Doutníky

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky

Příspěvekod Copatej » 17 říj. 2011, 17:25

:D ...ani klobouky, ani ponožky, je to minihumidůrek je na cca 300 doutníků :palm: a už se mi hezky plní....a další zboží je na cestě :plaster: :mryellow:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod Breer » 17 říj. 2011, 17:29

:idea: aha :think: to ja mam len dva pidihumidory, jeden na cca 80 a druhý na 50, ale prázdne... :smoke4:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6014
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Doutníky

Příspěvekod Old Bob » 17 říj. 2011, 20:46

Copatej píše:Tak mi ten můj první humidor přišel příliš malej a musel jsem sehnat větší.

Míro tak ten je parádní :ok: o přestávkách zlehka přebrousit, namořit, navoskovat a vystavit tak aby všichni tví studenti pochopili, že mají vozit nejen dýmky ale i doutníky :smoke5:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Doutníky

Příspěvekod maculak » 17 říj. 2011, 20:53

to copatej: peknej kousek taky jsem na nej koukal, ale doma by to asi neproslo ;-). Davam si ted dalsi kousek z Kostariky torpedo Secretos del Maestro. Neumim to tak popsat, ale chutna mi, pockam si az wehrner napise zase nejake postrehy ;-). P.
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky

Příspěvekod Sobpeta » 17 říj. 2011, 22:19

Copatej píše::D ...ani klobouky, ani ponožky, je to minihumidůrek je na cca 300 doutníků :palm: a už se mi hezky plní....a další zboží je na cestě :plaster: :mryellow:



No... :clamp:

300 doutňasů, 200 fajfek, 25 kilo tabáku v zásobárně....tomu říkám spokojenej člověk. :lol: :puffy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Doutníky

Příspěvekod Standulin » 18 říj. 2011, 09:37

Copatej píše:Tak mi ten můj první humidor přišel příliš malej a musel jsem sehnat větší.
Sice je z druhé ruky, ale plně funkční a za super cenu. No a už se v něm schovává slabá 70 -tka báječných doutníků :yum:
image_id: 12124 image_id: 12125



Mno... tak to seš ty, co mě v posledních deseti sekundách přebidoval :-D Říkal sem si podle přezdívky, že by to moh bejt někdo odsud... aukce se drobet "utrhla" :-D - tou dobrou cenou bych si jistej nebyl :think:
Naposledy upravil Standulin dne 18 říj. 2011, 09:43, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Standulin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Věk: 53
Registrován: 23 zář. 2011, 17:01
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky

Příspěvekod Sobpeta » 18 říj. 2011, 09:42

Teď máš možnost znova...http://sk.aukro.cz/jedinecny-humidor-pc ... 69163.html

Krásnej kousek, sice poněkud menší a určitě vyleze vejš, ale asi by stál za hřích. :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Doutníky

Příspěvekod Copatej » 18 říj. 2011, 09:43

:oops: jak je ten svět malej :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky

Příspěvekod Standulin » 18 říj. 2011, 09:51

Mno... ono se asi dá předpokládat, že u podobnejch příležitostí se můžem sejít, těch echtovních tabakistů zase tolik neni :smoke1:
Uživatelský avatar
Standulin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Věk: 53
Registrován: 23 zář. 2011, 17:01
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky

Příspěvekod Humphrey » 19 říj. 2011, 18:53

Dneska mi dorazila moje desítka doutníků z aukro.cz (hezky jsme se o těch nabízených 50 kusů podělili). Pokud bych je měl k něčemu přirovnat, chuťově mi hodně připomínají Guantanamera Cristales, ale to provedení je o dvě třídy lepší (lepší krycí list, kompaktnější popel, atd). S José L. Piedra Brevas to už asi srovnat nedokážu, neb jsem je měl už hodně dávno. Každopádně se mi ty zakoupené chuťově asociovaly spíš s tou Guantanamerou.
Humphrey
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Věk: 46
Registrován: 04 kvě. 2009, 18:49
Bydliště: Ostrava

Re: Doutníky

Příspěvekod Sobpeta » 19 říj. 2011, 19:44

Taky mi dnes ráno dorazilo 15 kousků. Tak jsem je jen prohlédl, zabalil do folie, vrazil do sáčku se zipem a 3 dny budou odpočívat v mrazáku. Brouk je potvora a nerad bych něco riskoval. Pak pěkně do lednice, aby nedostaly šok a mohly se vzpamatovat a poté je uložím do humidoru. Už má na ně rezervovaný místečko. Jak se trochu proleží tak taky ochutnám. :yum:

Nevím, nemůžu soudit podle těch patnácti co došly mně, ale kdyby byly takový všechny...prostě bych je nekouřil hned, přijde mi to dost škoda je hned spalovat poněvadž mi připadaly dost suchý. Ne tedy na troud, ale trošku vlhka a čas by jim jen prospělo. Ale nevím, třeba jsem ojedinělej případ... :think:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Doutníky

Příspěvekod Ubous » 19 říj. 2011, 20:00

Podle mě to jen překoupil/a od toho původního pána, nakonec jsem neodolal a koupil i za 2x vyšší cenu ještě jednu karbičku - popisuje, že skladovaná várka byla v humidoru, tak by to nemělo být zas tak suchý ne? :)
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Doutníky

Příspěvekod Sobpeta » 19 říj. 2011, 20:07

Jak říkám, přišly mi ušší, mám raději vlhčí doutníky. :wink:

Každej to máme jinak.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Doutníky

Příspěvekod maculak » 19 říj. 2011, 20:13

Tak k mému překvapení dnes cca po 12 dnech od objednávky dorazila další várka doutníků z Kostariky. K mému překvapení netknutá od celníků i pošťáků :smoke5: . Další mám na cestě, abych měl nějaký dárky na vánoce :wink: a v pátek si asi ještě objednám nějaký dárek pro sebe :smoke2: .Teď dorazila várka 10 ks PUROS ve velikosti Churchill - luxusní zpracování a vzhled mne už ani nepřekvapuje, beru to jako vlastnost těchto doutníků :) . Dorazily originál zabalené, ale jelikož se jedná o dárek až na Vánoce, tak jsem je rozdělal, aby se mi vešly do humidoru (asi mám malý humidor :think: ). Jinak jsem v očekávání 10 ks z aukra - dostanou samozřejmě mrazící kůru. Mimochodem u těch z Kostariky, všechny doutníky co jdou na export tak mrazí také. Happy smokes všem :smoke5: . P.

Obrázek
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky

Příspěvekod Humphrey » 19 říj. 2011, 20:15

Však já chtěl jen ochutnat. Zbytek taky nechám aklimatizovat. Každopádně mám za to, že za ty peníze je to dobrá koupě.
Humphrey
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Věk: 46
Registrován: 04 kvě. 2009, 18:49
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků