Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Vůně tabáku - není

28 led. 2019, 10:34

Zdravím,

chtěl bych se poptat, tak pár dní dozadu jsem potkal dalšího dýmkaře, který používal tabák, který voněl krásně po vanilce a ani trochu nebyl cítit kouř tabáku.
Při zakoupení stejného tabáku co měl on však kouř nevoněl po vanilce ale po normálním tabákovém kouři, je způsob jakým vykouřit a provonět místnost vanilkou namísto kouře?
P.S. Jsem začátečník (to možná bude tím, no.)

Re: Vůně tabáku - není

28 led. 2019, 12:04

... a není to tím, že jsi kouř jednou jen cítil a pak sis ten tabák zapálil sám?

Re: Vůně tabáku - není

28 led. 2019, 13:27

...a co treba zacit nejakym predstavenim??? ;-) Ve slusne spolecnosti se to tak delava... ;-)

Re: Vůně tabáku - není

28 led. 2019, 19:24

Nerozumim otázce. Co vonělo po vanilce? Kouř tabáku, který nebylo cítit? :think:
A jde ti o chuť v puse, nebo jen o vůni kouře?
A jak chceš vykouřit a provonět místnost vanilkou namísto kouře :shock: to je nějaký rébus?
Jediné co mě napadá je vonná vanilková svíčka, ale tu zase nevykouříš, tak to je taky špatně. :smoke4:
Z dýmky jde vždycky kouř.
Já se v tom nemůžu nějak vyznat.

Re: Vůně tabáku - není

28 led. 2019, 20:52

PiperinoSmokerino píše:Zdravím,

chtěl bych se poptat, tak pár dní dozadu jsem potkal dalšího dýmkaře, který používal tabák, který voněl krásně po vanilce a ani trochu nebyl cítit kouř tabáku.
Při zakoupení stejného tabáku co měl on však kouř nevoněl po vanilce ale po normálním tabákovém kouři, je způsob jakým vykouřit a provonět místnost vanilkou namísto kouře?
P.S. Jsem začátečník (to možná bude tím, no.)


No jasně.

Kup si e-liquid s co nejintenzivnějším vanilkovým aromatem a bez nikotinu.
Nebo si kup vodní dýmku a do toho voňavé kamínky místo tabáku, vyber si samozřejmě ty vanilkové.

Jinak to, co líčíš, je klasický rozdíl, jak vnímá kouření dýmky okolí a sám fajfmen. Obecně platí, že čím voňavější tabáky jsou pro okolí, tím nezajímavější až nechutné jsou pro samotného fajfmena. Naopak vysloveně smradlavé tabáky pro okolí jsou většinou naprostá lahoda pro kuřáka.

Většina zavedených firem se pokouší mezi tím udělat nějaký kompromis, zdejší osazenstvo ti jistě poradí řadu tabáků, které mají výbornou chuť a má je tedy smysl kouřit, a přitom jsou příjemné pro okolí.

Kouřit ale jenom pro okolí, to by dělal akorát snob, který se stará akorát o to, jak vypadá a co si o něm myslí jiní.

Základní představu o vůni tabáku pro kuřákovo okolí získáš z recenzí na http://www.tabaky.cz/

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 00:40

Žabák má naprostou pravdu a napsal Ti vše od A do Z.

Jen bych ho rád doplnil malou bezvýznamnou radou :ok: ...Zakup si tabák SG BXX, nařež a zapal...Vanilka Ti bude přetékat přes fajfku jako v pohádce Hrnečku vař! Dokonce i Tvé okolí uhádne, že sis zapálil v tu chvíli něco neobyčejně vanilkového. Možná budou mít dokonce pocit, že se ta vanilka od samého začátku změnila na spáleniště pneumatik. Ale to bych neřešil a přikládal to spíše Tvým dýmkařským začátkům :puffy: No a u téhle "vanilky bych být Tebou zůstal" napořád.
Né, kecám...můj dodatek ber s rezervou. Žabák Ti opravdu napsal to správné :puffy: :ok: :wink:

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 07:25

Copatej píše:...Zakup si tabák SG BXX, nařež a zapal...Vanilka Ti bude přetékat přes fajfku jako v pohádce Hrnečku vař!...

A taky ještě z nohavic, co? :cool: :lol: :ok: A provoní tím celou místnost. :clamp:

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 08:27

ne ne, na nohavice mám prima radu, už jsem ji tady hodněkrát prezentoval. prosím PiperinoSmokerino, aby mi dal vědět, kde a kdy bude copajdovu vanilku zkoušet, vezmu vše potřebné sebou :D

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 09:22

Děkuji Batrachosovi za vysvětlení. :puffy: Já se prostě ztratil v té vůni bez kouře. :smoke2: :smile:

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 09:40

Ono dým vždy voní jinak ,než chutná tabák v dýmce.Někdy,když jdeme kouřit a někdo z kolegů si zapálí stejný tabák,tak se oddávám pasivnímu nasávání kouře až pak si zapálím a tím se Ti může zdát,že necítíš vůni tabáku,ale aromatizace.Tabák vždy bude chutnat jako tabák a pokud chceš vanilku,tak si dej za "škraň" kus vanilkového lusku.

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 09:53

PResne tak.
Koľko krát som bol prekvapený, ako mi zavoňal tabak od kolegu a keď som zisťoval, čo má, tak to bol matroš čo bežne fajčím, poznám a mám rád... :-)
Proste je to iné :smoke1: .

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 10:04

Copajdo :rofl: :ok: Jenom pro jistotu, kdyby to mladej nepochopil - JE TO VTIP :wink:

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 18:03

:shock: a co je vtip? Já beru Vodnickýho vždycinky vážně. :puffy:

Re: Vůně tabáku - není

29 led. 2019, 23:55

:palm: ...a jejda, to jsem měl zase dnes nad ránem "kecavou" a vono se toho hnedle "bodré jádro" chytne :plaster: :lol:
No vezmu to popořadě...
Až bude chtít PiperinoSmokerino osobní instruktáž, vezmu tabák a jedu mu to vysvětlit a předvést :D :ok:
RottenFox, basa333, cmunda jedou se mnou, ať je cestou nějaká prdel :lol:
No a starouška pro jistotu vezmeme taky, aby nám někdo z dospělých dělal dohled :smoke5: :puffy:

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 05:16

Chudák, už teď je mi ho líto. :lol:
Odeslat odpověď