Fajčíte cigarety ? - anketa

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Fajčíte cigarety ???

Nefajčím cigarety
220
61%
Fajčím fajku a sem tam aj cigarety
46
13%
Mám obdobia keď fajčím fajku, alebo cigarety
9
2%
Fajčím fajku aj cigarety, podža potreby a chuti
88
24%
 
Celkem hlasů : 363

Příspěvekod Fénix » 15 říj. 2005, 11:12

piter píše:
Fénix píše:může to být použitou náplní - v cigaretách bude "cigaretový" tabák.


myslis ze v cigarillech je neco jineho? :lol:


Já myslím že jo. Tedy cigaretu jsem nikdy nerozbaloval, ale řekl bych, že v ní bude obdobný tabák jako je ten na ruční balení cigaret. Pár cigarill jsem už ale zavraždil a rozkuchal a jejich náplň je od "balicího tabáku" dost odlišná. Stejně tak bude vybrané a upravené listí tak, aby odpovídalo stylu kouření; tedy vhodné ke šlukování u cigaret a vhodné k vychutnávání "v puse" u cigarill. IMHO.
:?:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 15 říj. 2005, 11:15

Fénix píše:tedy vhodné ke šlukování u cigaret a vhodné k vychutnávání "v puse" u cigarill. IMHO.
:?:


to je fakt . . . ja si na minulem srazu nasi bunky parkrat nechtene vychutnal cigarillo v plicich a jakoze nic moc :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 22 říj. 2005, 12:29

Cigarety se u me staly docela vhodnym doplnkem, kdyz neni dymka zrovna po ruce - naopak uplne jsem prestal s klasickymi cigarilly, holt uz nemuzu citit ani male verze doutniku (je to pro me zahadou). Co se tyce znacky cigaret tak krome West Ice, ktera byla prvni a dlouho se drzela, jsem vyzkousel ruzne jine, nebot jsem zjistil, ze ani s mentolem by se to nemelo prehanet. No a k memu prekvapeni dokonce i mezi cigaretama je docela velky rozdil. Nakonec jsem se ustalil na Lucky Strike, jako opravdu nejlepsich (vyjma jeste lepsich superdrahych Dunhill), ovsem musim rict ze i takove levne ceske Startky take nebyly spatne - to vsak byla vyjimka potvrzujici pravidlo, nebot levnejsi znacky jsou vsechny vicemene k zbliti.

Ale kdybych se mel vratit k tematu porovnani dymky s cigaretama, tak "jak to je" jsem mel moznost presvedcit se ted ve ctvrtek s mirkem. Mirek si pokuroval ze sve vlozkovane Savinellky Plumcake a jak to tak krasne vonelo a on si pobafkaval, tak se mi tak sbihaly sliny . . . . bohuzel ja dymku nemel (nebral jsem si ji sebou do skoly) a tak sem mel pred sebou akorat krabicku LS - a urcite bych ji ihned za dymku vymenil. Nastesti diky mirka jsem mel moznost dat si doutnik Danneman Moods, ktery mi svou vynikajici chuti naladu spravil :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Nuvolari » 24 říj. 2005, 13:05

NO já bych zase řekl že tabák cigaretový-balicí je něco úplně jiného než ten v normoš cigaretách. Ty Westpointky jsou v krabičce po dvaceti jako cigarety. Dal mi to kdysi na stopu někdo kdo mě vezl, vyrábí se to v Hamburku pro USA a dá se to prý sehnat snad jen tam ve fabrice (prodejně) jinak v Evropě vůbec. No a bylo to pošušňání :)
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Robur » 24 říj. 2005, 13:48

Fénix píše: Tedy cigaretu jsem nikdy nerozbaloval, ale řekl bych, že v ní bude obdobný tabák jako je ten na ruční balení cigaret.
:?:

Balící cigaretovýtabák má dlouhý řez, na rozdíl od strojově vyráběných cigaret. Když vysypeš cigaretu je to jako když vysypeš sáčkovaný čaj.
(Zamlada jsem si balíval Drum, potom jsem 10 let nekouřil nic jiného než velbloudy-až do prosince 2004.)

Ale když už jsem byl minulý týdem v tom Utahu, tak jsem si musel koupil genuine american Camel, to bych si jinak neodpustil :twisted:
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod archduke » 24 říj. 2005, 20:39

zajimave, minuly tyden jsem si koupil pytlik Samsonu, ktery jsem v mladi kouril. Voni a chutna skoro, jako Dark Twist. Nejvice mi prekvapilo, jak rychle to hori, dal jsem si 5 sluku a bylo po cigarete. Jed v tele jsem citil skoro ihned, takze po 3ech experimentalnich jsem mily pytlik vyhodil.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Vart » 24 říj. 2005, 20:48

Zrovna sem se dodival na film Konstantin a ke konci filmu Satan vytahuje hlavnimu hrdinovi z plic dehet po cigaretach => odvykaci scena pro kuraky cigaret :twisted:
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 24 říj. 2005, 21:17

Vart píše:Zrovna sem se dodival na film Konstantin a ke konci filmu Satan vytahuje hlavnimu hrdinovi z plic dehet po cigaretach => odvykaci scena pro kuraky cigaret :twisted:


Constantine je super film - hlavne to Zippo :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vart » 24 říj. 2005, 21:49

piter píše:Constantine je super film - hlavne to Zippo :)


Ale nebylo dymkove :smoke3: :D
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Ken » 25 říj. 2005, 19:01

cigarety jiz tri roky nekourim. Byl to porad boj, cigaretu na stres a potom se uklidnit dymkou. Vyresil to Fisher, kdy na cele letadlo mel pouze dva kartony a ja v kapse rozkourenou posledni krabicku. A nekolik pakliku tabaku. Najednou to slo samo. Nyni prolozim dymky tak 4 doutniky za tyden a je fajn.
Ken
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 14
Věk: 57
Registrován: 25 říj. 2005, 18:23
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod gotreg » 18 led. 2006, 19:18

jsem dlouholetý kuřák cigaret. Ve velkém.
Dneska jsem se vsadil, že s nimi skončím. Takže mi držte palce! );-)))

(na příští sraz příjdu oblepený náplastmi, s 18 tiky ve tváři a bílým vlasem );-))
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod Alferi » 18 led. 2006, 19:36

gotreg píše:jsem dlouholetý kuřák cigaret. Ve velkém.
Dneska jsem se vsadil, že s nimi skončím. Takže mi držte palce! );-)))

(na příští sraz příjdu oblepený náplastmi, s 18 tiky ve tváři a bílým vlasem );-))

Tak to teda držím.
Kdyby chyběl nikotin, tak nakup nějaký silný Samuel Gawith a bude dobře :wink:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Nevill » 18 led. 2006, 19:54

gotreg píše:jsem dlouholetý kuřák cigaret. Ve velkém.
Dneska jsem se vsadil, že s nimi skončím. Takže mi držte palce! );-)))

(na příští sraz příjdu oblepený náplastmi, s 18 tiky ve tváři a bílým vlasem );-))


Si nakup University Flake a Irish Whiskey od Petersona nebo BlackXX a 1792 Flake od Sama Gawitha nebo Conniston Cut Plug od Gawitha & Hogartha a myslím že budeš nikotinem zcela nasycen... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod gotreg » 18 led. 2006, 19:59

Si nakup University Flake a Irish Whiskey od Petersona nebo BlackXX a 1792 Flake od Sama Gawitha nebo Conniston Cut Plug od Gawitha & Hogartha a myslím že budeš nikotinem zcela nasycen... :lol:[/quote]

asi to tak udělám. šel jsem si koupit nikotinové náplasti (na dobu pracovní) a měl jsem blbý pocit, jako bych chtěl želízka na k**le :-))
(hlavně když jsem žertoval s lékárnicí o závislosti na náplastí a ona mě suše odbouchla větou "vy už na nikotinu závislý jste, tak co řešíte?") ):-))))

mí trafikanti mi rozumějí!
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 18 led. 2006, 21:09

gotreg píše:asi to tak udělám. šel jsem si koupit nikotinové náplasti (na dobu pracovní) a měl jsem blbý pocit, jako bych chtěl želízka na k**le :-))
(hlavně když jsem žertoval s lékárnicí o závislosti na náplastí a ona mě suše odbouchla větou "vy už na nikotinu závislý jste, tak co řešíte?") ):-))))

mí trafikanti mi rozumějí!


Další dobrá volba je snus (pokud máš ale kam odplivávat :D )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků