Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Re: Doutníky - Kuba

04 úno. 2012, 14:15

potrestam ty faky tim, ze je vykourim :mrgreen: Jinak jsem si objednal z Vegas robusta od Maestra. At uz v tom humidoru mam i neco origo :puffy:

Re: Doutníky - Kuba

04 bře. 2012, 21:15

Jen malá perlička a pro mě novinka - Cohiba vyrábí i cíga ...http://www.habanos.com/article.aspx?aid=465&type=5
Naposledy upravil wobo dne 29 dub. 2012, 18:46, celkově upraveno 1

Re: Doutníky - Kuba

08 bře. 2012, 00:15

Zajímavá zpráva od Habanos s.a. je, že kromě R y J Short Churchill a Wide Churchill přijde na trh nový formát Petit Churchill, který je ještě kratší než-li Short Churchill.

Re: Doutníky - Kuba

28 dub. 2012, 17:40

Dnes odpoledne jsem měl jeden El Credito a není to vůbec špatné, zvlášť když vezmu tu cenu...chuťově mi přišel výrazně lepší než třeba Jose Piedra... :think:

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2012, 07:40

Je libo doutníček :yum:

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2012, 10:06

:think: no, proc ne. Az budu mit volnou chvilku...

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2012, 10:20

Už vim čim se inspiroval J.V. pro dva roky prázdnin :smoke5:

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2012, 10:49

Jaky ma asi tah :think: :mrgreen:

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2012, 11:22

Takovej komín,ti vyzkouší těsnost všech pórů na těle :twisted:

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2013, 19:34

Zdravím se spolek. Dnes jsem si v La Casa del Habano koupil PARTAGAS Serie E no.2. Ten byl zpočátku doslova výtečný. Ale od necelé půlky začal zhasínat a dvakrát jsem jej musel opětovně zapálit a už to vůbec nebylo ono, až jsem to vzdal a nechal ho být. Je možné, že to mohlo být vlhkostí? Byl totiž dost "měkký". V mém humidoru mám cca 73% vlkost a doutníky takto "měkké" nemám.

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2013, 20:04

Kdyby to nebylo z La Casa del Habano, vsadil bych na vlhkost.

Re: Doutníky - Kuba

04 kvě. 2013, 20:31

Doutník jsem, řekl bych, kouřil jako obvykle. Ne rychle ani pomalu. Tak kouřím většinou. Ale doutník byl opravdu dost měkký. To však neznamená, že na Casa del Habana nebo kubánské doutníky zanevřu... Jsem teprv začátečník a mám ještě co zkoušet a ochutnávat... Pokud máte někdo nějaký dobrý tip, sem s tím...
Míra

Re: Doutníky - Kuba

06 kvě. 2013, 09:18

Rionel: Zkoušel jsi "tvrdost" při kouření nebo před zapálením? Během kouření doutníky změknou.. Jinak v Case jsem byl minulý nebo předminulý týden taky a doutníky byly v perfektní kondici :think:

Re: Doutníky - Kuba

06 kvě. 2013, 14:05

Nevill píše:Dnes odpoledne jsem měl jeden El Credito a není to vůbec špatné, zvlášť když vezmu tu cenu...chuťově mi přišel výrazně lepší než třeba Jose Piedra... :think:

Nejsi první, kdo to tu píše, tak se chci zeptat, jestli mluvíš o těch doutnících, co byly na Aukru? Já s nimi mám opačnou zkušenost :roll:

Re: Doutníky - Kuba

06 kvě. 2013, 16:08

Já za sebe můžu říct na adresu doutníků El Credito z Aukra, že mně (i ostatním v Brně, co si je brali) dost chutnají.
Odeslat odpověď