Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Doutníky - Honduras

20 pro. 2011, 11:55

Diskusia o doutníkoch vyrábaných v Hondurase. Príklady značiek:
Flor de Copan
Gurkha

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 08:58

Včera jsem odpálil Flor de Copan Belicosos a můžu jen doporučit. Už jsem od této značky kouřil i coronu a short robusto a zatím všechny kousky na jedničku :ok:
http://eshop.excaliburcity.com/cz/obchod/flor-de-copan

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 09:10

Wobo, nemáš taky zkušenost s doutníky Rocky Patel Vintage 1990? Na zahraničních diskusích vcelku chválené doutníky..

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 09:55

Mám od vánoc v humidoru 5 kousků Rocky Patel Decade Limitada Robusto, ale ještě jsem nezkoušel, dám vědět. Tahle řada Decade je obecně hodnocena o trochu výš než 1990 a cenově je to podobný, tak jsem zvědav :smoke6:
http://eshop.excaliburcity.com/cz/prode ... -20-242526

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 13:26

Objednám obě řady, a porovnám :ok: Jen trochu nechápu ten požadavek excaliburcity na notářsky potvrzený podpis na tom jejich formuláři :roll:

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 17:04

Jo to je nepříjemnost, ale přeci jen prodávají chlast a tabák, tak to chápu, děti jsou schopni všeho :mryellow: Notářské ověření lze to sfouknout i na každé větší poště... Na oplátku shopík neúčtuje u další zásilky poštovné :ok:

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 17:11

ten notopodpis je nejaká novinka? jsem tam objednával jednou sice nic nedorazilo ale po dotelefonování a projednání to byla vina pošty..... obchodní balík ležel na poště(prý) a podruhý došlo během 4 dnů....bez jakéhokoli podpisu

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 19:16

Jojo, je to podle mě asi od poloviny minulého roku.

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 20:08

Objednával jsem tam před týdnem a žádný podpis. Ve středu přišlo a musim chválit, vše v dřevěné krabičce, zatavené ve
folii. Perfektně zabalené. :ok:

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 21:00

Před rokem jsem kvůli tomu zrušil objednávku. Místo potvrzení mi poslali ten formulář k vyplnění :evil: Teď jsem si rovnou požádal o zaslání formuláře, vyplnil to, běžel na ověření podpisu, pak na počtu, abych to odeslal doporučeně a teď mi tady chlapi říkáte, že Vám to posílají bez toho? Já bych je :alfajka:

Re: Doutníky - Honduras

12 led. 2012, 21:23

Chtěli vyplnit datum narození, to bylo vše. Tedy krom adresy a takovejch volovin.

Re: Doutníky - Honduras

13 led. 2012, 10:35

Dnes ráno jsem objednal v Excaliburcity následující dobroty na zkoušku.

Rocky Patel Decade Limitada Robusto
Rocky Patel Decade Robusto
Rocky Patel Vintage 1990 Robusto
Rocky Patel Vintage 1990 Torpedo Stanislaw Panzu Black Line
Flor De Copan Belicosos

odpověď:
...Velice se omlouváme za komplikace spojené s objednávkou, ale novela zákona č. 379/2005 Sb (zákon o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů) nás nutí k povinnost ověření věku kupujícího.
Vytvořili jsme proto formulář, který je přílohou tohoto emailu a o jehož vyplnění bychom Vás požádali. Bohužel je nutné tento formulář nechat notářsky ověřit a originál zaslat na naši adresu.
Z tohoto důvodu jsou všechny objednávky pozastaveny, dokud nebudou doplněny tyto zákonem požadované náležitosti....

Re: Doutníky - Honduras

14 led. 2012, 14:45

no to už je byrokracie jeko prase :alfajka:

Re: Doutníky - Honduras

08 led. 2013, 19:41

Právě jsem dokouřil druhý doutník z Hondurasu. Maria Mancíni 2.Edicion Privada.
Já jsem velmi spokojen. Kouř je hustý, perfektní hoření a mně velice chutnal.
Škoda jen, že to byl poslední. Hned objednávám další.
Náhodou nemá někdo zkušenost s ostatní produkcí značky Maria Mancíni?

Re: Doutníky - Honduras

05 srp. 2014, 16:43

http://www.dobrutka.eu/cz-detail-967186 ... -5-ks.html

Od ségry jsem dostal k svátku poukaz na "5 luxusních doutníků Catracho Autentico Claro Robusto", ta značka je teda pro mě tak luxusní že jsem o ní v životě neslyšel, zkoušel jste je už někdo? :smoke3:
Odeslat odpověď