Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 19:31

V rámci EU je to fuk. Takové zásilky vůbec nejdou přes celnici, takže není kdo by je "vyhodnotil". Alespoň tak je to uvedeno na stránkách celního úřadu, které máme všichni určitě pilně nastudované :wink: .

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 19:46

Chtěl jsem nějaké doutníky na německé Ebay,ale prodejce to k nám nechce poslat :(

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 19:58

No, to je jediný problém, prodejce sám a dobrovolně neposílá do ČR.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 20:08

Pokud by se někdo našel a poslal by to z Němec ke mě byl bych vděčen /případně SZ,díky/.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 20:14

Bob76 píše:Chtěl jsem nějaké doutníky na německé Ebay,ale prodejce to k nám nechce poslat :(

NJN kamaráde, to si musíš na tý stránce rozkliknout záložku Versand und Zahlungsmethoden a tam se dozvíš, jestli je ten skopčák ochotnej to do die Tschechei frsendnout nebo néé .. a taky jak mu zaplatit, páč Germáni jsou takto dost tvrdohubí a dost jich nebere ani PayPal ani Kreditkarte a trvaj na Überweisung, což je pro našince dost drahá sranda ..

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 20:20

Jako vydražené je nemám,spíš sonduju ,zda by někdo nebyl na mne hodný :pray:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 20:59

teda né že bych ti do toho chtěl kecat .. každej kouří nejen na svou hubu ale i na svou šrajtofli .. ovšem kupovat doutníky na ýbeji je skoro stejmě chytrý a bezpečný jako kupovat je na aukru .. :think:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

25 úno. 2016, 23:13

Jaky kamenny shop na doutniky byste mi doporucili na trase Mlada Boleslav - Ceska Lipa?

Re: Doutníky - kde nakoupit?

07 bře. 2016, 16:26

Měl by někdo nějaký tip na levné doutníky (kalibr cca jako El Credita - chuťově a ideálně i cenově)? Chci z Hacico objednávat La Flor de Rosa, které se v USA prodávají pod značkou Rosa Cuba a jsou dost oblíbené a chválené, tak jestli k tomu ještě nevzít něco jiného...

Re: Doutníky - kde nakoupit?

30 bře. 2016, 09:47

Pánové správné téma jsem nenašel,ale alespoň takto bych chtěl poděkovat členu Michael za nezištné zakoupení a poslání doutníčků. /nikdy jsme se neviděli,ale zkrátka mě to potěšilo/. memberlist.php?mode=viewprofile&u=5582
Ještě jednou velké díky.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

30 bře. 2016, 15:33

Také se připojim k Bohušovi, také mně Michael bez problémů vyhověl a také jsme se nikdy neviděli, ba ani nepsali.
Ano, ještě jsou na světě hodní a slušní lidé. :ok: Je to pokaždé moc příjemné zjištění. :ok:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

30 bře. 2016, 17:18

Co udělat zvlášť vlákno ? /nějaké pro tyto účely/.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

30 bře. 2016, 19:22

Děkuji pánové za slova uznání, není zač :wink: A ať chutnají :wink:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

22 kvě. 2016, 21:08

Mate nekdo zkusenosti s eshopem donpealo? V kamennym jsem jednou kupoval a doutniky v peknym stavu, ten eshop ma pekny ceny.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

29 kvě. 2016, 23:28

Ano mam,nechavam si je vozit na prodejnu.Vzdy do druheho dne je tam mam.Vse ok,doutniky vzdy v perfektni kondyci.Beru od nich hlavne Cohiby,Bolivary a obcas Olivy :-)
Odeslat odpověď