Fajčíte cigarety ? - anketa

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Fajčíte cigarety ???

Nefajčím cigarety
220
61%
Fajčím fajku a sem tam aj cigarety
46
13%
Mám obdobia keď fajčím fajku, alebo cigarety
9
2%
Fajčím fajku aj cigarety, podža potreby a chuti
88
24%
 
Celkem hlasů : 363

Příspěvekod Mike Hill » 18 říj. 2007, 15:06

SpikeHARDcore píše:
Mike Hill píše:
SpikeHARDcore píše:Zde jsem připravil pro kuřáky "sběratele" malé foto představení 8) kamarád našel u dědy na půdě , číhejte :) značka Aviatik Vollendet
...skutočne zaujímavý artefakt... :twisted:

...btw, zaujímavá ukážka toho ako fotí Nokia N73... 8)
no fotí n1 :smoke5: už jí mám od Vánoc a spokojenost sama :twisted: (sry oftp)
...nikde na spodku fóra "O všem možném" je thread o mobiloch, neoprášime ho a nepresunieme to tam...? :wink:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod SpikeHARDcore » 27 říj. 2007, 22:39

tak kamarád opět našel poklad na půdě :twisted:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Martin Pedain » 28 říj. 2007, 10:03

SpikeHARDcore píše:tak kamarád opět našel poklad na půdě :twisted:


:shock: :shock: :shock: Sliny mi tečou až na zem. Už jste krabičku otevřeli? Kamarád kdysi donesl hoodně starý Startky a ty smrděly jak starý fusakle.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod SpikeHARDcore » 28 říj. 2007, 11:37

Martin Pedain píše:
SpikeHARDcore píše:tak kamarád opět našel poklad na půdě :twisted:


:shock: :shock: :shock: Sliny mi tečou až na zem. Už jste krabičku otevřeli? Kamarád kdysi donesl hoodně starý Startky a ty smrděly jak starý fusakle.
bohužel neotevřeli jelikož je to na prodej jsou opět z roku 1942.
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod paulie » 22 lis. 2007, 16:26

Dneska jsem měl docela kliku, dostal sem chuť na cigárko, vešel do trafiky, a koupil Gauloises Brunes bez filtru. Přestali se dovážet, a v trafice měli poslední. (btw měli tam i Jack Daniels 1l za 600,- :shock: hodně dobrá cena)
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod beda » 23 lis. 2007, 01:12

Doufám, že je začnou zase dovážet. Tyhle cíga jsou asi nejčastěji končícím a znovu začínajícím artiklem na českém tabákovém trhu.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod Sucelos » 05 led. 2008, 14:05

Je to asi zvláštní, ale já jsem nikdy, pokud se pamatuju, neměl cigaretu v puse. Jinak mám k tabáku vřelý vztah - dýmky, doutníky, šňupák, to mám rád, ale cigarety ne. Řekl bych, že mi je už jako klukovi zhnusil děda, který jich kouřil 60 denně a byl tím tak nějak divně cítit. Tak asi proto. :wink: A nebo mám negativní vztah k čemukoli, co je zabaleno v papíru, to je další možné vysvětlení. :D
Uživatelský avatar
Sucelos
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 39
Registrován: 06 úno. 2007, 13:00

Příspěvekod mik » 06 led. 2008, 00:06

No, cigarety jsem kouříval jen občas, když byla chuť a příležitost (závislákem jsem se kupodivu nestal, neměl jsem problém i s několikaměsíční pauzou). Ale poslední rok, co kouřím víceméně pravidelně dýmku, tak jsem cigarety už nevzal do úst :puffy: .
Uživatelský avatar
mik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 107
Věk: 58
Registrován: 03 bře. 2007, 21:05
Bydliště: Opočno

Cigareta vs. dýmka

Příspěvekod phoebus » 06 led. 2008, 18:11

Cigarety kouřím už hezkých pár let, a i když jsem se teď nadchnul pro dýmky, nechce se mi s tím úplně přestat. Jednak je tu problém se sháněním času a místa - doma dýmat nemohu, ve škole a v práci jakbysmet. Tím se mé dýmkařské kratochvíle omezují na návštěvy restauračních zařízení a speciální příležitosti. Navíc pro mne dýmka a cigareta nepředstavují ani vzájemnou alternativu. Když chci kouřit dýmku, chce to dát si na čas, být 'v pohodě'. Cigareta je naopak neocenitelným pomocníkem ve stresových situacích, kdy utíkám z práce na zkoušku do školy apod. ...
Uživatelský avatar
phoebus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 17
Věk: 36
Registrován: 06 led. 2008, 00:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod diamondking » 06 led. 2008, 18:42

paulie píše: (btw měli tam i Jack Daniels 1l za 600,- :shock: hodně dobrá cena)


Jestli ten Džek nebyl dovoz z Horního Žukova...to je část Českého Těšína a je o ní známo, že zde vyrábějí po garážích velice "kvalitní" značkový alkohol za příznivé ceny :D :D

:offtopic1:
Naposledy upravil diamondking dne 06 led. 2008, 18:56, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
diamondking
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 366
Věk: 62
Registrován: 19 čer. 2007, 12:12
Bydliště: Karviná

Re: Cigareta vs. dýmka

Příspěvekod Scalex » 06 led. 2008, 18:49

phoebus píše:Když chci kouřit dýmku, chce to dát si na čas, být 'v pohodě'. Cigareta je naopak neocenitelným pomocníkem ve stresových situacích, kdy utíkám z práce na zkoušku do školy apod. ...


Myslím že lepší alternativou je dát si místo cigarety nějaké alespoň trochu kvalitní cigarillo, nebo si dát práska dobrého dýmkového tabáku z Pipoo fajfky. Jakkoli vypadá Pipoo bizarně, je to pro tyhle účely ideální, deset minut kouření, dá se do toho cpát normální tabák jemného řezu (kupovat originální Pipoo koláčky je zbytečně drahé) a výhodou je, že kromě nikotinu si člověk dá porcičku dýmu, který má chuť a vůni. Klidně i latakii, když na to přijde.

Než se zařadit k cigaretníkům, to bych si snad radši dal tu škaredou e-fajfku nebo si nalepil na čelo nikotinovou náplast. 8^)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod paulie » 06 led. 2008, 23:39

diamondking píše:
paulie píše: (btw měli tam i Jack Daniels 1l za 600,- :shock: hodně dobrá cena)


Jestli ten Džek nebyl dovoz z Horního Žukova...to je část Českého Těšína a je o ní známo, že zde vyrábějí po garážích velice "kvalitní" značkový alkohol za příznivé ceny :D :D

:offtopic1:


To zas asi ne, třeba v makru je za dost podobnou cenu.

Btw znáš tenhle?

Pijou dva čerstvou domácí kořalku.
-Ty hele ta je dobrá!
-Nalej další, ale rychle! Už se stmívá.

:offtopic2:
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Dýmání/kouření

Příspěvekod phoebus » 09 led. 2008, 09:20

Tak jsem teď díky dýmání omezil cigarety a mohu si tak dovolit koupit semtam Sobranie of London místo obyčejných cigaret. Kéž bych už nemusel kouřit žádné jiné - skutečně prvotřídní chuť. Ani jsem nevěděl, že cigareta může tak chutnat... :twisted:
Uživatelský avatar
phoebus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 17
Věk: 36
Registrován: 06 led. 2008, 00:47
Bydliště: Praha

Re: Dýmání/kouření

Příspěvekod Martin Pedain » 09 led. 2008, 10:43

phoebus píše:Tak jsem teď díky dýmání omezil cigarety a mohu si tak dovolit koupit semtam Sobranie of London místo obyčejných cigaret. Kéž bych už nemusel kouřit žádné jiné - skutečně prvotřídní chuť. Ani jsem nevěděl, že cigareta může tak chutnat... :twisted:


Když vezmeš v potaz, že Sobranie stojí to, co dvoje Petry, tak Sobranie jsou jasná volba.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Re: Cigareta vs. dýmka

Příspěvekod trosca » 09 led. 2008, 17:04

Scalex píše:Myslím že lepší alternativou je dát si místo cigarety nějaké alespoň trochu kvalitní cigarillo, nebo si dát práska dobrého dýmkového tabáku z Pipoo fajfky. Jakkoli vypadá Pipoo bizarně, je to pro tyhle účely ideální, deset minut kouření, dá se do toho cpát normální tabák jemného řezu (kupovat originální Pipoo koláčky je zbytečně drahé) a výhodou je, že kromě nikotinu si člověk dá porcičku dýmu, který má chuť a vůni. Klidně i latakii, když na to přijde.

Než se zařadit k cigaretníkům, to bych si snad radši dal tu škaredou e-fajfku nebo si nalepil na čelo nikotinovou náplast. 8^)

Mohl bys napsat rozměry tabákové komory a případně i celé dýmky? Na internetu jsem je nikde nenašel. díky :wink:
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


cron