Doutníky

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky

Příspěvekod wehrner » 25 říj. 2011, 10:57

helou,
Maculak je teď v teplých krajích, tak se ho pokusím trochu zasuplovat, ať nemusíš na odpověď dlouho čekat:
Měl jsem tentýž problém - peníze je potřeba zaplatit extra, až po dokončení nákupu a to na této stránce: https://www.vegassantiago.com/payment.htm
Platba probíhá tedy kartou, je potřeba v tom šedém poli zvolit logo provozovatele karty - pak už bude vše jasné. Důležité je pro identifikaci platby napsat číslo objednávky! Mají to celkem nepřehledně udělané, ale zplaťpánbu za to :pray: Samozřejmě je důležité mít k platební kartě aktivovanou službu "internetová platební karta", která umožňuje transakce na internetu.
Platba proběhne normálním konverzním kurzem, bez nějakých extra poplatků a pak trvá v Kostarice asi 10 dní než cigáry připraví a z fabriky odešlou.
ještě jeden tip: Vím, že si "brate" zvyklý u vás platit é-čkami, ale při nákupu na vegasu jsem si všiml, že výhodnější cena je přímo v dolarech (jde to na boku přepínat) - nevím proč, asi mají výhodnější kurz, nebo jinak rozpočtené náklady na poštovné které jsou již v ceně, fak nevím. :?:
Uživatelský avatar
wehrner
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Registrován: 30 zář. 2011, 19:48

Re: Doutníky

Příspěvekod solex » 26 říj. 2011, 09:31

napisal som im,ze ked je problem tak nech poslu peniaze naspat a ked ich budem mat tak spravim druhu objednavku a zaplatim kartou.odpoved bola,ze moje cigary su pripravene na odoslanie a cakaju len na potvrdenie kedy im pridu na nemecky ucet peniaze.daju vraj vediet kedy bude zasielka odoslana.uz sa tesim.
solex
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 65
Registrován: 09 úno. 2011, 21:31

Re: Recenze - Vegas de Santiago

Příspěvekod ZdenekAC77 » 26 říj. 2011, 11:19

wehrner píše:Don Luis "Secretos del Maestro" - Don Luis Tajemství mistra.


Pro mě zatím neochutnaná značka, ale recenze velice zajímavá, pokud se mi dostane do ruky určitě vyzkouším :)

Když objednáváte z té stránky vegas santiago, není problém s kolky nebo doručením? Na kolik vyjde poštovné do ČR? Díky. :)
Uživatelský avatar
ZdenekAC77
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 292
Věk: 36
Registrován: 07 říj. 2011, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod Jerry1 » 26 říj. 2011, 11:53

S objednávkou do 10 ks doutníků není problém.
Cena za zboží je včetně poštovného.
Uživatelský avatar
Jerry1
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3202
Věk: 52
Registrován: 26 zář. 2010, 11:31
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Doutníky

Příspěvekod klasik51 » 26 říj. 2011, 19:41

Old Bob píše:Koukám, že Ivetka je hodně snaživá holka :think: koupí za 20 kč a obratem prodává za 49.

Jsem Ivetce napsal a udělal nabídku, s tim, že když ji to bude zajímat, ať se ozve. Ozvala se stejně a ani nechtějte vědět, co mi napsala. :roll: Moc slušná holka. 8) :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Doutníky

Příspěvekod Copatej » 26 říj. 2011, 20:23

Ale ale, tak to se pochlub, to by myslím nejen mě zajímalo i ostatní... :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod Old Bob » 26 říj. 2011, 20:44

klasik51 píše:Jsem Ivetce napsal a udělal nabídku, ani nechtějte vědět, co mi napsala. :roll: Moc slušná holka. 8) :puffy:

asi to umí s PC a rychle si zjistila, že už jsi ženatý :smoke5:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Doutníky

Příspěvekod Ubous » 26 říj. 2011, 21:40

:arrow: klasik51
Stejně jako Copatej prosím o zveřejnění diskuze :)
Jak nabízí za 10ks doprava zdarma, tak je to nacpané v té krabičce, ve které posílá Cubánec 9ks, naštěstí to od Ivetky ještě ušlo a jen 1ks byl trochu pochroumaný. (O tom, že doutníčky má v humidoru silně pochybuju)
Naposledy upravil Ubous dne 27 říj. 2011, 11:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Doutníky

Příspěvekod Copatej » 27 říj. 2011, 09:31

No ale 10 ks krabiček, alespoň tak jsem to pochopil, protože jsem objednával 30Ks doutníků - tj. tři krabičky a normálně jsem dopravu cáloval...
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod Ubous » 27 říj. 2011, 11:25

Copatej píše:No ale 10 ks krabiček, alespoň tak jsem to pochopil, protože jsem objednával 30Ks doutníků - tj. tři krabičky a normálně jsem dopravu cáloval...


Kdepak 10ks doutníků, tak to jsi platil dopravu zbytečně- teda já jsem alespoň dopravu neplatil, zaplatil jsem jen 10xdoutník a přišlo to...
Doprava se platila akorát u Cubánce, ale ten to měl zase za poloviční cenu.

Edit:
citace: V AUKCI JE JEDEN KUS ZA 39KČ - PŘI KOUPI 10KS POŠTOVNÉ ZDARMA!!!

Tak je to jasné za 10ks pošta zdarma, za 30ks asi ne :D
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Doutníky

Příspěvekod Copatej » 27 říj. 2011, 12:21

Ona potvora :evil: já debil :oops:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod Ubous » 27 říj. 2011, 15:51

Copatej píše:Ona potvora :evil: já debil :oops:

Nic si z tho nedělej, mě mrzí, že jsem jí/ho finančně podpořil, když vím, že při mé spotřebě a množství doutníků co mám, by mi zásilka od Cubánce vydržela určitě do jeho příští nabídky- ale to je ta lidská chamtivost, prostě toho musím mít 10x víc než potřebuju :)
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Doutníky

Příspěvekod imhotep » 30 říj. 2011, 20:33

Tak to buďte rádi že jste alespoň něco dostali. Já zaplatil 20.10. a do dneška nic nemám. Prý ji nepřišla moje platba a to jsem platil přes PayU. No dám ji ještě dva dny... :evil:
Uživatelský avatar
imhotep
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 56
Registrován: 20 říj. 2011, 17:12
Bydliště: Havířov

Re: Doutníky

Příspěvekod Copatej » 30 říj. 2011, 22:31

Já čekal od zaplacení po doručení 9 dní...
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod maculak » 31 říj. 2011, 12:40

Hoj vsem, wehrner me zastoupil v odpovedi, diky a co se tyka doutniku od ivetky tak me jeste nedorazily, mel jsem mail ze nemam zaplaceno a platil jsem hned ten den prevodem. Tak az dorazim domu mu poslu potvrzeni a samozrejme se to projevi i v mem hodnoceni. Jinak jsem taky pochopil pri koupi 10 ks doprava zdarma a zaplatil jsem jenom 390 za 10 ks tak jsem zvedav jak to dopadne. Uplynulem tydnu jsem mel vybranou spolecnost s sebou v teplych krajich a to mimo chaman radu zbyle 3 druhy vegasu a jedno robusto od cohiby a costarika si nevedla vubec spatne a spousta mlsnych jazycku by si dala rici ale mely smulu sam jsem mel malo. Na letisti v Praze jsem chtel dokoupit nejaka montecrista edmundos, ale vychazelo to draze nez v eshopu a v Hurghade na letisti cestou zpet meli zavreno, takze zustane i nadale Kostarika. Pavel.
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


cron