Cigarella

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Cigarella

Příspěvekod Rog » 06 srp. 2017, 21:36

OK, vďaka všetkým :ok: . Síce som si objednal antické toskána, ale asi na ne časom dojde :mryellow: :ok: .
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Cigarella

Příspěvekod beda » 08 srp. 2017, 20:51

:arrow: Plachtař
V týhle cenový relaci je každý cigarilo "vázaný" do folie. Obětuj jedno a uvidíš, že pod naturálním krycím listem je normální řezanka v obdelníkový folii s lepícím proužkem :wink: Jestli chceš suchara jen v listu, tak pořádně čti krabičky, každej výrobce co to dělá, si to na nich neopomene zdůraznit. Většinou 100% Tobacco, pure tobacco, nebo tak něco. Z hlavy v tomhle konzumu si vybavuju jen Henri Wintermans half corona a bejvaly i Senoritas, ale ty jsem už dlouho neviděl a ani to nejsou cigarela.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Cigarella

Příspěvekod RottenFox » 10 srp. 2017, 05:43

beda píše::arrow: Plachtař
V týhle cenový relaci je každý cigarilo "vázaný" do folie. Obětuj jedno a uvidíš, že pod naturálním krycím listem je normální řezanka v obdelníkový folii s lepícím proužkem :wink: ...

Mě se při minulý objednávce postarala o "obětování" pár kousků přepravní služba. :palm: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek
Jestli s tím nějakej chudák nenajel na minu. :think:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Cigarella

Příspěvekod Thorleif » 11 srp. 2017, 21:46

Vyzkoušený Toscano Classico, Villiger Virginia (rovný), Partagas mini a Romeo y Julieta mini. Formát mini mi moc nevyhovuje, je to dobou kouření až moc blízko cigaretám jako takovejm a svádí mě to tak k častější konzumaci. S cigaretama jsem skončil a s dýmkou a doutníčkama začal, protože jsem si chtěl užít lepší chuť a nepálit jednu za druhou. Prostě víc se zaměřit na to vychutnání pohody, klidu a chuti. Viržínka mi moc nezachutnaly, ovšem Toscana jsou úplně něco jinýho. Takže ke mně z etrafiky letí 2x Classica a 2x Antica, spolu El Guajiro Trompetas (malý balení na zkoušku). Měl někdo z vás ty trumpetky?

Edit (14.8. 17:58): Dneska balík dorazil. Dal jsem 2 kousky trumpetek od El Guajiro. Přijdou mi lehčí (co se síly chuti týče) v porovnání s doutníčkama Toscano. Vázací i krycí list mi přijde jako "tabákový papír", ale nemám na to nikterak cvičené oko, takže se klidně mohu mýlit. První třetina doutníčku je taková neučesaná, možná trochu víc trpká, ale dá se to vydržet (může to být i tím, že ještě nemám třeba tolik navyklou hubu), pak už se to jen zlepšuje a za půlkou mi přišly už hodně příjemný. Plný, sametový kouř, při vyfouknutí nosem hladí. Popel je šedý, uvnitř tmavější s bílými okraji a drží se zhruba do dvou centimetrů. Není to špatný pokouření, byť se dle mě v porovnání s Toscanama moc nechytají. Deset kousků trumpetek vyjde na 190kč, zatímco pětkrát Toscano Classico (půlíme, takže deset kousků cca stejný velikosti jako trumpetky) je za 200. Těch deset korun si radši připlatím (v cenách není započítaná sleva v rámci SCC). Mojí "recenzi" berte v uvozovkách, nemám toho nakouřenýho moc (v podstatě téměř nic) a z vlhkých doutníků naprosto nic.

Na Cigar Geeks (kam jsem se zaregistroval, abych si přečetl recenzi, která tam stejně není :D) jsou na tom dle tabulky takto:
Brand: El Guajiro
Cigar Name: Trompetas
Length: 4.13
Ring Gauge: 33
Country Manufactured: Canary Islands
Filler: Brazil, Dominican Republic
Binder: Spain
Wrapper: Indonesia
Color: Colorado Claro
Strength: Medium
Shape: Petit Panatela

edit: Porovnal jsem s půleným Toscano Antico a ty trumpetky jsou ve skutečnosti o odst delší. Po dokouření toho balení pěti kusů musím říct, že i přesto, že je to o dost nižší kategorie, než Toscana, tak si je asi znovu koupím. Ztrácí sice imho dost na prezentaci, ale chuťově to dle mě dorovnávaj.
Uživatelský avatar
Thorleif
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 36
Registrován: 09 kvě. 2017, 18:30
Bydliště: Liberec

Re: Cigarella

Příspěvekod michals » 03 led. 2018, 16:19

Tapinek píše:1) Toscano Antico
2) Perdomo mini Maduro
3) Villiger Virginia


Perdomo Mini Maduro mám vyzkoušené a jsou vynikající. Dříve jsem měl rád i Cohiba, ale teď mi přijde že to poslední dobou šlo dost cenově nahoru. Doporučuji na prostřídání zkusit i ty Perdomo Mini Sun Grown, nejsou špatné (i když Maduro mám radši).
Uživatelský avatar
michals
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 39
Registrován: 26 pro. 2017, 01:13
Bydliště: Praha

Re: Cigarella

Příspěvekod hop » 06 čer. 2018, 11:52

Ahoj, neměl by tu někdo na prodej krabičku Toscanello Nero? Díky.
Uživatelský avatar
hop
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Věk: 46
Registrován: 26 bře. 2013, 00:59
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Předchozí

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků