Zakouřená dýmka a změna tabáku

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod Jana » 05 led. 2005, 19:35

Já jsem měla snad největší problém překouřit dýmku v případě Pergamonu. Jak byl nic moc, tak se zažral a nějak se nechtěl pustit. A já šílenec se to pokoušela vyřešit Jacarandou :cry: Taky zlý, tak jsem se dýmčičce omluvila, nechala ji odpočinout a asi po 2 měsících jsem to postupně překouřila na Savinelli light a teď už je tam jen marcipán a žádný hrůzy od neměckých bratrů. Ale pokud lze, doporučuju překouřit rovnou ne postupně, zažere se tam to horší od každýho mezistupně, mě aspoň teda zažralo.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod piter » 05 led. 2005, 19:39

Jana píše:Já jsem měla snad největší problém překouřit dýmku v případě Pergamonu. Jak byl nic moc, tak se zažral a nějak se nechtěl pustit. A já šílenec se to pokoušela vyřešit Jacarandou :cry: Taky zlý, tak jsem se dýmčičce omluvila, nechala ji odpočinout a asi po 2 měsících jsem to postupně překouřila na Savinelli light a teď už je tam jen marcipán a žádný hrůzy od neměckých bratrů. Ale pokud lze, doporučuju překouřit rovnou ne postupně, zažere se tam to horší od každýho mezistupně, mě aspoň teda zažralo.


hehe, Pergamon nasledovany Jacarandou - jedno lepsi nez druhe :lol: :lol: To je skoro jak trest pro neposlusnou dymku :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod POGO » 05 led. 2005, 23:06

Překuřoval jsem pouze jedenkrát,ale zato současně dvě dýmky u kterých jsem se rozhodl zamněnit navzájem tabáky.Nějak jsem se nemohl s nimi srovnat.Jednalo se o zámněnu aromatiku a latakie.Aromatik šel velmi rychle.Pro odstranění latakie jsem byl nucený skoro celou karbonovou vrstvu odstranit,no a pak následovalo nový zakouření.Začátky dost hnusný,ale šlo to.Chce to jen čas a trpělivost. :shock:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Jana » 06 led. 2005, 10:26

piter píše:hehe, Pergamon nasledovany Jacarandou - jedno lepsi nez druhe :lol: :lol: To je skoro jak trest pro neposlusnou dymku :lol:


Spíš to byl trest pro mě, abych pochopila, že z Planty mimo Presbyho nic nemusím. A jak ten Pergamon, tak Jacarandu jsem měla doporučenou :cry: , že stojí za vyzkoušení. Já mám spíš pocit, že stojí za **v**
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod pohodář » 06 led. 2005, 11:02

Jana píše:
piter píše:hehe, Pergamon nasledovany Jacarandou - jedno lepsi nez druhe :lol: :lol: To je skoro jak trest pro neposlusnou dymku :lol:


Spíš to byl trest pro mě, abych pochopila, že z Planty mimo Presbyho nic nemusím. A jak ten Pergamon, tak Jacarandu jsem měla doporučenou :cry: , že stojí za vyzkoušení. Já mám spíš pocit, že stojí za **v**

A co to přerazit Condorem, zelený je nejsilnějčí. Je to na podráždění i silných žaludků :wink:
Uživatelský avatar
pohodář
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: 12 srp. 2004, 15:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 11:19

No, já "překuřoval" v drtivé většině buď ze zakuřovacího Premiera nebo DTw na něco co jsem chtěl kouřit, nebo radikální přechody z jednoho MB na druhý (obrovský rozdíl), případně z jedné latakie na jinou (taky :) )

Jednou jsem si překuřování užil fest, na oslavě jsem se notně posilněn přehmát a nacpal Elizabethan do fajfky na London... v půlce jsem byl téměř rozhodnut přestat kouřit dýmku, jak to bylo dobrý... ráno jsem na to naštěstí přišel
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 06 led. 2005, 13:29

Jana píše:
piter píše:hehe, Pergamon nasledovany Jacarandou - jedno lepsi nez druhe :lol: :lol: To je skoro jak trest pro neposlusnou dymku :lol:


Spíš to byl trest pro mě, abych pochopila, že z Planty mimo Presbyho nic nemusím. A jak ten Pergamon, tak Jacarandu jsem měla doporučenou :cry: , že stojí za vyzkoušení. Já mám spíš pocit, že stojí za **v**


Nekdo ti doporucil Jacarandu? To zni skoro jako vtip :lol: Ovsem ve skutecnosti je to spis smutne :cry:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 13:54

piter píše:
Jana píše:
piter píše:hehe, Pergamon nasledovany Jacarandou - jedno lepsi nez druhe :lol: :lol: To je skoro jak trest pro neposlusnou dymku :lol:


Spíš to byl trest pro mě, abych pochopila, že z Planty mimo Presbyho nic nemusím. A jak ten Pergamon, tak Jacarandu jsem měla doporučenou :cry: , že stojí za vyzkoušení. Já mám spíš pocit, že stojí za **v**


Nekdo ti doporucil Jacarandu? To zni skoro jako vtip :lol: Ovsem ve skutecnosti je to spis smutne :cry:


Třeba to bylo doporučení ve smyslu proti ohni ohněm, nebo spíš vytloukání klínu klínem :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 06 led. 2005, 14:37

piter píše:Nekdo ti doporucil Jacarandu? To zni skoro jako vtip :lol: Ovsem ve skutecnosti je to spis smutne :cry:


Doporučil a já blb jsem mu dala důvěru :cry: Ale ten zážitek byl natolik hnusnej, že letěla do koše a ještě jsem přemejšlela, jestli to nechce spíš zakopat 2m do země, aby to náhodou nějakej ubohej homeless omylem nezkonzumoval.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Jana » 06 led. 2005, 14:40

bromden píše:Třeba to bylo doporučení ve smyslu proti ohni ohněm, nebo spíš vytloukání klínu klínem :lol:


Bylo to doporučení, zkuste Jacarandu nebo Pergamon. Jsou oba chutný. Já nevím, proč ty lidi takhle lžou :( Tak jsem myslela, že když horší než Pergamon to být nemůže a mohlo a bylo a ještě teď je mi z toho na :puke:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod pohodář » 07 led. 2005, 09:27

Jana píše:
bromden píše:Třeba to bylo doporučení ve smyslu proti ohni ohněm, nebo spíš vytloukání klínu klínem :lol:


Bylo to doporučení, zkuste Jacarandu nebo Pergamon. Jsou oba chutný. Já nevím, proč ty lidi takhle lžou :( Tak jsem myslela, že když horší než Pergamon to být nemůže a mohlo a bylo a ještě teď je mi z toho na :puke:

Tak to zkus něco od Pöschla, třeba nějakej Radford :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pohodář
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: 12 srp. 2004, 15:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jana » 07 led. 2005, 18:41

pohodář píše:Tak to zkus něco od Pöschla, třeba nějakej Radford :lol: :lol: :lol:


Jasně, Radford je dobrá volba - jak jsme o tom mluvili, je to taky k :puke:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod harel » 08 led. 2005, 19:33

... už prosím Vás prestaňte !!! :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :roll:
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod harel » 08 led. 2005, 19:43

... mimochodom....dostal som na Vianoce od jednej vzdialenejšej rodiny (našťastie) 3 tabaky. Dievča je taká ružová pink girl s prenádherným gýčovým vkusom, takže sa riadila vyslovene podža obalov. Hádajte čo mi kúpila. No Jacaranda , Sans Souci a neviem ako sa jej tam priplietol Nappa Valley, lebo ten sa , čo sa týka obalu do jej vkusu určite nešikne. Samozrejme prvé dva tabaky sú komukožvek k dispozícii iba za poštovné a pekný úsmev. :)
Fajčil niekto NAPPA VALLEY?

Janka nechceš jednu tobolku Jacarandy? :D :D :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod dix » 08 led. 2005, 20:18

jj NV som fajcil raz...neni moj typ ale ked je nekdo vsehochut mozes vyskusat.Zas neni to az tak blivajz ako planty.Ako keby si fajcil sampus...az dost velmi kyseli...bez tela ale ne zas az uplne..a spomienky mi neco naznacuju o dost nepodarenom zavere..az hnusnom zavere.Zaver je to co nici temer kazdy aromatik.Asi Ti chutit nebude...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


cron