Vasi nejoblibenejsi herci a herecky

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod mirek » 24 kvě. 2006, 09:12

Nemůžu si pomoct, ale dnešní generace herců se té odcházející, či již odešlé, nemůže rovnat. Kdo by dokázal zahrát RainMana jako Hoffmann, nebo Spalovače mrtvol jako Hrušínský? Vzpomínáte na scénu z filmu Pozor, vizita, kdy z balkonu nadával příbuzným dědy Bartůňka? To nebyl proud nadávek, to byl koncert nejhubšího lidství.
No nic, dosti stařecké nostalgie, třeba na Jodie Fosterovou je docela hezký pohled, v Maverickovi s Melem Gibsonem byla prostě úžasná :wink:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 24 kvě. 2006, 09:13

imagoo píše:nejhorší gumy - kromě stálic typu Stallone nebo Schwarzeneger


Jinak i tyhle pány potkaly dobré kousky - Total recall, Demolition man = stačí, když sami sebe neberou zbytečně vážně.
Samozřejmě jde taky o to, komu se líbí jaký žánr. Třeba filmové parodie by se neobešly bez Leslieho Nielsena, Lloyda Bridgese, Charlieho Cheena...

Z univerzálních herců jsou samozřejmě skvělí výše citovaní Gary Oldman, Johny Depp... no a SAMOZŘEJMĚ Jack Nicholson
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod imagoo » 24 kvě. 2006, 09:19

Je to věc osobního vkusu, ale Angelina Jolie umí jen pár póz, neovládá vůbec pohyby, mimikou neumí vyjádřit naprosto nic a já nevím proč, na mě i ta její postava (včetně hrudníku) působí totálně asexuálně. Když to srovnám třeba s Catherinou Zeta-Jones, Keirou Knightley nebo např. malou Emmou Watson, tak propadá na všech frontách.
Jedno z nejlepších hereckých obsazení bylo v Homolkových, ale to už skáču do jiného levelu...
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod rak65 » 24 kvě. 2006, 11:47

imagoo píše:nejhorší gumy - kromě stálic typu Stallone nebo Schwarzeneger


Ale hlavně jsi zapomněl jednu z největších - na Stevena Seagala... :lol: což u mě není herec ani v té nejbujnější fantazii

K mým oblíbeným hercům (mimo těch, co zde byli jmenováni - Nicholson..) patří Charles Bronson, Kirk Douglas, Sean Connery, Willem Dafoe... a řada dalších.

Na druhé straně ale nemusím jména jako Richard Gere, Leonardo DiCaprio a v poslední době Nicolas Cage :cry:
Uživatelský avatar
rak65
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 374
Registrován: 30 zář. 2005, 19:14
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvekod Fénix » 24 kvě. 2006, 11:50

DiCaprio má v poslední době zajímavé role... třeba takový Letec. Neměl jsem ho rád, ale musím říct, že celkem vyzrál.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Red Dwarf » 24 kvě. 2006, 11:50

Kromě mnoha zde již zmiňovaných:
Chris Barrie aka Rimmer z Červenýho Trpaslíka
Christian Clavier - hrál například v Návštěvnících s Jeanem Reno
Uživatelský avatar
Red Dwarf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 43
Registrován: 23 kvě. 2006, 12:39
Bydliště: Mariánské Lázně / Praha

Příspěvekod Rakis » 24 kvě. 2006, 12:02

mirek píše:Nemůžu si pomoct, ale dnešní generace herců se té odcházející, či již odešlé, nemůže rovnat. Kdo by dokázal zahrát RainMana jako Hoffmann, nebo Spalovače mrtvol jako Hrušínský? Vzpomínáte na scénu z filmu Pozor, vizita, kdy z balkonu nadával příbuzným dědy Bartůňka? To nebyl proud nadávek, to byl koncert nejhubšího lidství.
No nic, dosti stařecké nostalgie, třeba na Jodie Fosterovou je docela hezký pohled, v Maverickovi s Melem Gibsonem byla prostě úžasná :wink:


Libíček, Kopecký, Lipský, Kemr, Brodský...

je to dáno tím, že dřív herci role hráli, kdežto teď role pouze deklamují.

já když vidím Macháčka hrát, tak se mi chce z toho jeho jednoho naučenýho výrazu, který uplatňuje ve všech filmech, blít.
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod imagoo » 24 kvě. 2006, 12:12

Fénix píše:DiCaprio má v poslední době zajímavé role... třeba takový Letec. Neměl jsem ho rád, ale musím říct, že celkem vyzrál.


Já myslím, že se na tu roli typově absolutně nehodil, ale musí se nechat, že to zahrál dobře.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Nevill » 24 kvě. 2006, 12:36

z herců Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Sean Connery...z hereček těžko říct, určitě by tam byla Sharon Stone... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Simon » 24 kvě. 2006, 13:12

imagoo píše:Hanks je podle mě v herecké kvalitě mírně nad průměrem, mezi nejhorší gumy - kromě stálic typu Stallone nebo Schwarzeneger - patří Brad Pitt i ta jeho Angelina Jolie, nejlepší naopak je Johny Depp. To vše samozřejmě v rámci mainstreamu Spokojených států.


brad pitt byl dobrej v true romance :D
...i v 12 monkeys

... traged je treba kevin costner(vsude) nebo nicholas cage(tez vsude)
... arnold ma plus za asta la vista baby :D a u jeho starsich filmu se vzdycky pobavim :)

... s deppem naprosty souhlas, pridal bych nicholsona a de nira a pak samozrejme tim roth, garry oldman a steve buscemi ... a pak kazdyho koho zpracuje david lynch(viz treba mullholand drive, tam zahrali skvele uplne vsichni ... lost highway ... blue velvet)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 24 kvě. 2006, 13:20

imagoo píše:Je to věc osobního vkusu, ale Angelina Jolie umí jen pár póz, neovládá vůbec pohyby, mimikou neumí vyjádřit naprosto nic a já nevím proč, na mě i ta její postava (včetně hrudníku) působí totálně asexuálně. Když to srovnám třeba s Catherinou Zeta-Jones, Keirou Knightley nebo např. malou Emmou Watson, tak propadá na všech frontách.
Jedno z nejlepších hereckých obsazení bylo v Homolkových, ale to už skáču do jiného levelu...


homolkovi sou uplne jina lige, uplne jiny hriste ... uplne jinej sport :)

... naprosty souhlas s jolie ... ja bych asi volil jmena jako juliette binoche, rachel weisz, ...ale u herecek je to tezky, daji jeden dva dobry filmy a pak tragedie, fakt mne ted nenepada zadna zenska stalice filmoveho nebe
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Nevill » 24 kvě. 2006, 13:31

a málem bych zapomněl, ještě v tom mém výčtu chybí Harvey Keitel... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Fénix » 24 kvě. 2006, 13:33

Simon píše:homolkovi sou uplne jina lige, uplne jiny hriste ... uplne jinej sport :)


Tos mi připomněl ještě skvělého S.L.Jacksona :D Z černých herců má pak charisma Morgan Freeman, i když se teď trapně snaží hrát úplně ve všem
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 24 kvě. 2006, 13:34

Nevill píše:a málem bych zapomněl, ještě v tom mém výčtu chybí Harvey Keitel... :P


ano!
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 24 kvě. 2006, 13:36

Fénix píše:
Simon píše:homolkovi sou uplne jina lige, uplne jiny hriste ... uplne jinej sport :)


Tos mi připomněl ještě skvělého S.L.Jacksona :D Z černých herců má pak charisma Morgan Freeman, i když se teď trapně snaží hrát úplně ve všem


no ano, jeho styl srkani spriteu je nezapomenutelny :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron