Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Jak na zápach v místnosti

13 pro. 2013, 00:48

Ja osobne nechavam v izbe velkosti 3mx4m tanier z citrusovou korou (pomaranc,mandarinka,citron,grep) plus na 15-30 minut vetram a potom je akurat krasne citit citrusovu
vonu.Dobre sa my osvecila aj sviecka zo včelieho vosku.A to kludne mozem sfajcit kotol BXX.Proste ziadny pach neni..Snazivci mozu vyskusat ajtanier cesnaku a cibule :mryellow: :ok:

Re: Jak na zápach v místnosti

22 pro. 2013, 12:59

Zdravím,

nemohu nereagovat. Z doposud všech zkoušených způsobů se jako jediný 100% účinný jeví malý ozonový generátor, stačí 2g. Po kouři či jakémkoliv jiném zápachu již po 5 minutách není v místnosti žádné stopy. Generátor nejenom že odstraňuje zápach, dezinfikuje prostředí, ale zanechává velice příjemný pocit horského svěžího vzduchu.

Vřele doporučuji, nutno počítat s vyšší vstupní investicí, kupoval jsem zde:

http://www.aliexpress.com/item/2g-Ceramic-tube-Ozone-Generator-for-Air-Purifier-free-ship-to-New-zealand/621674857.html

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 17:23

Smoke_Dog píše:..Snazivci mozu vyskusat ajtanier cesnaku a cibule :mryellow: :ok:

Anebo k večeři zelňačku a vaječnou omeletu s hráškem :mryellow:

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 17:36

deeWy - za to by bylo tabáku :smoke5:
Stačí vyvětrat, druhý den návštěva nekuřáci nic necítí.
Mluvim o dýmkách.

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 17:44

deewy píše: Vřele doporučuji, nutno počítat s vyšší vstupní investicí,

čínské zboží kupuj od číňanů, pak je za pár korun :wink:

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 22:36

Otázkou je, jestli ten O3 opravdu eliminuje pachy, mohl by se k tomu vyjádřit někdo erudovaný. Jinak si doma zbastlit ozonový zdroj je pro československé ručičky snadná záležitost. Viz webový odkaz: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... f236d99653
Nebo že bych to začal vyrábět za 100g tabáčku? :idea:

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 22:46

jj. tohle si vyráběli čeští akvaristi na desinfekci vody už v polovině minulého století :smoke5:

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 22:57

A co tohle? http://www.ionic-care.cz/objednavka/34- ... tAodp3EAbA
Jen nechápu, že na obrázku místo toho rodiče s dítětem nevyfotili nějakého chlapa v křesle s dýmkou. :smoke3:

Re: Jak na zápach v místnosti

02 led. 2014, 23:13

Protože děti páchnou.Chlapi s dýmkou ne. :mryellow:

Re: Jak na zápach v místnosti

19 čer. 2020, 18:55

Toto již mnohokrát řešili klasikové:

Strávil jsem tedy večer v klubu svém, a navrátil jsem se do Bakerovy ulice až večer. Bylo skorem devět hodin, když jsem vstoupil do našeho pokoje. První dojem, když jsem otevřel dvéře, byl, že vypukl oheň, neboť pokoj byl tak naplněn kouřem, že světlo lampy na stole stojící skorem v něm zanikalo. Když jsem však vešel dále, obavy mé byly zaplašeny, neboť byl to čpavý kouř ze silného, hrubého tabáku, kterýž mě dusil v hrdle a podráždil mne ke kašlání. Dýmem pozoroval jsem v neurčitých obrysech Holmese, jenž seděl tu na lenošce ve svém županu, drže malou hliněnou dýmku svou mezi rty.
Několik závitků papíru rozloženo bylo kolem něho.
„Nastydl jste se, že kašlete, Watsone?“ pravil.
„Nikoliv. Jen jedovatý tento dým mne dráždí.“
„Věřím, že skutečně čpí, když i vy tak tvrdíte.“
„Čpí jen? Jest přímo nesnesitelný.“
Otevřete tedy okno.
Odeslat odpověď