Off-topic chat pro Bakera a SpikeHARDcore

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 04 zář. 2006, 01:05

Chlapi, teď už vážně. Off topic diskuse už tu máme dvě
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=102
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=341
a tohle už ani není diskuse, ale spíš chat, a to navíc veskrze soukromý, který není problém vést přes SZ, nebo ještě lépe ICQ.

U Bakera je tahle nevázanost pochopitelná, když jsme na něj hned na jeho prvním pražském srazu udělali tak hrozný dojem :lol: Takový Spike zase ze svých 150ti příspěvků proklábosil 50 tady :twisted:
Z mých předchozích reakcí snad vidíte, že nechci nikoho zbytečně omezovat a dělat tu z toho sterilní prostředí. Ale jak správně napsal piter, předpokládal jsem, že toho za chvilku necháte. Většina z nás se občas rozjede víc než by třeba distingovaný anglický lord počítal za přijatelné, ale to mezi kamarády a na net patří - jenže je prostě třeba znát míru a odhadnout hranici mezi vtipností a a otravností.
Pro "osly a hovada" (cituji :idea: ) Dýmka.net opravdu není, ale snažím se aby fungovala tak, že takovéto samovolně odpudí :wink:
Nechci to tu zamykat, nechci to tu mazat, spíš chci abyste si uvědomili, na jaké tak úrovni Dýmka.net je a jaké jsou meze, a sami si to vyhodnotili tak, abyste sem zapadli a udělali si nové kamarády, raději než odpůrce.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Baker » 04 zář. 2006, 13:48

Fénix píše:Chlapi, teď už vážně. Off topic diskuse už tu máme dvě
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=102
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=341
a tohle už ani není diskuse, ale spíš chat, a to navíc veskrze soukromý, který není problém vést přes SZ, nebo ještě lépe ICQ.

U Bakera je tahle nevázanost pochopitelná, když jsme na něj hned na jeho prvním pražském srazu udělali tak hrozný dojem :lol: Takový Spike zase ze svých 150ti příspěvků proklábosil 50 tady :twisted:
Z mých předchozích reakcí snad vidíte, že nechci nikoho zbytečně omezovat a dělat tu z toho sterilní prostředí. Ale jak správně napsal piter, předpokládal jsem, že toho za chvilku necháte. Většina z nás se občas rozjede víc než by třeba distingovaný anglický lord počítal za přijatelné, ale to mezi kamarády a na net patří - jenže je prostě třeba znát míru a odhadnout hranici mezi vtipností a a otravností.
Pro "osly a hovada" (cituji :idea: ) Dýmka.net opravdu není, ale snažím se aby fungovala tak, že takovéto samovolně odpudí :wink:
Nechci to tu zamykat, nechci to tu mazat, spíš chci abyste si uvědomili, na jaké tak úrovni Dýmka.net je a jaké jsou meze, a sami si to vyhodnotili tak, abyste sem zapadli a udělali si nové kamarády, raději než odpůrce.


mno teď jsem to nepochopil předsedo, tak to smažte raději, jelikož bych se neudržel a zase sem něco napsal... nemá cenu to tady teda sušit

s tím dojmem zmiňovaným, doufám, že si to nemyslel vážně :?
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod Fénix » 04 zář. 2006, 14:19

Baker píše:mno teď jsem to nepochopil předsedo, tak to smažte raději, jelikož bych se neudržel a zase sem něco napsal... nemá cenu to tady teda sušit

s tím dojmem zmiňovaným, doufám, že si to nemyslel vážně :?


Tak teď zas nechápu já :) Píšu, že to mazat nechci, něco jste napsali, nic hrozného - někoho to zaujalo, někoho ne, tak to chodí. Mně jde o to, jak to tu bude vypadat v budoucnu, aby se tu z toho nestala xchat místnost "mimo jiné o dýmkách". Proto tu mluvím o určité úrovni, kultuře, kterou bych ale rád aby si každý osvojil sám a ne tím, že mu budou moderátoři mazat půlku příspěvků.

Pokud jde o dojem z pražského srazu, to je spíš otázka na tebe než na mě. Sám jsi říkal, žes nečekal, že budeme "v našem věku tak dětinští", :D což se dá vyložit dvěma opačnými způsoby a pro případ že to byl výraz zklamání jsem se snažil omluvit :wink:

Takže peace, pohoda a nehrotit to, o to jde přece především :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 04 zář. 2006, 14:25

Fénix píše: "v našem věku tak dětinští"


tohle ze rikal? :lol: no ja nevim, podle prispevku mi to prijde spis . . . ne, nebudeme to hrotit :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod SpikeHARDcore » 04 zář. 2006, 14:35

Fénix píše:
Baker píše:mno teď jsem to nepochopil předsedo, tak to smažte raději, jelikož bych se neudržel a zase sem něco napsal... nemá cenu to tady teda sušit

s tím dojmem zmiňovaným, doufám, že si to nemyslel vážně :?


Tak teď zas nechápu já :) Píšu, že to mazat nechci, něco jste napsali, nic hrozného - někoho to zaujalo, někoho ne, tak to chodí. Mně jde o to, jak to tu bude vypadat v budoucnu, aby se tu z toho nestala xchat místnost "mimo jiné o dýmkách". Proto tu mluvím o určité úrovni, kultuře, kterou bych ale rád aby si každý osvojil sám a ne tím, že mu budou moderátoři mazat půlku příspěvků.

Pokud jde o dojem z pražského srazu, to je spíš otázka na tebe než na mě. Sám jsi říkal, žes nečekal, že budeme "v našem věku tak dětinští", :D což se dá vyložit dvěma opačnými způsoby a pro případ že to byl výraz zklamání jsem se snažil omluvit :wink:

Takže peace, pohoda a nehrotit to, o to jde přece především :puffy:
tak já bych to nechal dál xChat se z toho nestane a každé forko má své perly (spike) :lol: viď baker takže peace for all :smoke5:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Baker » 04 zář. 2006, 17:00

Fénix píše:
Baker píše:mno teď jsem to nepochopil předsedo, tak to smažte raději, jelikož bych se neudržel a zase sem něco napsal... nemá cenu to tady teda sušit

s tím dojmem zmiňovaným, doufám, že si to nemyslel vážně :?


Tak teď zas nechápu já :) Píšu, že to mazat nechci, něco jste napsali, nic hrozného - někoho to zaujalo, někoho ne, tak to chodí. Mně jde o to, jak to tu bude vypadat v budoucnu, aby se tu z toho nestala xchat místnost "mimo jiné o dýmkách". Proto tu mluvím o určité úrovni, kultuře, kterou bych ale rád aby si každý osvojil sám a ne tím, že mu budou moderátoři mazat půlku příspěvků.

Pokud jde o dojem z pražského srazu, to je spíš otázka na tebe než na mě. Sám jsi říkal, žes nečekal, že budeme "v našem věku tak dětinští", :D což se dá vyložit dvěma opačnými způsoby a pro případ že to byl výraz zklamání jsem se snažil omluvit :wink:

Takže peace, pohoda a nehrotit to, o to jde přece především :puffy:


já to myslel v dobrém, jen mě potěšilo, že se umíte bavit a to různých věcech a že nejste "starý" páprdové, kteří chodí do hospy jen aby do se loupli několik piv, zadýmali hospodu a odešli zase domů ve stejné náladě a s poznatky jako když přišli
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod Baker » 04 zář. 2006, 17:01

piter píše:
Fénix píše: "v našem věku tak dětinští"


tohle ze rikal? :lol: no ja nevim, podle prispevku mi to prijde spis . . . ne, nebudeme to hrotit :twisted:


blaf blaf blaf... já jsem infantilní a nestydím se za to :lol:
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod bigdragon » 04 zář. 2006, 20:02

kua kluci no tak občas budete OT k tomu přece nepotřebujete celej thread :twisted: :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod SpikeHARDcore » 04 zář. 2006, 20:18

bigdragon píše:kua kluci no tak občas budete OT k tomu přece nepotřebujete celej thread :twisted: :D
no to se uvidí :lol: no vlastně už vidí :lol:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Baker » 04 zář. 2006, 21:06

tak já to nepochopil, dokud ho nesmažete tak tady ten thread bude smrdět, a když napíšete, že ho mazat nebudete tak k čemu tady bude, když do něj nebudeme psát?
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod SpikeHARDcore » 04 zář. 2006, 21:12

Baker píše:tak já to nepochopil, dokud ho nesmažete tak tady ten thread bude smrdět, a když napíšete, že ho mazat nebudete tak k čemu tady bude, když do něj nebudeme psát?
asi jako odstrašující příklad :roll:
:smoke4:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod piter » 04 zář. 2006, 21:56

tak nejak :-)

proste tu bude az nakonec upadne v zapomneni a casem se mozna i smaze :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 04 zář. 2006, 22:27

Baker píše:já to myslel v dobrém, jen mě potěšilo, že se umíte bavit a to různých věcech a že nejste "starý" páprdové, kteří chodí do hospy jen aby do se loupli několik piv, zadýmali hospodu a odešli zase domů ve stejné náladě a s poznatky jako když přišli


Tak to je fajn :smoke5:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod martin_100 » 05 zář. 2006, 21:14

o ale o dýmká jsou tu jiný chlívky tady se to jmenuje o všem možném a tudíž i distingovaný anglický lord pochopí že se zde o dýmkách věru mnoho nedočte.
Takže takovýhle intelektuahovadochat vlákno zde má mít svý místo :wink:
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Příspěvekod SpikeHARDcore » 05 zář. 2006, 21:17

martin_100 píše:o ale o dýmká jsou tu jiný chlívky tady se to jmenuje o všem možném a tudíž i distingovaný anglický lord pochopí že se zde o dýmkách věru mnoho nedočte.
Takže takovýhle intelektuahovadochat vlákno zde má mít svý místo :wink:
:smoke5: :lol:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron