Doutníky - jiné destinace

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod Pistacik » 20 pro. 2011, 11:56

K diskusii o doutníkoch z iných destinácií (všetko okrem Kuby, Hondurasu, Dominkánskej repubiky).
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod pepson » 24 pro. 2011, 10:34

Nikaragua-Chinchalero Picadillo 52x4-děs a běs. Krycí list nehorel, ostávali také čierne nezhorené flajstre, popol mal absolútne divnú konzistenciu.Nebudem viac skúšať :naughty: .
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod jcp » 01 led. 2012, 16:48

Dotaz na zdejší odborníky: říká vám něco nějaká (Private Label) holandská firma ? Byla mi věnována krabička 50 ks jejich sucháčů Sumatra Senoritas No 62 a když jsem pátral na netu po tom co jsem to vlastně dostal tak jsem s údivem zjistil nejen to, že to je Holandsko (na tý dřevěný krabičce není ani firma ani zem původu ale obrázek sedí), s ještě větším údivem jsem přišel na to, že je vede i Karl co od něj kupuju Troost a že je to docela levná záležitost. Já normálně doutníky prakticky nekouřím, ale podle ceny předpokládám že to je nějakej shit (i když mě to docela chutná). Váš názor ?
Taky nechápu jak to, že anglickej The Holland Cigar House má tu krabici za 32,50 Lstg v kategorii Profitable Cigars a Karl má tu samou za 12,60 ojro :shock:
Pro upřesnění - tady je to druhá krabička shora.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod Dino » 03 led. 2012, 15:40

pepson píše:Nikaragua-Chinchalero Picadillo 52x4-děs a běs. Krycí list nehorel, ostávali také čierne nezhorené flajstre, popol mal absolútne divnú konzistenciu.Nebudem viac skúšať :naughty: .

mal som par krat, niekedy spokojnost inokedy nie, asi ako natrafis...

znami ide na sluzobku do Uruguaja, tak sa chcem spytat, vie niekto nieco o cigarach z tejto destinacie?? na nete som moc toho nenasiel a rad by som aby mi daco doniesol odtial :yum:
Uživatelský avatar
Dino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 362
Věk: 40
Registrován: 23 úno. 2011, 19:44
Bydliště: SVK - KNM

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod Copatej » 06 led. 2012, 17:38

Měl jsem možnost vyzkoušet Candlelight Corona Brasil - docela slušnej materiál jen o chlup kratší než El Credito a při ceně 20,-Kč za kus jsou naprosto v pořádku...
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod pepson » 09 led. 2012, 16:27

VdS Chaman panetela 5x32-kratší dym, ale nenudil, neštípal, som veľmi spokojný. A v kombinácii s knihou :ok: .Chlast som nemal žiadny, to ma napadlo až teraz, tak si idem otvoriť sedmičku červeného :think:
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod wobo » 09 led. 2012, 16:54

No tak šup ideální chvíle na druhý kousek :mryellow:
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod pepson » 09 led. 2012, 17:06

wobo píše:No tak šup ideální chvíle na druhý kousek :mryellow:

Už sa schladilo až moc (hulím na balkóne) a to víno (červené) je hnusné, keď je podchladené :wink:
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod pitrson » 12 led. 2012, 12:56

Z toho, co sem mel zatim moznost od VdS ochutnat, mi asi nelip 'sedl' chaman (torpedo) :think:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod maculak » 12 led. 2012, 22:01

měl jsem včera u tmavého ležáku chamana v provedení churchill se světlým krycím listem a taky dobrota, nejdříve jsem jim nemohl přijít na chuť a celkem se to po třech měsících spravilo, naposledy jsem vzal 3 robusta chaman ale v maduru tak jim dám minimálně taky 3 měsíce, tedy jestli to vydržím :think: jsem zvědavý jaké budou, ale zatím u mne vedou puros v maduro verzi a pak tajemství mistra v maduro verzi, nejlépe pro mne torpédo nebo robusto, já radši ty tlustší :)
myslím samozřejmě cigára...
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod maculak » 18 led. 2012, 22:16

Tak prave probiha short robusto Oliva serie V maduro - na pohmat hodne utazene skoro jako VDS z Kostariky ale zadny problem s tahem. Trochu nerovnomerne horeni ze zacatku po prvni tretine se srovnalo, chutove me vyhovuje, svetle sedy popel s dobrou konzistenci neni to zadny silak celkova doba koureni cca 50 minut. Dokazu si predstavit dalsich par kousku ve svem humidoru. Koupeno v myamy v BA, doma jsem mel cca 3 mesice v humidoru. Mate nekdo tip kde se daji koupit u nas?
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod ZdenekAC77 » 19 led. 2012, 09:03

maculak: Oliva Serie V je moc velká paráda, já jsem s nimi velice spokojen, short robusto jsem sice neměl, ale torpeda vynikající. Jinak doutníky Oliva Serie V jsem zatím viděl pouze u pána provozující eshop cigarpoint.cz. Bral jsem od něj nějaké doutníky před vánoci. Velice slušné jednání. Na internetu sice nejsou, ale možná ještě nějaké mít bude, zkus mu zavolat nebo napsat email. Mě je nabízel při osobním odběru. Jinak jsem v ČR viděl pouze serie "G" a "O", ty tady má více prodejců..
Uživatelský avatar
ZdenekAC77
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 292
Věk: 36
Registrován: 07 říj. 2011, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod maculak » 26 led. 2012, 22:16

Prave dokoncuji VDS Chaman panatela, ktere prislo jako vzorek. Krasny husty sedavy kour, vyrazna chut s tony kuze a cedroveho dreva, vyrovnane horeni i u tohoto pro mne ne moc oblibeneho formatu, sila tak 6 z 10. Byl zhruba tak 2 mesice v humidoru.
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod Jakub » 27 led. 2012, 15:18

short robusto Oliva serie V - mohu potvrdit - hodně utažené ale žádný problem s tahem....pohodový velmi chutný doutník asi se stane stálicí v humidoru... navíc skvělé jednání s dodavatelem......
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Doutníky - jiné destinace

Příspěvekod maculak » 28 led. 2012, 22:25

odkud jsi objednával jestli není tajemství, taky bych si dal ještě říci...
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Další

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 12 návštevníků