Denicool - zkusil to už někdo?

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Denicool - zkusil to už někdo?

Příspěvekod beda » 17 črc. 2020, 11:54

To se tu prodávalo i jako Ronson, jediný čím to vynikalo byl větší průměr, takže to šlo blbě tam i zpátky.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Denicool - zkusil to už někdo?

Příspěvekod RottenFox » 17 črc. 2020, 15:08

Alter Egon: Starej dobrej kočkolit, no. :mryellow:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Denicool - zkusil to už někdo?

Příspěvekod beda » 20 pro. 2023, 13:42

Měl jsem plnej pytel, 14l asi za 600,- ze zveráče, čistej silikagel. Cenově drobet jinde než denicool, přitom to samý. V kotli k prdu, ALE na sušení fajfek pecka. Mám teď víc času a kouřim docela dost, 6-8 kotlů denně neni problém, dohromady s životem v chalupě kde pořádně topim jen když mám děti, to přestaly fajfky stíhat, vysychat. Takže stačí hned po dokouření a vyčištění, ještě za tepla naplnit kotel až po okraj silikagelem a troubel s filtrovou komorou taky, vrazit do stojánku, popřípadě zavíčkovat. Garantuju, že fajfka je za 24 hodin stoprocentní, ikdyby se v ní sprasilo cokoliv. Bez problémů jde kouřit i po osmi, deseti hodinách. Ten gel točim furt dokola, dokud uplně nestmavne a ani tehdy nesmrdí. Perfektně to řeší i smrad z fajfek, tady v tý malý světnici už někdy byly cítit, když jich bylo za den víc.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


cron