Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod beda » 03 lis. 2010, 01:36

Obecně všechny sucháče co nemaj nikde nápis 100% tobacco maj pod svrchním krycím listem folii z tabáku jak psal Milos Cerman :idea: Když už jsme ale u Handelsgold, tak jednou jsem si koupil sucháč týhle značky a byl normálně po americku natvrdo balenej jen v tabákový folii, žádný krytí. Co mne ale fakt zarazilo, on byl skvělej, bezva jsem si zabafal.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod koja » 05 lis. 2010, 15:58

Na základě všeobecně dobrý zkušenností jsem koupil Handesgold No. 1 a k tomu vanilkový cigarillka.
Přes víkend s kamarády vše otestujeme a hned jak budu schopen, připíšu výsledky.
Už se na to moc tešim :smoke5:
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod basa333 » 05 lis. 2010, 16:02

vsadím se, že nebudeš zklamaný (tedy pokud máš rád přírodní doutníky)
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod koja » 05 lis. 2010, 17:12

basa333 píše:vsadím se, že nebudeš zklamaný (tedy pokud máš rád přírodní doutníky)

V doutnácích jsem nepopsaný list. Před pár lety jsme něco zkoušeli s kamarádem na koleji (tušim Romeo y Julietta). Na oslavu státnic potom jsem kupoval Carlos Torano Exodus a ještě nějaké jiné doutníčky a před cca týdnem jsem si dal doutník Don Pealo za asi 70 peněz a naprosto mě nadchnul, chutnal jako hořký kafe. A skoro mám pocti, že ten Pealo z nich všech byl nejlevnější a zatim nejlepší. Nebo jsem se mezitím tabákově vyvinul díky dýmce :)
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod koja » 12 lis. 2010, 14:47

Tak Handesgold No. 1 prošel testem na výbornou. Mam už druhou krabičku :-)
Ty malý vanilkový cigarillka mi moc nejedou ale doopravdy krásně voní. Do společnosti vhodné.
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod pepson » 13 lis. 2010, 13:09

koja píše:Tak Handesgold No. 1 prošel testem na výbornou. Mam už druhou krabičku :-)
Ty malý vanilkový cigarillka mi moc nejedou ale doopravdy krásně voní. Do společnosti vhodné.

Sú fajn,kúpil som si ďalších 5 kúskov na ryby a som zvedavý čo na ne povie kámoš z FM-on je priaznivec "sucháčov" a furt si nosí Henry Wintermans v plechovej piksli (25 ks).
Okoštoval som to na základe Tomovho a Sobpeta-vho doporučenia je to pohoda.No.1 je na necelú hodinku pohody :ok:
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod basa333 » 13 lis. 2010, 14:01

vždyť říkám, osvědčená značka. trochu mě štve, že je nemají v každé trafice. kupuji je vždy na benzínce, když tankuji.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod vikes » 14 lis. 2010, 14:25

.
Naposledy upravil vikes dne 16 dub. 2012, 20:34, celkově upraveno 1
vikes
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 38
Registrován: 14 bře. 2010, 14:13

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod mirkol » 23 lis. 2010, 17:11

Ahojte,
mám podobný problém a už jsem něco i ochutnal.
Ty výše zmíněné cigarillos Handelgolds jsem taky zkusil, je jich i spousta podobných, ani nevím všechny ty výrobce. Záleží i na trafice, tam mají to a tam zase ono. Vybírám bez filtru a bez příchuti. Všechny jsou v plechové krabičce, 60=80 Kč za 10ks, všechno podobný šmak. Prodávají je i jako kusovky v leckteré restauraci.
Zkusím i něco delšího, teď zkusím výše zmíněné Villiger a objednávám i toto http://www.etrafika.cz/index.php/detail ... _aromas_10 .
Snad by to mohlo být to dobré.
mirkol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 19
Věk: 58
Registrován: 02 srp. 2010, 09:21
Bydliště: Týnec nad Sázavou

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod sir » 23 lis. 2010, 17:49

Villiger copanky mozem doporucit. Dlhsie fajcenie ale o to kvalitnejsie, stabilna prijemna chut skutocneho tabaku, 6ks v krabicke, ktora je na moj vkus uplne dokonala. V mnoho trafikach sa daju kupit aj po kuse, takze je moznost okostovat :joy: .
sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod Nevill » 23 lis. 2010, 18:07

Malé doutníčky, třeba Cohiba mini nebo ve stejné velikosti Romeo y Julietta, ty mám moc rád. A přinejhorším Camelky bez filtru, ale většinou si raději počkám na chvíli kdy bude možné dát si dýmku... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod beda » 23 lis. 2010, 18:08

Teď to mám v háku o dost horší nežli dříve, v úvahu přicházej maximálně tak dvě Elizabethanky za den, nebo cíga který už fakt nedávám zdravotně. Koupil jsem si snus, neporcovanej Skruf. Doporčuju chlapcum co jsou v háku hodně zapřažení i fyzicky. Konkrétně na Skrufu jsou jedle a smrky, proč asi? Celkem dřevorubeckej kousek :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod bromden » 23 lis. 2010, 18:31

beda píše:Teď to mám v háku o dost horší nežli dříve, v úvahu přicházej maximálně tak dvě Elizabethanky za den, nebo cíga který už fakt nedávám zdravotně. Koupil jsem si snus, neporcovanej Skruf. Doporčuju chlapcum co jsou v háku hodně zapřažení i fyzicky. Konkrétně na Skrufu jsou jedle a smrky, proč asi? Celkem dřevorubeckej kousek :mryellow:


Zkus Ettan. Skruf ustávám napohodu, ale Ettan mě spolehlivě sundá do dvou minut. :mrgreen:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod beda » 23 lis. 2010, 19:55

Ettan znám, ale už jsem ho hodně dlouho neměl. Takovej jen decentně ochucenej si ho pamatuju.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

Příspěvekod Cifro » 26 lis. 2010, 08:22

sir píše:Villiger copanky mozem doporucit. Dlhsie fajcenie ale o to kvalitnejsie, stabilna prijemna chut skutocneho tabaku, 6ks v krabicke, ktora je na moj vkus uplne dokonala. V mnoho trafikach sa daju kupit aj po kuse, takze je moznost okostovat :joy: .


Skúšal som všetky viržínky Villiger, ktoré sú na slovenskom trhu a u mňa sú jednoznačným víťazom tie rovné v červenej krabičke (5 ks). Na chuť sú dobré všetky (+-) ale na tých "copánkoch" ma celkom ss...rdí to zakrútenie a to že nemajú slamku. Znižuje to kvalitu horenia a celkový dojem. Tie rovné so slamkou sú taká klasika. Škoda že sú jediné na našom trhu :smoke4:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


cron