráda Stanwella se kterým pravidelně každý pátek blafeme dýmky :smoke1: o sto šest dá se říct že je mojim vzorem a díky němu jsem se vůbec začal o tuto věc zajímat :wink:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Baker » 03 zář. 2006, 11:54

tak to jseš v klidu, já stavím obývací stěnu a už jsem zkurvil čelo jednoho šuplete-čep prolezl na druhou stranu, jelikož to provrtali celý a odýhovali..., IKEA jsou zkurvený amatéři, design a quality! hovno- všecko je z Polska , kde neumějí udělat ani dřevotřísku, oni ji "řežou" papírem! jsem z toho na mrtvici
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod SpikeHARDcore » 03 zář. 2006, 11:56

Baker píše:tak to jseš v klidu, já stavím obývací stěnu a už jsem zkurvil čelo jednoho šuplete-čep prolezl na druhou stranu, jelikož to provrtali celý a odýhovali..., IKEA jsou zkurvený amatéři, design a quality! hovno- všecko je z Polska , kde neumějí udělat ani dřevotřísku, oni ji "řežou" papírem! jsem z toho na mrtvici
tak to ti přeji hodně štěstí a na dýmku si snad čas uděláš ne :smoke5:
Naposledy upravil SpikeHARDcore dne 03 zář. 2006, 11:58, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Baker » 03 zář. 2006, 11:58

SpikeHARDcore píše:
Baker píše:tak to jseš v klidu, já stavím obývací stěnu a už jsem zkurvil čelo jednoho šuplete-čep prolezl na druhou stranu, jelikož to provrtali celý a odýhovali..., IKEA jsou zkurvený amatéři, design a quality! hovno- všecko je z Polska , kde neumějí udělat ani dřevotřísku, oni ji "řežou" papírem! jsem z toho na mrtvici
tak to ti přeji hodně štěstí a dýmku si snad čas uděláš ne :smoke5:


no právě, že asi ani ne... dnes to je nabité, jít do hospitlu za kámošem co přišel o nohu a jít koupit nové prkno k tomu šuplíku a dostavět ten brak
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod SpikeHARDcore » 03 zář. 2006, 12:00

Baker píše:
SpikeHARDcore píše:
Baker píše:tak to jseš v klidu, já stavím obývací stěnu a už jsem zkurvil čelo jednoho šuplete-čep prolezl na druhou stranu, jelikož to provrtali celý a odýhovali..., IKEA jsou zkurvený amatéři, design a quality! hovno- všecko je z Polska , kde neumějí udělat ani dřevotřísku, oni ji "řežou" papírem! jsem z toho na mrtvici
tak to ti přeji hodně štěstí a dýmku si snad čas uděláš ne :smoke5:


no právě, že asi ani ne... dnes to je nabité, jít do hospitlu za kámošem co přišel o nohu a jít koupit nové prkno k tomu šuplíku a dostavět ten brak
tak to je v prdeli ho pozdravuj :cry: hlavu vzhůru,tak ten kýč dodělej a v klidu si zapal nebo zapal a pak dodělej jak myslíš :puffy:
Naposledy upravil SpikeHARDcore dne 03 zář. 2006, 12:11, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Baker » 03 zář. 2006, 12:01

SpikeHARDcore píše:
Baker píše:
SpikeHARDcore píše:
Baker píše:tak to jseš v klidu, já stavím obývací stěnu a už jsem zkurvil čelo jednoho šuplete-čep prolezl na druhou stranu, jelikož to provrtali celý a odýhovali..., IKEA jsou zkurvený amatéři, design a quality! hovno- všecko je z Polska , kde neumějí udělat ani dřevotřísku, oni ji "řežou" papírem! jsem z toho na mrtvici
tak to ti přeji hodně štěstí a dýmku si snad čas uděláš ne :smoke5:


no právě, že asi ani ne... dnes to je nabité, jít do hospitlu za kámošem co přišel o nohu a jít koupit nové prkno k tomu šuplíku a dostavět ten brak
tak to je v prdely ho pozdravuj :cry: hlavu vzhůru,tak ten kýč dodělej a v klidu si zapal nebo zapal a pak dodělej jak myslíš :puffy:


v řiti se píše "i" a zapálim ten nábytek
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod SpikeHARDcore » 03 zář. 2006, 12:11

Baker píše:
SpikeHARDcore píše:
Baker píše:
SpikeHARDcore píše:
Baker píše:tak to jseš v klidu, já stavím obývací stěnu a už jsem zkurvil čelo jednoho šuplete-čep prolezl na druhou stranu, jelikož to provrtali celý a odýhovali..., IKEA jsou zkurvený amatéři, design a quality! hovno- všecko je z Polska , kde neumějí udělat ani dřevotřísku, oni ji "řežou" papírem! jsem z toho na mrtvici
tak to ti přeji hodně štěstí a dýmku si snad čas uděláš ne :smoke5:


no právě, že asi ani ne... dnes to je nabité, jít do hospitlu za kámošem co přišel o nohu a jít koupit nové prkno k tomu šuplíku a dostavět ten brak
tak to je v prdely ho pozdravuj :cry: hlavu vzhůru,tak ten kýč dodělej a v klidu si zapal nebo zapal a pak dodělej jak myslíš :puffy:


v řiti se píše "i" a zapálim ten nábytek
já mám pořád v hlavě jak je to sprosté tak tvrdé :lol:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod SpikeHARDcore » 03 zář. 2006, 12:22

každopádně to zapal podpal spal :lol: pryč s tím :lol: když to nepůjde tak to musíš udělat jak Homer Simpson :pipe1:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod piter » 03 zář. 2006, 16:50

Kdybych vedel, ze tady budete tak aktivni, tak bych to vubec nepresouval (nazev chat byl pouze vtipem, ktery jste vsak vzali vazne, pricemz sem predpokladal ze toho tak za dva dny nechate)

Souhlasim, ze diskuse 2 lidi, jenz je pro ostatni zcela nezajimava, by se mela resit soukromym dopisovanim a ne takhle tady kazit uroven fora, ktere je imho jinak na dost vysoke urovni.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod martin_100 » 03 zář. 2006, 21:14

Náhodou mě docela baví pozorovat myšlenkový pochody tutich voslů * :lol: :lol: :lol:


*nebylo myšleno nijak urážlivě
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Příspěvekod SpikeHARDcore » 03 zář. 2006, 21:18

martin_100 píše:Náhodou mě docela baví pozorovat myšlenkový pochody tutich voslů * :lol: :lol: :lol:


*nebylo myšleno nijak urážlivě
další důvod proč to nechat :lol: ježiš nikomu nic nekazíme 8) a jestly ano tak ať to napíše :wink: je tu pro každého místo :smoke5: pro osly i intelektuály i hovada :twisted:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků