Doutníky - kde nakoupit?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod rionel » 25 kvě. 2013, 18:36

Diky za info. Stale shanim kde dobre nakoupit.
Uživatelský avatar
rionel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 100
Věk: 40
Registrován: 13 bře. 2013, 10:38
Bydliště: Praha 13

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod ZdenekAC77 » 18 čer. 2013, 15:04

Ještě zpátky k Valmontu, musím uznat, že mě potěšila poslední návštěva na Floře, kdy jsem s kolegou sháněl něco ke kafi. Obsluhující pán měl široké znalosti spektra značek, zájem o zákazníka a před výběrem z krabice dokonce upozornil, že některé doutníky mohou být ve stavu, kdy je nebude chtít prodat. Neříkám tím, že by se tím Valmont posunul někam blíž třeba k Case, ale při porovnání s ostatními prodávájícími v této síti velký rozdíl.

+ doplnění k informaci, kterou tu psal Pablo, k otevření prodejny CP
Uživatelský avatar
ZdenekAC77
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 292
Věk: 36
Registrován: 07 říj. 2011, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod rionel » 19 čer. 2013, 00:06

Na muj vkus je prodavač ve Flore takovej vlezlej. Moc mi nesedí. Zato me mile překvapili v Letňanech. Tuším, ze se jedna o Valmont. Slečny jsou tam velmi vstřícné a snaží se i poradit. A doutniky co jsem nakoupil byly v dobrém stavu. Taky jsem se stavil v Habanu v Dlouhé a koupil si svou první Cohibu. Doufám ze bude stát za to za ty prachy :D .
Uživatelský avatar
rionel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 100
Věk: 40
Registrován: 13 bře. 2013, 10:38
Bydliště: Praha 13

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod OldaS » 24 čer. 2013, 07:07

Klucí, poraďte kde v Českých Budějovicích (ideálně okolo nádraží, pak jedu směr Bratislava - Piešťany) koupit dobrý doutník? Díky!
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod FraK » 02 črc. 2013, 16:37

V knihkupectví Daniel na Národní 38 v Praze jsem dnes koupil knihu Doutníky. Při objednání přes internet (zde: http://www.knihydaniel.cz/doutniky/d-167315/) lze koupit za 157 Kč. Zlevněno z původní ceny 499 Kč. Je trošku off-topic, ale možná by se ta informace mohla někomu hodit.
FraK
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 16 čer. 2013, 06:54

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod casey » 16 črc. 2013, 12:10

Neobjednavali ste niekedy nedavno z cigarworldu. de ? Moja prva objednavka tam bola vybavena rychlo ( aj ked jednu s cigar nemali na sklade tak mi poslali o cigaru menej a prachy nevratili ) ale teraz pri druhej ubehli uz skoro 2 tyzdne od zaplatenia a stale este nebola odoslana. Pisal som im mail, ale este mi nikdy odtial nikto na ziadny mail nedopisal :?
Uživatelský avatar
casey
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 103
Věk: 41
Registrován: 20 bře. 2013, 14:56
Bydliště: Bratislava

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Robusto » 20 srp. 2013, 11:00

:arrow: casey Na cigarworld.de jsem objednával před pár lety. První zásilky byly v pořádku, ale pak se to začalo zhoršovat. Kupodivu chyby byly vždy v můj neprospěch. Nakonec se dopracovali k tomu, že mě okradli o celou krabici doutníků. Až tehdy jsem prozřel, že se nejednalo o omyly, ale byla to cílená zlodějna. Veškerá komunikace bezvýsledná, jsou vysoce imunní. Ale že by to za ty roky dokázali vybrousit až k takové dokonalosti, že neodešlou celou zásilku, tak tomu nevěřím. Minimálně prázdná krabice ti dojde :shock:

Kdysi jsem se o tom tady zmiňoval kolegům v soukromých zprávách a před firmou je varoval. Asi to byla chyba a měl jsem to rovnou napsat do fóra.

rionel píše:Taky jsem se stavil v Habanu v Dlouhé a koupil si svou první Cohibu. Doufám ze bude stát za to za ty prachy :D .

Nebude :mryellow:
Uživatelský avatar
Robusto
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 08 pro. 2011, 07:21
Bydliště: Úvaly

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod rionel » 27 srp. 2013, 13:05

Robusto: Zatim jsem nemel lepsi doutnik. Jen neumim napsat recenzi. Ale zkousim dalsi kuby z la casy. Aj dobre poradi.
Uživatelský avatar
rionel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 100
Věk: 40
Registrován: 13 bře. 2013, 10:38
Bydliště: Praha 13

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod cajrix » 17 pro. 2013, 21:32

trosku sem googlil a nemuzu najit info kde se pise o zakazu koupit mimo EU doutniky
jaka je vlastne v soucasne dobe situace? porad zakaz cokoliv koupit? (i kdyby clovek souhlasil se clem a dph)

diky
cajrix
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: 12 říj. 2011, 20:46

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod ZdenekAC77 » 18 pro. 2013, 16:34

Cajrix: to je trochu složitější, nejde o zákaz, ale o regulování množství tabákových výrobků, které si můžeš nakoupit bez celních kolků. Pokud si to nakoupíš osobně a povezeš autem nebo letadlem pak platí u doutníků 50ks/od oka 2krabice. Při nákupu přes internet a příjmu poštou 10ks + nutnost označení zásilky jako GIFT. V ČR vymezeno v zákoně č. 353/2003 Sb. - Zákon o spotřebních daních a čl. 25 – 27 Nařízení Rady (EHS) č. 1186/2009. Jinak, určitě tu není zákaz dovozu - pro větší zásilky si kolky můžeš objednat a daň zaplatit(+dopravný), problém je spíš v tom, na kolik tě ta zásilka po zaplacení těchto náležitostí vyjde. Ty dobrodružství s objednáváním na vlastní pěst ze zemí mimo EU, za to podle mě nestojí. Spektrum značek, které jsou zcela mimo trh EU a stály by za to výše uvedené podstoupit, je podle mě minimální. Když zde trochu pohledáš tak je zde dost kuřáků VdS (Vegas de Santiago), kteří ze zahraničí právě tuto značku objednávají, ale vždy to je do těch 10ks - právě kvůli clu..

Ještě doplním o svůj pohled.. Pro mě je x-krát lepší si těch ušetřených 50kč na doutníku (v lepším případě, pokud to nevyjde dráž) připlatit a koupit si doutník osobně a vědět v jaké je kondici. Když ho osobně neseženu, tak si na základě místních referencí objednat přes internet ze zemí EU, ať už z Německa nebo třeba Polska :-) A na doutníky z USA počkat, až tam pojede někdo ze známých :-)
Uživatelský avatar
ZdenekAC77
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 292
Věk: 36
Registrován: 07 říj. 2011, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod cajrix » 18 pro. 2013, 19:08

hmm by mne zajimalo jak to je s tema kolkama, respektive jeslti je oficialni cesta jak to sem dostat napriklad z teto site
http://www.thompsoncigar.com/product/DO ... m_vc=10624

Predpokladam ze to bude problem napriklad v poctu kolku, ze asi 10ks nikomu nedaji.
cajrix
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: 12 říj. 2011, 20:46

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod cajrix » 20 pro. 2013, 17:21

http://www.doutniky-obchod.cz/alec-brad ... -1177.html

zkouseli ste nekdo jiz? podle mne i dobra cena:)
cajrix
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: 12 říj. 2011, 20:46

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod abraka » 22 pro. 2013, 12:04

cajrix: skusal som Prensado, ale ine velkosti a patri k mojim najoblubenejsim cigaram. Neviem to vysvetlit, ale je tam nieco co ma velmi bavi a chuti. Ale kazdy to mame inak :wink:
S danym obchodom som velmi spokojny. Niekolkokrat som si objednaval a cigary prisli rychlo a v perfektnom stave.
Uživatelský avatar
abraka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 45
Registrován: 19 pro. 2013, 10:00
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod pacatom » 23 pro. 2013, 11:44

Zdravim,nevite kde koupit tyto doutničky? http://www.dymky-online.cz/spanelske-do ... t-5ks.html nejlépe někde v Praze.díky.
pacatom
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 31
Registrován: 20 pro. 2013, 18:16
Bydliště: Kutná Hora

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod rionel » 21 dub. 2014, 09:52

Zdravím, máte někdo zkušenost? Vypadaj slibně a dobře. http://www.doutniky-ml.cz
Uživatelský avatar
rionel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 100
Věk: 40
Registrován: 13 bře. 2013, 10:38
Bydliště: Praha 13

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků