Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Kouříte doma?

28 srp. 2023, 12:49

Já kouřím doma a ženským říkám „Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.“

Re: Kouříte doma?

20 říj. 2023, 21:50

Kourim doma, bydlim v chalupe a dole je otevreny velky prostor, takze se to tak nejak rozredi a je to ok. Souhlasim s tim, ze katastrofa je jedine kdyz kourim bez pohody, taham jak sadrovy jezek a spalim tabak. pak je to zly. Kazdopadne varuju se doma silnych VaPer a Orientalu. Latakie je kupodivu v pohode :)

Re: Kouříte doma?

02 led. 2024, 18:58

Mám svoji místnost "Karlštejn" tak v pohodě. Když tři dny nekouřím, neni tam nic cítit. I nekuřák potom nepozná,
že se tam kouří. Mluvím o dýmce, ne o doutnících.

Re: Kouříte doma?

27 led. 2024, 12:52

Ja bafám v dílně, takže v obytném prostoru bafám zcela výjimečně a jen vybrané dýmkové tabáky, doutníky vůbec.

Re: Kouříte doma?

27 led. 2024, 13:02

Chodím naproti do Srdcovky U Drsnejch, kde funguje slušná kuřárna. Od 10:30 do 14:OO jsem tam většinou sám. Udělám v pohodě dvě dýmky, tři Plzně a jdu domů.

Re: Kouříte doma?

30 led. 2024, 20:18

I na sidlistich jsou fajn mista :ok:

Re: Kouříte doma?

01 úno. 2024, 15:16

Všechny moje prostory, ať už to byl byt na sídlišti, stará chalupa, maringotka či auto byly vždy plně kuřácké. Žiju sám, tož mi do teho nemože nikdo remcat. Momentálně bydlím v maringotce a nikdo by nepoznal, že tu přes zimu denně vybafčím tři až čtyři dýmky (většinou burley a latakie) ...mám tu kamna co hodně kouře odsají, dostatečně větrám, s oblibou spaluju vykuřovadla. On se mi ten kouř ani nemá do čeho zažrat, všude samý dřevo, přikrývky a přehozy vlněné. Jó, ale když přijede na návštevu cigareťák, tak je to cejtit ještě dva dny ... to ten papír co tam spaluje.

Re: Kouříte doma?

01 úno. 2024, 19:13

To je fakt, ciga smrděj hrozně. Ručně baleny tak hrozný nejsou, ale prumyslovky běs.
Odeslat odpověď