Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Tipy na výlety

28 bře. 2012, 11:45

abych zapropagoval svoji domovskou oblast (i kdyz tam uz nebydlim), tak uzasny a neprovareny sou zapadni Krusny Hory (Nejdecko, Abertamy) a Slavkovskej les.

Re: Tipy na výlety

11 čer. 2012, 18:57

Ahoj, přes léto plánujeme s kamarády vandr po hřebeni Nízkých Tater, vyrazíme z Donoval. Tak bych poprosil (nejen) slovenské kolegy, zda by doporučili něco co stojí za to vidět... děkuji :)

Re: Tipy na výlety

25 čer. 2012, 17:18

Byl jsem s rodinou v neděli na pískovně, u Veselí nad Lužnicí opravdu pěkné :ok: Čistá krásná voda, kdo má cestu kolem doporučuju. Malej Jeníkimage_id: 14279 se ptá kdo to jeimage_id: 14280. Tak jsem byl rád že jsem tam nedýmal sám :D

Re: Tipy na výlety

25 čer. 2012, 21:58

vodrap píše:Byl jsem s rodinou v neděli na pískovně. Malej Jeník se ptá kdo to jeimage_id: 14280. Tak jsem byl rád že jsem tam nedýmal sám :D

to jsi ale nasával nějaký plagiát, originál Klasik vypadá jinak :wink:
image_id: 14293

Re: Tipy na výlety

26 čer. 2012, 05:46

:arrow: PoKlaT :D :ok:

Re: Tipy na výlety

28 čer. 2012, 17:24

Voni toho klasika cpou všude. :roll: i na pískovnu.
I ty poklate??

Re: Tipy na výlety

29 čer. 2012, 06:56

Zdendo když tobě ta koruna sedne jako bys se sní narodil :ok: já nejsem Brutus :smoke5:

Re: Tipy na výlety

29 čer. 2012, 10:01

Protože má být megavedro, mohu doporučit výlet k nám do Mlékojed u neratovic. Koupání zdarma na pískovně, včera jsem tam byl, voda čistá a teplá, pivo G :? plzeň :joy: a svijany 11 :wink: ....psi vítáni, parkování za 30,-...ještě šoupnu odkaz na bar...http://www.free-d-bar.cz/....takže i v noci je co dělat..jede to nonstop. Mám to skoro za barákem taže jsem tam plavat se psem skoro každej den....kam se na to hrabe nějakej po*ranej bazén :ok:

Re: Tipy na výlety

29 čer. 2012, 10:36

burdadom píše:Ahoj, přes léto plánujeme s kamarády vandr po hřebeni Nízkých Tater, vyrazíme z Donoval. Tak bych poprosil (nejen) slovenské kolegy, zda by doporučili něco co stojí za to vidět... děkuji :)


Smerom na Kralovu holu? teda co sa tyka vyhladov na V. Tatry, tak to je super. Ale pozor na pocasie, predsa su to uz trochu vyssie kopce a na hrebeni bez stromov. Schadzat z hrebena sa ti moc nevyplati, pretoze to mas vsade daleko. Ale na juh aj na sever je kopec peknych miest ... Skor po ceste naspat sa mozete mrknut do Balogu alebo do termalov, do Vlkolinca apod. Zaroven doporucujem zvazit, kde budete spat. Myslim, ze stany tam nie su moc tolerovane - je to narodny park a ochranani by vas mohli pokutovat.

Re: Tipy na výlety

29 čer. 2012, 11:07

image_id: 14293 :rofl: :rofl: :rofl: tak to je nářez :mryellow:

Re: Tipy na výlety

29 čer. 2012, 11:12

rajtyš píše::rofl: :rofl: :rofl: tak to je nářez :mryellow:

nářez nevím, ale zdroj na puntíky by to mohl být :mrgreen:

Re: Tipy na výlety

13 led. 2014, 18:37

Kdo tam byl ví, kdo ne, ví na co šetřit :

Re: Tipy na výlety

20 čer. 2014, 20:04

Co vidíte zajímavého z okna Vy?

Já právě toto:

image_id: 18885 image_id: 18884

Re: Tipy na výlety

22 čer. 2014, 21:02

Jj, to je nádherný město, jezdim tam rád. Hergot jel bych tam na otáčko hned. :think:

Re: Tipy na výlety

03 bře. 2019, 18:37

POZVÁNKA :ok: stojí to za to. V týdnu udělám pár fotek, dnes se fotit fakt nedalo, narváno.

image_id: 27194
Odeslat odpověď