Fajčíte cigarety ? - anketa

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Fajčíte cigarety ???

Nefajčím cigarety
220
61%
Fajčím fajku a sem tam aj cigarety
46
13%
Mám obdobia keď fajčím fajku, alebo cigarety
9
2%
Fajčím fajku aj cigarety, podža potreby a chuti
88
24%
 
Celkem hlasů : 363

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Beker83 » 23 črc. 2008, 15:47

Měl jsem pravdu Geco je už přes půl roku nedováží
Beker83
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 44
Věk: 40
Registrován: 19 úno. 2008, 15:37
Bydliště: Praha

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod karasík » 01 zář. 2008, 19:24

Ač v zásadě dýmkař, dobrou cigaretkou z černého tabáku jsem nikdy nepohrdl. Pátraje po svých oblíbených sortách, narazil jsem náhodou na diskusní řetěz v tomto fóru a zpráva, že už v ČR nejsou k mání Gitanes a Gauloises caporal, mne nepříjemně rozrušila (budu si muset jít zapálit, abych se uklidnil). Je to pravda? Opravdu nikde? Existuje v ČR vůbec nějaká trafika či tabáční obchod, který by vycházel vstříc náročnějšímu kuřáku cigaret? Ta uniformita je hrozná. Pokud jde o dýmky, doutníky a dýmkové tabáky, je sortiment už dostačující, ale s těma cigaretama je to bída veliká. Sháněli jsme s kamarádem kupříkladu John Players Special (kdo četl, nechť vzpomene pixel "Playersek" v Rigbyho Pahorku), ale samozřejmě marně. Tady nic není. Dopracovali jsme to, bezmála dvacet let po Revoluci... :cry:
karasík
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář. 2008, 19:09

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Nevill » 04 zář. 2008, 11:01

Na ty dva týdny služebky v Irsku jsem si kromě zásoby dýmek a tabáku taky zcela výjimečně koupil krabku cigaret (neměli mé oblíbené malé doutníčky Romeo y Julietta :cry: ) - Sobranie of London, Black Russian 100's - se Sobranie to tedy nemá nic společného, cigarety jsou to poměrně chutné, byť podle mě poměr cena/výkon úplně neodpovídá. Jo, a jsou to asi nejvíc snobsky vypadající cigarety jaké jsem kdy měl - dlouhé černé cigarety s lesklým zlatým filtrem... :roll:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod beda » 16 říj. 2008, 09:53

Tak tak. Na mne jsou ty cíga až příliš ruskej luxus :roll: Kvůli pracovnímu vytížení pálím Startky bez. První půlka vzduch, to ten děravej papír, ale potom fakt férovej tabák. Mám už asi třetí den nacpanou fajfku MB Plumcake. Dneska se k ní snad dostanu a doufám, že tím seknu s cígy, jako už tolikrát.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Sobpeta » 13 lis. 2008, 16:19

V práci cíga-snažím se to hodně omezovat a doma jenom dýmku.Každopádně jsem spotřebu cigaret snížil zhruba na pětinu,což u mě je opravdu úspěch,vzhledem k mé chabé vůli v těchto věcech.Já jen že v práci jsem 12 hodin a to je doba hodně dlouhá,tak se to snažím nějak překlenout.Doufám,že mě to časem přestane bavit úplně a zůstanu jen u dýmání.Zatím mi to takhle vyhovuje,uvidíme
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod SHELL :-7 » 13 lis. 2008, 19:50

Cigarety absolutne nie, kedysi ano - ale "sulane" - tabak TURNER Zware Shag, priemerne 2-3. Silne fajkove obdobia obcas striedam s cigarilloskovymi: Romeo Y Julieta, Kohiba, Monte Cristo ale vyborne su aj Handelsgold, alebo Panter Desert, pripadne Moods.
Uživatelský avatar
SHELL :-7
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 45
Věk: 53
Registrován: 24 črc. 2004, 00:04
Bydliště: Bratislava

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod tad » 18 lis. 2008, 03:15

Tak mě právě trochu zaleskla se slza, když jsem si tady početl o ligeroskách :P
sladkej papírek, lodička a ty 4 koruny ... hmmmm ....
pokuřoval jsem je, když jsem pracoval s příjemnou partou mániček jako manipulační dělník v tiskárně Mír. Ale je zajímavý, že sem se k tomu takhle nachomejtl zrovna dneska. Úplně to vidím, jak přesně před 19 lety - o pár hodin dřív - tam na vrátnici Míru na Václavským náměstí stál vrátnej - člen lidovejch milicí - a vykřikoval: Dejte nám pušky a my to s těma intelektuálama vyřídíme .... Škoda, že tuhle "partu" či partaj, nestihl stejnej osud jako ty ligerosky :cry:
no abych nebyl OT, tak si občas dám Davidoff cigárko. Chutná to strašně, ale je v tom "tabák" :lol:
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 52
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Stan » 18 lis. 2008, 22:10

Jó, tak to bejvaly časy............
Partagas, Ligeros a H. Upman........papírový, levně vypadající "krabičky"...........ale uvnitř síla koně. Pěkná vzpomínka. :)
Stan
Účet zrušen
 
Příspěvky: 219
Registrován: 01 dub. 2007, 12:59

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Copatej » 10 pro. 2008, 23:39

:arrow: Sobpeta

To když si tak pěkně nastartovanej s těma dýmkama, tak si na ní za těch 12 hodin v práci udělej větší chuť a uvidíš, jak se ti ještě víc odmění. Já tedy krom dýmky nic jiného nekouřím a v poslední době díky pracovní vytíženosti jsem si dopřával dýmku tak po 9-10 dnech a to si nedovedeš představit potom ten ohňostroj chutí a tabáků a všeho a ...nech to na sebe působit, jsi na dobré cestě s cigárama seknout...vůle nevůle, na to nekoukej :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Sobpeta » 10 pro. 2008, 23:53

Copatej píše::arrow: Sobpeta

To když si tak pěkně nastartovanej s těma dýmkama, tak si na ní za těch 12 hodin v práci udělej větší chuť a uvidíš, jak se ti ještě víc odmění. Já tedy krom dýmky nic jiného nekouřím a v poslední době díky pracovní vytíženosti jsem si dopřával dýmku tak po 9-10 dnech a to si nedovedeš představit potom ten ohňostroj chutí a tabáků a všeho a ...nech to na sebe působit, jsi na dobré cestě s cigárama seknout...vůle nevůle, na to nekoukej :wink:


Pravda,pravda.Taky už jsem s něma seknul,dýmka je mnohem lepší.Ten příspěvek,na který jsi reagoval už jsem přeci jenom psal před nějakou dobou.Hodně mi pomohlo i to,že jsem pochopil ten propastný rozdíl mezi klouřením dýmky a cigaretami.Takže na dýmku si ted vždycky počkám a nepotřebuju do sebe honem rychle nahrnout cigaretu.Dýmka mi zároveň pomohla k tomu,že jsem se celkově tak nějak zklidnil,jsem schopný si na všechno udělat více času a nespěchat tolik v životě.Jojo dýmka...to je malý zazrak.I tak rozlítanýho chlápka jako jsem já dokáže zklidnit.
A co se týka těch chutí.Máš naprostou pravdu.Jakmile člověk přestane pravidelně kouřit cigarety,objeví ve spoustě dobrých věcí nové chutě,tedy i v dýmce. :ok: :puffy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Copatej » 10 pro. 2008, 23:59

Je to tím, že jsem tady dlouho nebyl a nevšiml jsem si datumu, moje reakce tak byla opožděná, nicméně jsem rád za výsledek a ten je nejdůležitější a máš mojí velikou poklonu, žes´to dokázal :puffy: :clamp: :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Sobpeta » 11 pro. 2008, 00:03

Jasně,to chápu.Divím se docela...na to,že jsem běžně hulil i 30 cigaret za den,to kupodivu ani moc nebolelo.Moje závislost byla asi opravdu jen psychická.No i když...UF a BXX bez filtru a ani se mi hlava nezamotá...no nevím,asi ten nikotinek přeci jen trošku potřebuju :D :smoke5:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Copatej » 11 pro. 2008, 00:19

Sobpeta píše:Jasně,to chápu.Divím se docela...na to,že jsem běžně hulil i 30 cigaret za den,to kupodivu ani moc nebolelo.Moje závislost byla asi opravdu jen psychická.No i když...UF a BXX bez filtru a ani se mi hlava nezamotá...no nevím,asi ten nikotinek přeci jen trošku potřebuju :D :smoke5:


... :naughty: no to by tak ještě scházelo, aby si slabé aromatiky hulil s filtrem :plaster:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Sobpeta » 11 pro. 2008, 00:27

...tak na to jsem se pojistil.Věnoval jsem oběma dýmky,do kterých se ani filtr dát nedá :D :D :D :ok:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Fajčíte cigarety ? - anketa

Příspěvekod Copatej » 11 pro. 2008, 00:35

Sobpeta píše:...tak na to jsem se pojistil.Věnoval jsem oběma dýmky,do kterých se ani filtr dát nedá :D :D :D :ok:


:ok: výborná volba :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků