Doutníky - kde nakoupit?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Jakub » 05 úno. 2013, 13:09

v Tanzanii jsem byl naposled tuším v roce 2000..... to tam nebylo nic pokud nepočítám recepce světových hotelů ale nebyl jsem v hlavním městě Dar Es Sallamu... mohlo by to bejt i jiný... a hlavně doba pokročila
v roce 2002 na Madagaskaru snad ani to ne.....
počítám Zanzibar bude hodně podobnej....
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod ZdenekAC77 » 05 úno. 2013, 22:51

maculak: spíš než obchody v Tanzánii a Zanzibaru bych zkusil Duty Free na některé z přestupních stanic.. dle mého jistější z pohledu kvality uložení i výhodnosti ceny, na druhou stranu tam asi nenajdeš lokální značky
Uživatelský avatar
ZdenekAC77
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 292
Věk: 36
Registrován: 07 říj. 2011, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 07 úno. 2013, 21:46

no přestup nebo spíše přestávka je v Hurghadě, a to bude brzy ráno, takže neponechám nic náhodě a poctivě se připravím :joy: , odlet je v 01 z Prahy...
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod deny1111 » 16 úno. 2013, 20:55

Prosím chtěl bych se zeptat dá se koupit suchý doutník do 100 korun aby to nebylo to nejhorší a byl dobrý požitek s pokouření?? omlouvám se že se takle ptám něco už jsem si tady přečetl a nemám v tom tak úplně jasno a jsem začátečník...
pokud tu nemá tento dotaz co dělat okamžitě smažu
deny1111
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 3
Věk: 32
Registrován: 16 úno. 2013, 20:43

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod tattoo » 17 úno. 2013, 22:01

Ahoj mate nekdo zkusenosti z etrafikou?v jake jsou kondici jejich doutniky? Diky
tattoo
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 úno. 2013, 21:44

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Copatej » 18 úno. 2013, 08:22

:arrow: deny1111
Pochopitelně, že dá...každý však kouří "na vlastní hubu", takže co je pro jednoho "seno", druhému může chutnat. Musíš vyzkoušet a uvidíš :ok:

:arrow: tattoo
V báječné :ok: :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Vaclav » 18 úno. 2013, 08:49

deny1111 píše:Prosím chtěl bych se zeptat dá se koupit suchý doutník do 100 korun aby to nebylo to nejhorší a byl dobrý požitek s pokouření?? omlouvám se že se takle ptám něco už jsem si tady přečetl a nemám v tom tak úplně jasno a jsem začátečník...
pokud tu nemá tento dotaz co dělat okamžitě smažu



Pokud bych ti mohl poradit, tak první doutník by sis měl kupovat sám :) nejlíp osobně v nějakým specialozovaným obchodě :). Je důležitý si ho osahat, abys věděl jak má dobrej doutník vypadat :). Za takovej peníz jsou docela slušný doutníký Joya de Nicarague z řady Antano....jsou možná trochu silnějsí a mají výraznější chuť. Pokud bys hledal něco kubánskýho tak Jose L Piedra nebo Quintero. Taky H Upmann Coronas Junior, Major, Minor se dají sehnat kolem stovky.

Jestli bydlíš někde v jihomoravským kraji, tak zkus Excalibur humidor....a neříkám to jen proto, že tam pracuju :lol: , ale protože je tam opravdu velkej výběr :)
Vaclav
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Věk: 31
Registrován: 15 úno. 2013, 22:41
Bydliště: Znojmo

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Fanys » 18 úno. 2013, 08:56

deny1111 píše:Prosím chtěl bych se zeptat dá se koupit suchý doutník do 100 korun aby to nebylo to nejhorší a byl dobrý požitek s pokouření?? omlouvám se že se takle ptám něco už jsem si tady přečetl a nemám v tom tak úplně jasno a jsem začátečník...
pokud tu nemá tento dotaz co dělat okamžitě smažu

Shortfiller (tzv. suchý doutník) se dá koupit cca od 20,- a jeho chuť se výrazně zlepší když si cca měsíc poleží v humidoru. Ovšem srovnávat ho s longfillerem, který musí být celou svoji existenci v humidoru, se nedá.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod pitrson » 18 úno. 2013, 09:41

deny1111 píše:..dá se koupit suchý doutník do 100 korun aby to nebylo to nejhorší a byl dobrý požitek s pokouření?? ...

Jak uz psali kolegove, za stovku sezenes spostu slusnejch doutniku. Pravy suchace sou cenove niz, zajdi se podivat do nejaky specialky s doutnikama. L.Piedra a Quintero sou cca za 60,- kolem kila uz sou i nejlevnejsi Partagasy, R & J (treba vyborny Mille Fleurs).. Myslim, ze jde chutove o velmi slusne doutni(c)ky. Ale urcite se aspon pro zacatek levnym shortfillerum nevyhybej. Zkusenosti se nabiraj postupne a kdyz pokazis doutnik za dvacku, tak to aspon nemrzi. Az zjistis, jak co chutna, uz te lakat nebudou.. :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Pablo » 18 úno. 2013, 15:36

Pro návštěvníky města Berlín Oliva Cigar Lounge – Cigarrenmagazin
Obrázek
Uživatelský avatar
Pablo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 328
Věk: 51
Registrován: 19 úno. 2012, 01:20
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod deny1111 » 18 úno. 2013, 18:28

Moc vám všem děkuju za rady a pro začátek jsou to moc dobré rady :ok:
deny1111
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 3
Věk: 32
Registrován: 16 úno. 2013, 20:43

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Robusto » 22 úno. 2013, 10:55

deny1111 píše:Prosím chtěl bych se zeptat dá se koupit suchý doutník do 100 korun aby to nebylo to nejhorší a byl dobrý požitek s pokouření??

Pokusím se ti přesně odpovědět na tvojí otázku, tedy suchý doutník do 100 Kč. Jako začátečníka tě určitě nezklamou Vasco Da Gama. Z nich mám nejraději Port Wine a Whisky. To budeš přesně na požadované ceně.

A jestli to musí skutečně být jen sucháče, klidně ber i Brazil Trüllerie. Preferuji Fernando. Já je sice nechávám v humidoru, ale myslím, že by to šlo i bez něj.

No a pokud budeš ochotný dát 100 Kč za Vasco Da Gama, bez obav investuj do italských Toscano. Pro začátečníka doporučuji nejvyšší z řady, Antica Riserva. Pro mojí papuli jsou až moc jemné, ale začátečníkovi je mohu jen doporučit. Ostatní tě patrně jen vyděsí. Do suchých doutníků jsem si je dovolil zařadit kvůli tomu, že i Italové na fórech vedou spory zda je skladovat v humidoru či ne. Já je tam už nedávám a snažím se vykouřít po dodání, ještě než vyschnou.

Tak otestuj a napiš.

Pablo píše:Pro návštěvníky města Berlín

Prohlédl jsem odkaz. Min Ron Nee, mají tam jen knihovničku nebo jsi i zakoupil?
Uživatelský avatar
Robusto
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 08 pro. 2011, 07:21
Bydliště: Úvaly

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Pablo » 22 úno. 2013, 15:51

:arrow: Robusto: encyklopedie bohužel na prodej nebyla, na internetu je k mání tuším kolem 500$.
Uživatelský avatar
Pablo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 328
Věk: 51
Registrován: 19 úno. 2012, 01:20
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Adam S » 22 úno. 2013, 16:25

Tenhle krám je čerstvě otevřenej hned za rohem od Smradu a musím říct, že je z čeho vybírat.

http://www.pedrostabacos.cz/pedros-prodejna/t-295/
Uživatelský avatar
Adam S
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 238
Věk: 45
Registrován: 23 zář. 2011, 09:14
Bydliště: Praha, Žižkov

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Jakub » 22 úno. 2013, 18:32

jj, už jsem tam byl....docela dobrý
mimochodem měli stánek na Klání 2011 v Kostelci :-) ale to se ještě jmenovali Intermundo.....:-)
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků