Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Doutníky - Kuba

20 pro. 2011, 11:55

Diskusia o doutníkoch vyrábaných na Kube. Príklady značiek:
Bolivar
Cohiba
H. Upmann
Jose L Piedra
Montecristo
Partagas
Quintero y Hno.
Romeo y Julieta
Trinidad

Re: Doutníky - Kuba

23 pro. 2011, 10:01

Zkouším teď doutníky Jose L. Piedra, koupil jsem si zatím Cremas, Nacionales a Conservas, od každého krabku po pěti. Od každého jsem zatím měl jeden, což je dost málo na to dělat nějaké závěry, ale každopádně na první dojem mi zatím přišel nejlepší doutník Conservas. No, budu zkoušet dál... :)

Pak jsem si ještě spolu s humidorem kupoval na etrafice desítku Romeo y Julietta Mille Fleurs a ty mi opravdu chutnají, kus vychází na 85 což asi není až tak hrozné. Slušný poměr cena/výkon.

Re: Doutníky - Kuba

23 pro. 2011, 10:06

Zkus stejný typ od Partagas, za zhruba stejnou cenu, chutnal mi ještě o trochu víc než RyJ...

Re: Doutníky - Kuba

23 pro. 2011, 11:38

wobo píše:Zkus stejný typ od Partagas, za zhruba stejnou cenu, chutnal mi ještě o trochu víc než RyJ...


aha, to nevypadá vůbec špatně, cenově minimální rozdíl, určitě zkusím...od Partagasu jsem ještě měl de Luxe jak to má Michal na etrafice v balení po třech, ten mi chutnal velice... :yum:

Re: Doutníky - Kuba

03 led. 2012, 14:00

Mam tu jedno dost napinavy video. Teda, aspon ja byl fakt napnutej az do konce...

...a nezapalil, nerad jeden ;o)

Re: Doutníky - Kuba

03 led. 2012, 19:27

:arrow: pitrson - až jsem si z toho musel jít zapálit :wink: , pěkný video :ok:

Re: Doutníky - Kuba

04 led. 2012, 10:04

Jo,jo 56, to je ono :ok: Jeden telefon :twisted: a jak jsi aktivní. Dnes jsem obdržel zprávu že jdou s balíčkem na poštu :rofl:
V humidoru mám místečko připravené a 72% vlhko to si v pondělí poblafáme 8) /hergot,proč tu není smajlík s doutníkem !!!!!
Co dělá moderátor !! :plaster: 8) :mryellow:

Re: Doutníky - Kuba

04 led. 2012, 10:17

maculak: jj a taky napinavy - nez to rozbali, nez jeden vynda... Proste clovek se furt nemuze dockat dalsi akce. Jen finale chybi - melo nasledovat podlpaleni a blazeny vyraz pri potahnuti :smoke5:
Dejmal: to vis, trosku si me zaskocil, ale ted uz se nemuzu dockat Obrázek Mozna, kdybys tu dal vedet par lidem, dalo by se 10 kousku dohromady a mohl's mit tu peknou skatulku doma :puffy:

Re: Doutníky - Kuba

04 led. 2012, 10:35

snad není všem Behike dnům konec :twisted: :mryellow:

Re: Doutníky - Kuba

04 led. 2012, 11:20

pitrson píše:Mam tu jedno dost napinavy video. Teda, aspon ja byl fakt napnutej az do konce...

Pěkný video, jen ta 56 úplně vpravo mi odstínem nějak do té škatulky mezi ostatní nesedí :think:

Re: Doutníky - Kuba

04 led. 2012, 11:42

Osobně bych řekl,že je v normě 8)

Re: Doutníky - Kuba

05 led. 2012, 07:46

Tak dnes dorazil kontraband :mryellow: a je ve skvělém stavu
image_id: 12817
zleva doprava Cohiba Behike BHK 56,Montecristo C LE 2003,H.Upmann Royal Robusto,Bolivar Belicosos Finos, a dole naležato Ramon Allones Specially Selected .
V pondělí na buňce bude Behike :rofl:

Re: Doutníky - Kuba

05 led. 2012, 09:32

Pekna kolekce. Tady tu krasne vynikne, jakej je BHK56 macik :puffy:

Re: Doutníky - Kuba

05 led. 2012, 10:31

A jak to pěkně voníííííí

Re: Doutníky - Kuba

05 led. 2012, 12:02

:ok: nádhera, děláš mě chutě, budu muset asi zainvestovat, docela by mne zajímalo jak bude chutnat H.Upmann Royal Robusto, tak dej pak vědět. P
Odeslat odpověď