Doutníky - kde nakoupit?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod cajrix » 29 říj. 2014, 10:37

nechci nikomu delat reklamu ale ted posledni nakupy delam na doutniky-obchod.cz a bez problemu, prodavaji znacku Alec Bradley za slusne penize, takze to mam nahradu za kostariku :D
cajrix
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: 12 říj. 2011, 20:46

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod abraka » 30 říj. 2014, 15:18

Nakupujem tam nepravidelne v malom mnozstve uz dlhsiu dobu a nikdy som nemal ziadny problem.
Uživatelský avatar
abraka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 45
Registrován: 19 pro. 2013, 10:00
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod tibino » 30 říj. 2014, 18:26

Tiež som tam kupoval pravidelne, bez problémov - vždy výborne zabalené a vždy kvalitné, nepoškodené kusy. Kupoval som Alec Bradley a raz tesne predtým, ako som presedlal na fajku, La Flor Dominicana...výborná záležitosť, hlavne Double Ligero.
Uživatelský avatar
tibino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 46
Registrován: 31 kvě. 2014, 08:57
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod NEED4BEER » 02 lis. 2014, 17:02

Ahoj,

mám na vás dotaz - mohli by jste mi doporučit nějakej zahraniční eshop, kde nakupujete doutníky a posílají je do Evropy (kromě VdS)? V americkejch eshopech maj krásný ceny, ale u všech sem ztroskotal na tý Evropě.
Skrz CLO apod. mi je vše jasný, jen bych rád věděl kde nakoupit. Díky :oops:
NEED4BEER
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 37
Registrován: 02 lis. 2014, 16:55
Bydliště: Třebíč

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod NEED4BEER » 03 lis. 2014, 18:53

Ahoj, dnes mi dorazil nákup z http://www.doutniky-ml.cz

Objednával jsem si 3 páry doutníků, z čehož u posledního páru (Don Diego) měli na skladě poslední kus. Přišel mi od nich mail, že mají tedy jen jeden a ten mi pošlou gratis.
Čekal jsem tedy 5 doutníků za cenu 4. Jaké bylo dnes mé překvapení, když jsem rozbalil krabici a doutníků tam bylo 7! :ok: :clamp: Abych nemluvil jenom v superlativech - jeden doutník má sice porušený vrchní krycí list mezi patou doutníku a prstýnkem, ale vzhledem k přístupu eshopu to beru s úsměvem.
Za mě jednoznačně palec nahoru :cool:
Teď nechám doutníky trošku aklimatizovat v humidoru, tak jsem zvědav až nějaký zažehnu.
NEED4BEER
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 37
Registrován: 02 lis. 2014, 16:55
Bydliště: Třebíč

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod NEED4BEER » 13 lis. 2014, 17:48

Čau,

jen chci informovat, že jsou na Aukru k dostání El Credito od kubance. Po přečtení příspěvků jsem krabici objednal, tak jsem zvědav...
NEED4BEER
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 37
Registrován: 02 lis. 2014, 16:55
Bydliště: Třebíč

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod zid@n » 29 pro. 2014, 02:18

Jen info pro případné zájemce: Cubanec zase ouřaduje.. Hned jsem na zkoušku objednal..

http://aukro.cz/kubanske-el-credito-25-i4942644353.html
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Hashiba » 06 led. 2015, 20:24

A moje problémy s Kostarikou nekončí...
První zásilka se zřejmě kdesi ztratila, takže mi poslali novou (a přihodili bonus). Potud fajn. Jenže balíček uvízl v drápech celní správy, ta mi poslala psaní a já jsem poněkud ztracen. Nemáte, pánové, někdo zkušenost s tím, jak přesně vyřídit záležitost s celnicí? Na balíčku je uvedena hodnota dvacet dolarů, je tam napsáno "Dar" a uvnitř je pětadvacet kusů velkých doutníků. Když jsem se díval sem http://www.celnisprava.cz/cz/clo/informace-pro-fyzicke-osoby/Stranky/informace-celni-spravy-ceske-republiky-pro-cestujici-o-zmenach-pri-dovozu-zbozi-na-uzemi-eu-ze-tretich-zemi-neclenske-zeme.aspx , dočetl jsem se, že osvobozeno od daně a cla je padesát kusů doutníků. V dopise, jenž jsem obdržel, stojí, že dovézt se smí jen deset kusů. Takže teď jsem poněkud ztracen. Nejde mi ani tak o případné clo a daň, to už bych holt zaplatil, ale co dělat s tím, že mi zřejmě přišlo větší než dovolené množství tabákových výrobků?
Hashiba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 led. 2012, 07:48

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Rog » 06 led. 2015, 21:43

10 je maximum, pár krát sa to tu niekde písalo, mohol si si ušetriť starosti. Môžeš buď zaplatiť dane a clo :? , alebo to nevyzdvihnúť. To potom neviem, čo sa s tým stane.
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Copatej » 06 led. 2015, 22:28

Průser je s tím "bonusem"...jakmile jde samotných 10 kusů, vždy do dopadlo ok, ale bonus navíc je okamžitě v drápech celnice :evil:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Fénix » 06 led. 2015, 23:07

Hashiba píše:A moje problémy s Kostarikou nekončí...
První zásilka se zřejmě kdesi ztratila, takže mi poslali novou (a přihodili bonus). Potud fajn. Jenže balíček uvízl v drápech celní správy, ta mi poslala psaní a já jsem poněkud ztracen. Nemáte, pánové, někdo zkušenost s tím, jak přesně vyřídit záležitost s celnicí? Na balíčku je uvedena hodnota dvacet dolarů, je tam napsáno "Dar" a uvnitř je pětadvacet kusů velkých doutníků. Když jsem se díval sem http://www.celnisprava.cz/cz/clo/informace-pro-fyzicke-osoby/Stranky/informace-celni-spravy-ceske-republiky-pro-cestujici-o-zmenach-pri-dovozu-zbozi-na-uzemi-eu-ze-tretich-zemi-neclenske-zeme.aspx , dočetl jsem se, že osvobozeno od daně a cla je padesát kusů doutníků. V dopise, jenž jsem obdržel, stojí, že dovézt se smí jen deset kusů. Takže teď jsem poněkud ztracen. Nejde mi ani tak o případné clo a daň, to už bych holt zaplatil, ale co dělat s tím, že mi zřejmě přišlo větší než dovolené množství tabákových výrobků?


V tom článku je (správně) napsáno, že v zásilce je osvobozeno 10 ks. Těch 50 ks platí při osobním dovozu.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Bob123 » 07 led. 2015, 00:17

Ja si myslim ze se s nima muzes rozloucit, soukroma osoba muze dovezt 10 ks, vetsi mnozstvi neproclis protoze to nejde a abys to proclil pres nejakou firmu na to ti nesedi dokumenty.
Uživatelský avatar
Bob123
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 280
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2014, 11:41
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Hashiba » 07 led. 2015, 20:01

Hm, tak jsem zavolal na celnici a opravdu, doutníkům můžu tak akorát zamávat na zpáteční cestu. Mám ten náš stát a celou EU zas o kousek "radši". :smoke4:
Hashiba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 led. 2012, 07:48

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Bob123 » 08 led. 2015, 14:47

Ono by se to dalo privezt pres firmu, ale cena po procleni by byla zhruba dvojnasobna a muselo by se toho vzit podstatne vic. Asi jednodussi je vzit nekolikrat 10 ks.
Uživatelský avatar
Bob123
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 280
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2014, 11:41
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 09 led. 2015, 09:11

Hashiba píše:Hm, tak jsem zavolal na celnici a opravdu, doutníkům můžu tak akorát zamávat na zpáteční cestu. Mám ten náš stát a celou EU zas o kousek "radši". :smoke4:


Myslím, že jde možná i o štěstí a to jsi bohužel neměl :( Mně z VDS z Kostariky chodilo běžně 15 i 20 kusů velkých doutníků a ani jednou ( za poslední 3 roky objednáno cca 25 zásilek ) nebyl problém, s celním úřadem jsem neměl jedinou patálii...
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků