Doutníky - kde nakoupit?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 29 dub. 2012, 20:31

Ok, chlapci, díky, celkem jste mě uklidnili, jdu objednat další porci, ať je o vánocích co hulit :mryellow:
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 30 dub. 2012, 23:18

Dneska dorazila zásilka co jsem objednával 16.4 a tu co jsem objednával týden před tu ještě není... takže to chce klid...
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod johnyfly1 » 30 dub. 2012, 23:31

vyskusajte http://www.fajkowo.pl za par dni objednavka doma...som max spokojny...posta do pol kila okolo 7eur :)
Uživatelský avatar
johnyfly1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 248
Věk: 38
Registrován: 11 úno. 2012, 00:22
Bydliště: KNM

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Jerry1 » 01 kvě. 2012, 08:57

:arrow: maculak
A šla ta doručená zásilka přes Celní úřad? Pokud ne, tak ta první možná ano a kvůli tomu je zpožděná.
Uživatelský avatar
Jerry1
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3202
Věk: 52
Registrován: 26 zář. 2010, 11:31
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 01 kvě. 2012, 17:49

Nesla, jsem v klidu to bylo jen pro info, nebyla ani kontrolovana prisla origo zabalena, mel jsem tam bundle 10 ks Canoniazo s krycim listem Oscuro tajemstvi mistra a na ceste mam Chamany v robustu v maduru... jinak pouze prvni zasilka skoncila na celnici a kontrola versus nekontrola je tak jedna ku trem a to jsem se uz prehoupnul pres tisicovku v objednavkach :wink:
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod jcp » 02 kvě. 2012, 10:32

Pánové, vřele NEDOPORUČUJU firmu http://www.hacico.de/ , kterou sem kdysi dával wobo. Mají tam i tabáky - objednal jsem 30.3. , 2.4. si strhli prašule a doteď nic - objednávku furt vedou jako otevřenou ale vůbec nic se neděje! Už jsem jim poslal 2 majly a pořád je ticho po pěšině :evil: , ani se neobtěžujou odpovědět !
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 02 kvě. 2012, 10:55

Ajaj, tak to mě mrzí :eh: , já už od nich dostal 4 zásilky naprosto v pohodě vždy nejpozději 5-6 pracovních dnů...
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Dino » 02 kvě. 2012, 12:26

jcp - daj potom vediet ako to dopadlo, mal som tam vyhliadnute nejake cigary a mal som v plane objednavat odtial.
Uživatelský avatar
Dino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 362
Věk: 40
Registrován: 23 úno. 2011, 19:44
Bydliště: SVK - KNM

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod jcp » 02 kvě. 2012, 12:38

:arrow: wobo
jen technická - kdy jsi měl poslední dodávku, bylo to po tom 30.3. ? A jak to posílají - poštou nebo to doveze DHL ? Jaké jsou možné statusy objednávky krom toho Offen co tam furt mám já ?

Edit: tak snad to nebude tak zlé, na ten poslední dost ostrej majl se ozvali s omluvou, že ty doutníky (co jsem chtěl vedle tabáku) už měsíc nemají skladem a nabídli poslat jiné ve stejné cenové relaci. Ovšem na druhou stranu stejně - když jsem objednával tak je ještě na stránkách měli a objednávku potvrdili, majl že se něco zadrhlo se poslat neobtěžovali, peníze si strhli i když zboží neměli .. asi se příště moc rozmyslím tam něco objednávat.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 02 kvě. 2012, 21:13

Poslední dodávka dorazila někdy začátkem dubna, tak kolem 10. Zásilky vždy přišly poštou a status se neměnil, jen vždy přišel email, že je objednáno a potom že odesláno.
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 03 kvě. 2012, 18:33

Tak Chamanci 10 ks robust v maduru jsou doma :wink: , ale mám ještě pořád skoro 3 šuplíky prázdné...
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 57
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Kalous » 03 kvě. 2012, 20:18

taky budu muset nějaký chamany objednat, už se mi tenčí zásoby a a buhví jak dlouho na ně budu čekat! taky zkusim v maduru, ty co mám jsou klasika, naprostá spokojenost, ale zkusit se má všechno :twisted:
Kalous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Věk: 40
Registrován: 20 pro. 2011, 17:10

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod jcp » 11 kvě. 2012, 11:43

Tak se musím Geschäftsführerin Julii Molter z http://www.hacico.de/ omluvit, nakonec to dobře dopadlo .. když jsme se dohodli za náhradě těch doutníků co nemají skladem, do 5 dní jsem to měl tady a jako omluvu za to jak to dlouho trvalo mi ještě k těm 2 Gratis Proben zur Wahl (který jsem si pochopitelně jako správnej Čecháček vyžádal :D ) ještě přihodili další 3 kousky - panamské Cruzero a Campo Verde a Don Duarte z Nicaraguy. Takže s ohledem na jejich sortiment fajfkovejch tabáků s nimi asi budu kamarádit dál.
image_id: 13911
Btw jsem zvědav na to, zda opravdu tabáky Rattray´s které chodí do vepřova ve stovkách jsou lepší než ty, co se u nás prodávají v padesátkách ..
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 15 kvě. 2012, 18:51

wobo píše:Měsíc mám objednanou zásilku (v pořadí už šestou) z Vegas de Santiago a pořád nic. Dříve mi chodily balíčky tak do 14 pracovních dnů a teď nic. Máte někdo zkušenost, že by se dodání mohlo takto prodloužit ? Ptám se také proto, zda se celý kanál z VDS nějak nezasekl a nečeká nás podobně víc. Díky :smoke1:


Tak jen pro info, doutníky nakonec dorazily, trvalo to přesně 47 dnů :shock: od objednávky, balíček byl omotán páskou s německým textem, že byla zásilka otevřena pro potřeby celní kontroly, což tedy moc nechápu, ale hlavně že je deset kousků chaman robusto doma, jsou stále celkem v kondici a bez poškození :ok:
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Copatej » 15 kvě. 2012, 21:33

:arrow: jcp
:clamp: slušnej kontraband...hlavně, že je to doma :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků