Torzo dýmky

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Torzo dýmky

Příspěvekod LDC » 01 pro. 2012, 10:11

Zdravim vas vsechny. Omlouvam se, pokud muj predchozi prispevek vypadal jako urazka a invektiva a nebo vypadal jako prispevek lidi, kteri spamuji a trolluji vlakna v podobnych diskusnich forech. Podepsala se na tom pouze unava. (Ne, nebyl jsem ozraly :lol: ). Vazim si vsech rad ve vlaknu, od kazdeho z vas. Je mi jasne (i kdyz vlastnim jen minimum dymek a nejsem zadny Rotschild), ze dymka znacena pouze Bruyere je ... kus, ktery jinou nez citovou hodnotu proste nejspis nema. Forum v mych ocich vylepsovat nepotrebuje, od dob vlakna o marihuaně a samosexu. :smile: Do profilu jsem nezadal, odkud jsem, ale par odpovedi vyse specifikuji: ponejvice Ostrava. No a resumé: jak se dnes urvu, zasilam foto s dotazem panu Hingarovi. O pripadnem postupu dam vedet, klidne do jineho vlakna, kdyby mezitim toto bylo zadouci odstranit. Pekny vikend vsem.
LDC
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: 04 srp. 2006, 11:17

Re: Torzo dýmky

Příspěvekod Dejmal » 01 pro. 2012, 10:13

:clamp:
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Torzo dýmky

Příspěvekod basa333 » 01 pro. 2012, 11:40

a je to. ono je někdy opravdu lepší se nad určitou věcí zamyslet vícekrát a vyslechnout i jiné názory. klidně mi věř, že kdyby ta dýmka za to stála, budeš tu mít alespoň 5 nabídek na opravu. takhle musíš sám vědět, nakolik ta citová záležitost má pro tebe finanční hodnotu a tohle zvážení za tebe nikdo než ty sám neprovede.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků