Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Příspěvekod Fénix » 17 bře. 2005, 19:12

Včera večer jsem si po dlooouhé době dal dýmkový tabák do úst, byl to kousek FVF. Celkem to šlo, plánuju vyzkoušet Old Gowrie.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jana » 18 bře. 2005, 09:28

Fénix píše:Včera večer jsem si po dlooouhé době dal dýmkový tabák do úst, byl to kousek FVF. Celkem to šlo, plánuju vyzkoušet Old Gowrie.


Ale fuj :o
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 18 bře. 2005, 10:09

proč fuj...
Já bych na požvýkání rád okusil nějaký pure-burley flake...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 18 bře. 2005, 13:21

bromden píše:proč fuj...
Já bych na požvýkání rád okusil nějaký pure-burley flake...


Teď jsem požvýkala hovězí po burgundsku, tomu říkám kvalitní požvýkání. Jak se jemně a pomalu podusilo na červeným víně, ňam ňam.

Ale když si vzpomenu na ten nechutnej zážitek s tím asfaltem, o kterým mi namluvili, že patří mezi nejjemnější žvejkáče :roll: :cry: Ble, ble.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod dix » 18 bře. 2005, 13:27

no na nekerych reviews sa medzi jeden z opisov tabku okrem beznych charakteristik uvadza aj chut za surova/syrova.Ale pripajam sa k Jane, na zvykani jei zvykaci tabak a tusim je ho aj dostat.Snus sak co ine.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Nick » 19 bře. 2005, 16:16

Nedavno sem dostal vzorek/neco v cerne krabicce s prihradkama/velikosti pastilek proti kasli/ty stare sfinx/to co prislo sem necekal.Za 3sekundy sem to vyplivl-nez sem nasel kos v rohu :) .V ustech sem mel jak po ostre paprice/a to mam rad ale kdyz to cekam/tohle sem vazne necekal.Verim ze to nekomu jede/100lidi 100chuti/ale ja nekde udelal chybu.Urcite to nezvykejte jako zvykacku!!Mozna pred zuby,snad to nebude palit.
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Fénix » 19 bře. 2005, 18:37

Nick píše:Nedavno sem dostal vzorek/neco v cerne krabicce s prihradkama/velikosti pastilek proti kasli/ty stare sfinx/to co prislo sem necekal.Za 3sekundy sem to vyplivl-nez sem nasel kos v rohu :) .V ustech sem mel jak po ostre paprice/a to mam rad ale kdyz to cekam/tohle sem vazne necekal.Verim ze to nekomu jede/100lidi 100chuti/ale ja nekde udelal chybu.Urcite to nezvykejte jako zvykacku!!Mozna pred zuby,snad to nebude palit.


snus není žvýkací tabák!! (a já tedy ani žvýkací tabák doslova nežvýkám) To musíš dát pod horní ret, ujistit se že sedíš a i pak čekat ránu lopatou do hlavy. Kousnout do toho = :puke:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nick » 19 bře. 2005, 19:14

Fénix píše:
Nick píše:Nedavno sem dostal vzorek/neco v cerne krabicce s prihradkama/velikosti pastilek proti kasli/ty stare sfinx/to co prislo sem necekal.Za 3sekundy sem to vyplivl-nez sem nasel kos v rohu :) .V ustech sem mel jak po ostre paprice/a to mam rad ale kdyz to cekam/tohle sem vazne necekal.Verim ze to nekomu jede/100lidi 100chuti/ale ja nekde udelal chybu.Urcite to nezvykejte jako zvykacku!!Mozna pred zuby,snad to nebude palit.


snus není žvýkací tabák!! (a já tedy ani žvýkací tabák doslova nežvýkám) To musíš dát pod horní ret, ujistit se že sedíš a i pak čekat ránu lopatou do hlavy. Kousnout do toho = :puke:


Ja nerikam ze sem dostal vzorek SNUS/jen prodavacka v trafice rikala ze je to zvykaci tabak a dala me na kost./Vubec se v tom nevyznam a nepamatuju si jake nalepky to na sobe melo.Vzorek cerna plastova krabicka kolem 100kc a jeste meli docela velke sacky/sypane nebo co/cca250kc
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Fénix » 20 bře. 2005, 00:42

Fénix píše:Včera večer jsem si po dlooouhé době dal dýmkový tabák do úst, byl to kousek FVF. Celkem to šlo, plánuju vyzkoušet Old Gowrie.


Dnes konečně přišel čas na Gowrie (vím že je hřích ho nedat do dýmky :D ) . Překvapil mě silou :shock: která je podle mě větší než u FVF, a taky velmi přírodní chutí. Zpočátku dost pálil (tady je vidět rozdíl oproti klasické "žvýkačce") ale po minutě to ustoupilo a zůstal nikotin a příjemná V chuť.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 20 bře. 2005, 19:51

Fénix píše:
Fénix píše:Včera večer jsem si po dlooouhé době dal dýmkový tabák do úst, byl to kousek FVF. Celkem to šlo, plánuju vyzkoušet Old Gowrie.


Dnes konečně přišel čas na Gowrie (vím že je hřích ho nedat do dýmky :D ) . Překvapil mě silou :shock: která je podle mě větší než u FVF, a taky velmi přírodní chutí. Zpočátku dost pálil (tady je vidět rozdíl oproti klasické "žvýkačce") ale po minutě to ustoupilo a zůstal nikotin a příjemná V chuť.


mel sem vzorek od proroka a nijak moc silnej mne neprisel ... dobrej jo, to jako tedy ano :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 20 bře. 2005, 21:46

Simon píše:
Fénix píše:
Fénix píše:Včera večer jsem si po dlooouhé době dal dýmkový tabák do úst, byl to kousek FVF. Celkem to šlo, plánuju vyzkoušet Old Gowrie.


Dnes konečně přišel čas na Gowrie (vím že je hřích ho nedat do dýmky :D ) . Překvapil mě silou :shock: která je podle mě větší než u FVF, a taky velmi přírodní chutí. Zpočátku dost pálil (tady je vidět rozdíl oproti klasické "žvýkačce") ale po minutě to ustoupilo a zůstal nikotin a příjemná V chuť.


mel sem vzorek od proroka a nijak moc silnej mne neprisel ... dobrej jo, to jako tedy ano :)


Teď teda myslím čistě na žvýkání, v dýmce ještě ujde. Na chuti v dýmce se shodneme :pipe1:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 20 bře. 2005, 22:13

Mam taky pocit...ze sa mi mari ze som kedysi davno cital daku knihu ktora opisovala strastiplny zivot prosteho lidu v prni ceskoslovenske republice a tam chudobni ludia najprv tabak zvykali...pak ho susili a dymali a jeste sla nejak zuzitkovat i mocka...A to nemyslim ako vtip..mozno to je dake dežavú v motorickych navykoch ...to zvejkani.. :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Twineryy » 22 bře. 2005, 08:23

Nick píše:Nedavno sem dostal vzorek/neco v cerne krabicce s prihradkama/velikosti pastilek proti kasli/ty stare sfinx/to co prislo sem necekal.Za 3sekundy sem to vyplivl-nez sem nasel kos v rohu :) .V ustech sem mel jak po ostre paprice/a to mam rad ale kdyz to cekam/tohle sem vazne necekal.Verim ze to nekomu jede/100lidi 100chuti/ale ja nekde udelal chybu.Urcite to nezvykejte jako zvykacku!!Mozna pred zuby,snad to nebude palit.


Do žvýkacích tabáků se přidávají mikroskopický částečky skla, aby narušily jazyk a patro a umožnily rychlejší vstřebávání nikotinu. Už jenom tohle mi stačí, abych to nikdy nevzal do huby :puke: :? .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Fénix » 22 bře. 2005, 11:00

Twineryy píše:
Nick píše:Nedavno sem dostal vzorek/neco v cerne krabicce s prihradkama/velikosti pastilek proti kasli/ty stare sfinx/to co prislo sem necekal.Za 3sekundy sem to vyplivl-nez sem nasel kos v rohu :) .V ustech sem mel jak po ostre paprice/a to mam rad ale kdyz to cekam/tohle sem vazne necekal.Verim ze to nekomu jede/100lidi 100chuti/ale ja nekde udelal chybu.Urcite to nezvykejte jako zvykacku!!Mozna pred zuby,snad to nebude palit.


Do žvýkacích tabáků se přidávají mikroskopický částečky skla, aby narušily jazyk a patro a umožnily rychlejší vstřebávání nikotinu. Už jenom tohle mi stačí, abych to nikdy nevzal do huby :puke: :? .


to platí jen pro snus a navíc nedávkovaný, a navíc se mi to stejně nějak nezdá:)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 23 bře. 2005, 23:23

To musí bejt hrůůůůza, něco takovýho vzít do huby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :puke:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


cron