Doutníky - kde nakoupit?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod ucho » 20 led. 2012, 11:13

Včera jsem obdržel zásilku z Excaliburcity a spokojenost. S tím lejstrem je to opruz, ale co už :wink: Doutníky přišly v pořádku a důkladně zabalené.
Uživatelský avatar
ucho
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 595
Věk: 45
Registrován: 20 kvě. 2009, 15:16
Bydliště: Pha západ

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 02 bře. 2012, 17:51

Dneska dorazila zásilka z německého shopu http://www.hacico.de/ a vše v naprostém pořádku.Obchod mě zaujal širokým výběrem celkem i slušnými cenami. Od objednání uběhly 4 pracovní dny, doutníky byly pečlivě zabalené a neutrpěly během přepravy poštou žádnou újmu. Už se těším až ochutnám :yum:
6 x Marca Fina Dominicana Churchill
6 x Marca Fina Panama Gigantes
3 x Padron Nr.2000
3 x Oliva Serie V Double Robusto
3 x Libertad Robusto
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod jcp » 08 bře. 2012, 21:43

Tak jsem se zaregistroval tamtéž s tím, že tam semotamo i nějakej doutníček zakoupím (jen co mi dorazí humidórek), ale mě zaujaly i tamní dýmkové tabáčky - jednak věci co se tu neseženou - můj oblíbený Orlik Golden Sliced (460,- Kč/100g) nebo třeba Dunhill De Luxe Navy Rolls (319,- Kč/50g), věci co tu jsou taky k mání tam mají o dost levnější (tak cca 30 Kč/50g) a v širším sortimentu - Mac Baren, Peterson, Rattray's (i v 100 g balení) a další .. takovej Clan Aromatic (vzpomínka na mládí) vyjde na 166,- Kč/50 g. Kupodivu SG je tam dražší než u nás. Momentálně přemejšlím, co hodit do první objednávky :think:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod klasik51 » 09 bře. 2012, 18:55

Jirko, neříkej že jsi si koupil humidórka. :ok: Tak se ta infekce dostala i do Poděbrad. 8)
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Mack » 09 bře. 2012, 19:12

mně už to v tomto dýmkařském fóru začíná přidat jako v ponuré Wagnerově opeře Soumrak bohů... :smoke4:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod jajo » 09 bře. 2012, 19:35

Macku s tým sa nedá nesúhlasiť :think: :think:
jajo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1003
Věk: 72
Registrován: 15 zář. 2006, 13:19
Bydliště: Šamorín

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 09 bře. 2012, 20:12

Ale klucí berte to jako rozšíření obzorů... :D
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod jcp » 10 bře. 2012, 09:12

klasik51 píše:Jirko, neříkej že jsi si koupil humidórka. :ok: Tak se ta infekce dostala i do Poděbrad. 8)

Ale omyl, to není žádná infekce a už vůbec jsem se nenakazil tady .. naopak souhlasím s Mackem že tohle už pomalu není fajfkařský fórum a pro doutníky tu není kam šlápnout :pray: . Fajfka je pro mě prvořadá, ale jako jsem si v práci kde bylo kouření zakázaný v celým baráku občas dával cigaretu, tak si tu a tam dám i doutník (přece si člověk kvůli jedný ženský nezakáže doživotně všechny ostatní :lol: ), což jsem činil už na vejšce, čili před víc než 40 lety 8) . Tenkrát byl můj favorit kubánská Coronita od La Corona (halfcorona, každá v celofánu, po pěti v papírové krabičce a snad ani ne 10,- Kč/5 ) ale třeba na osadě jsem si klidně dal Krátké - proslulý potkaní ocas tuzemské provenience, tuším kus za kačku (takovej Taras Bulba mezi doutníkama :yum: ). Rozhodně ale - dýmek dám tak 5 - 6 denně, doutník nejvejš jeden, určitě jsem neodzkoušel tolik druhů doutníků jako těch 90 druhů tabáků co mám zrecenzovanejch na tabaky.cz (a nerecenzoval jsem všechno) no a ten humidórek jen proto, abych tu nebyl za socku :oops: .. taky si všimni, že do téhle sekce prakticky nepíšu (stejně jako do threadu o politice) :naughty:
:ot:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Fénix » 10 bře. 2012, 09:32

Je to jednoduché - koho nezajímají vlákna o doutnících, ať je nečte (jako já). Komu připadá, že se málo mluví o dýmkách - tak ať přijde s nějakým zajímavým tématem ! Není prací moderátorů vymýšlet, o čem si tu budete psát :)

Větší aktivita doutníkářů je pochopitelná - o dýmkách se tu píše 8 let, o doutnících naplno 3 měsíce. Tak je jasné že těch neprobraných a nevyčerpaných témat mají více. Každopádně ale z (údajné) nedostatečné živosti dýmkové části není možno vinit doutníkáře, jsou schovaní ve své místnosti a snad nikoho neotravují :?:

:ot:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 10 bře. 2012, 18:20

Nezbývá než souhlasit a za mě jsem moc rád, že se to tu rozhýbalo, byť na dýmkařském fóru, myslím že si toho dokážeme nabídnout takto více, a navíc je člověk tvor od přírody zvídavý :smoke5:
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod klasik51 » 10 bře. 2012, 21:31

Jirko - ano, pro mě je také fajka prvořadá! Doutník je pro mě nová záležitost, nové poznání chutí.
Doutník vykouřim a je fuč, vykouřim dýmku a stále mi zůstává v ruce ta krásná dřevěná věc. :puffy:
A proč by doutníky tady na fóru obtěžovaly, mají svoji místnost. A když mě nebudou zajímat, tak tam nepolezu.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Jakub » 13 bře. 2012, 13:41

klasik51 píše:....... a stále mi zůstává v ruce ta krásná dřevěná věc. :puffy: ........


Zdendo - říká se tomu dýmka....... :twisted:

:ot:
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod wobo » 27 dub. 2012, 07:44

Měsíc mám objednanou zásilku (v pořadí už šestou) z Vegas de Santiago a pořád nic. Dříve mi chodily balíčky tak do 14 pracovních dnů a teď nic. Máte někdo zkušenost, že by se dodání mohlo takto prodloužit ? Ptám se také proto, zda se celý kanál z VDS nějak nezasekl a nečeká nás podobně víc. Díky :smoke1:
Uživatelský avatar
wobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 48
Registrován: 17 led. 2010, 18:47
Bydliště: Praha 8

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod Jerry1 » 27 dub. 2012, 07:58

Měsíc je ještě pořád v pohodě. Sampler mi od nich šel pět týdnů. A přesto, že to byl pouze jeden kus, stálo Celnímu úřadu za to zásilku otevřít. Takže je možné, že zdržení je i kvůli tomu.
Uživatelský avatar
Jerry1
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3202
Věk: 52
Registrován: 26 zář. 2010, 11:31
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Doutníky - kde nakoupit?

Příspěvekod maculak » 29 dub. 2012, 19:44

:arrow: wobo - poslední zásilka 6 týdnů a 3 dny a doutníky přišly v dobré kondici, tak žádnou paniku, já mám další dvě na cestě :wink: ...
Uživatelský avatar
maculak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 56
Registrován: 07 zář. 2011, 18:32
Bydliště: Dlouhá Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků