Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

27 dub. 2012, 08:36

Tu možete pridavat vase novo zakupene alebo inac nadobudnute kusky...

tak zacnem..bol sol prednedavnom len tak v trafike kuknut a zahliadol som tam olivu serie O v tube z nicaragua tak som neodolal a kupil..dalej som si kupil na kostovku mexicku La Casta Mulato..posledny dutnicek som dostal ako darcek od frajerkinych rodicov ked sa vratili z holandska..je to la paz corona superior je to sice shortfiller ale potesi :joy:

Obrázek

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

27 dub. 2012, 11:36

Ten prostřední vypadá, že má na sobě hranu. Je náhoda nebo press box?

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

27 dub. 2012, 11:36

jj je to kockate je to press box :)

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

27 dub. 2012, 14:02

je to tak (pressbox) chutnal jsem ho tak zhruba rok zpátky, kupoval jsem ho v trafice v OC Butovice - pokud si vzpomínám tak dobré hoření, chuť byla hodně vyrazná, dával jsem ho hned večer po zakoupení, klidně bych si ho zopakoval, ke konci trošku drhnul na patře...

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

30 dub. 2012, 11:15

novy dutnicek :cool:
Obrázek

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

07 kvě. 2012, 15:39

K doutníkům jsem se dostal teprve nedávno a to díky whisky, která je mým obrovským koníčkem no a tohle je můj první doutník.

Obrázek

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

08 kvě. 2012, 08:01

To je Royal Reserve, ne? Mně zůstalo ještě pár kousků Grand Reserve. Čekám až mi někdo pojede do USA a doplním zásobu. Nehorázné evropské ceny za ně nehodlám platit.

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

08 kvě. 2012, 17:34

Ne ne. To je taky Grand Reserve ale Black Diamond edice. Rozdíl je v krycím listu, který zraje ještě o 2 roky déle - tedy 7 let a je máčen ne jednou, ale hned 4x v koňaku. Už jsem jeden ochutnal a veliká dobrota. A pro tvoji informaci mám ho z USA. Objednával jsem 10 kousků za 65 + pošta cca 17 dolarů. Dokonce jsem ani neplatil daň, protože odesílatel to poslal jako dárkové pero v hodnotě 20 dolarů. Jenom doplním, že žiju v Irsku.

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

09 kvě. 2012, 18:58

:arrow: Shargard
Tady má světlejšího bráchu.
image_id: 13904
Díky za informace. Cena je to dobrá. Mně je naposled z USA přivezla dcera, kupovala je na letišti a cena byla podstatně větší :(

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

09 kvě. 2012, 19:21

Taky děkuji za informace o posílání, pokud vše dobře dopadne tak by teď taky nějaké Gurkhy mohly dorazit :smile: K tuzemské ceně se ani vyjadřovat nebudu
Abych taky nějak přispěl k tématu tak sem udělal menší selekci z toho co mám v humidoru, snažil jsem se vybrat doutníky, ke kterým ještě nebyly fotky na webu :-)
Obrázek

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

09 kvě. 2012, 20:13

Vau, tak to je hodne hezke pokoukani :yum: :ok:

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

10 kvě. 2012, 16:54

Do týdne čekám zásilku 26 doutníků Gurkha a zhruba do 3 týdnů dalších 52 kousků.

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

10 kvě. 2012, 17:05

Dufam ze tu nedas fotky :roll:
To potom musi clovek zavidiet iba :D

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

10 kvě. 2012, 17:31

Presne tak, zvlaste pak tu Gurkhu :lol:

Re: Mám nový doutnik a chci se s ním pochlubit

10 kvě. 2012, 19:16

Nebojte pánové. Fotečky budou hned jak to dorazí. Už se nemůžu dočkat. Co vám budu povídat. Snad jen prozradím, že v první várce mimo jiné přijde Gurkha Beauty a v druhé Gurkha Titan a Widow maker natural. Třesou se mi na ně ruce jako starýmu alkoholikovi :D :D
Odeslat odpověď