Zapalovani dymky...

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod Mack » 18 čer. 2008, 16:15

mléko je dnes dost drahé, nestačilo by podmáslí ? :lol:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod BATRACHOS » 18 čer. 2008, 17:04

Na oslavě narozenin mé ženy nám došel ten arabský bláťák, tak jsem někde vzadu v šuplíku vyhrabal Alsbo Chery, narychlo namočil a ... šlo to. Kamarádi nefajfkaři z toho ovšem asi po půl hodině zezelenali tak, že i my žabaři jsem začali být nesví. Zkrátka hlavní vtip je v tom, že se to trvale a fest šlukuje. A na to se fajftabáky zkrátka nehodí.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 18 čer. 2008, 17:37

BATRACHOS píše:Na oslavě narozenin mé ženy nám došel ten arabský bláťák, tak jsem někde vzadu v šuplíku vyhrabal Alsbo Chery, narychlo namočil a ... šlo to. Kamarádi nefajfkaři z toho ovšem asi po půl hodině zezelenali tak, že i my žabaři jsem začali být nesví. Zkrátka hlavní vtip je v tom, že se to trvale a fest šlukuje. A na to se fajftabáky zkrátka nehodí.

...a to teprv takový BXX... :twisted:

Co se mého názoru na vodní dýmku týče, je tomu podobně jako napsal Scalex. Když mám možnost, tak tabák lehce ochucuji latakií.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Hades » 18 čer. 2008, 19:29

Martin Pedain píše:...a to teprv takový BXX... :twisted:

BXX je taková moje večerní slabota :lol:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvekod Jack.Grave » 31 črc. 2008, 22:36

vytryol píše:Ja jsem nekde cetl, ze ten tabak co prodavaji do vodnic je vlastne takovy polotovar...

Spravne by se mel koupit tabak a pak se nejak namacet, aby dostal tu vlhkost...Nebo je to blbost? :?:

Namačet by se měly tak akorát prsty kterejma tabák cpeš do korunky, jinak ten tabák má v sobě tolik vody že by šel ždímat.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Drnda » 11 srp. 2008, 21:36

Tak jsem se zase neudržel a zase se "ztratil" a zase si na dovolené koupil vodnici (už třetí....) O víkendu na chalupě zaexperimentuju - dal jsem si jednu přímo zapálenou a připravenou arabášem a není to tak zlý - jako velmi občasná změna to jde (přirovnal bych to ke žvýkačce nebo bonbonu). Jako kouření to ale rozhodně neberu, je to jen takový ovonění tlamy.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod BATRACHOS » 13 srp. 2008, 19:58

No, já nevím, ...

... ono se to má šlukovat ... tedy všichni Arabové ji šlukují, a to moc o "tlamě" nejni, spíš o plíčkách.
A také dost sejde na tom, čím se to "přikoření". Kouřit šíšu jen s tabákem, to je poněkud mimo.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Drnda » 18 srp. 2008, 08:28

BATRACHOS píše:No, já nevím, ...

... ono se to má šlukovat ... tedy všichni Arabové ji šlukují, a to moc o "tlamě" nejni, spíš o plíčkách.
A také dost sejde na tom, čím se to "přikoření". Kouřit šíšu jen s tabákem, to je poněkud mimo.


No šlukovat to bych se rozhodně neodvážil ani pokud se to má :naughty:
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod tritrek » 18 srp. 2008, 08:59

Drnda píše:
BATRACHOS píše:No, já nevím, ...

... ono se to má šlukovat ... tedy všichni Arabové ji šlukují, a to moc o "tlamě" nejni, spíš o plíčkách.
A také dost sejde na tom, čím se to "přikoření". Kouřit šíšu jen s tabákem, to je poněkud mimo.


No šlukovat to bych se rozhodně neodvážil ani pokud se to má :naughty:


No je to sranda, ale ked to slukujes klasicky, vypadnu ti oci. Ked to inhalujes priamo do pluc (nadychnes sa zo sisy) tak je to v pohode... Len neodporucam to skusat, ked si najedeny :) Velmi rychlo by si sa vyprazdnil :))
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Rujir » 18 srp. 2008, 10:49

tritrek píše:No je to sranda, ale ked to slukujes klasicky, vypadnu ti oci. Ked to inhalujes priamo do pluc (nadychnes sa zo sisy) tak je to v pohode...


A v tom je aky rozdiel? :shock: Ospravedlnte moju nevedomost, ale v zivote som cigarety nefajcil, takze slukovanie nezvladam. Jo a sisu normlane vdychujem do pluc, inak to nema vyznam.
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Fénix » 18 srp. 2008, 10:52

Rujir píše:A v tom je aky rozdiel? :shock: Ospravedlnte moju nevedomost, ale v zivote som cigarety nefajcil, takze slukovanie nezvladam. Jo a sisu normlane vdychujem do pluc, inak to nema vyznam.

jestli se nepletu (taky jsem cíga nikdy nekouřil) tak cigaretový kouř se nejdřív nabere do úst, a pak se teprve vdechuje (spolu se vzduchem), oproti tomu u šíši táhneš přímo do plic.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Drnda » 18 srp. 2008, 14:12

Tak do toho nejdu - zůstanu u ovoňování huby...
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod baronstrasil » 15 zář. 2008, 00:16

priatelia vodna fajka " sisa" je o pozitku a posedeni s priatelmi pri kave alebo caji alebo inom napoji:)

sisu by nemal clovek fajcit sam - je to vyslovene spolocenska "udalost" - tak ako klasicka fajka je vec "individualna" je sisa "spolocenska"

co sa tyka tabaku - je to tabak plus dochucovadla ale s velmi nizkim obsahom nikotinu /ako ktore tabaky/ - uhlik ma na sebe "siru" ale sluzi len pri zapaleni uhliku aby sa rychlo rozhorel - kto da hned zapaleny uhlikna tabak je "dobrodruh" - musite pockat par sec. kym to cele neobhori - je to lahko ropoznatelne pretoze dookola uhlika je "iskrenie" ako ked hori "zapalna snura" :) - ked to prestane iskrit - este chvilku pockam a potom to ulozim na tabak avsak: nie priamo na tabak ale do hlavicky dam vlhky tabak na to dam alobal prepichnem par dierkami a az na to davam uhlik - tabak musi byt mokry ak by bol suchy neviem si predstavit co by to urobilo s vasimi plucami :) ak by to vobec horelo ale asi ano

sisa sa SLUKUJE PRIAMO DO PLUC - a to tak ZE DYCHATE ROVNO DO PLUC NIE NAJPRV DO UST A POTOM DO PLUC ALE HNET AKO BY STE INHALOVALI - ale s rozumom ked si natiahnete velke susto tak to pluca "pocitia" a hlavicka sa zatoci.

a je to uplne iny dym ako z cigarety , co ja viem ako by ste fajcili taras bulbu s nehtami /cigareta/ a Balkan Flake/ sisa tabak/ ale to je hm divny priklad ale o uz :)

je to prijemny zazitok ked sedite 3-4 ludia popijate caj alebo kavicku , kecate a pri tom bafkate prijemny tabak - z jednej fajky - ked je jedno trubicova tak si ju podavate - resp. polozite na stol a dalsi si ju zoberie a td.

viac clanok: http://sk.wikipedia.org/wiki/Vodn%C3%A1_fajka
Uživatelský avatar
baronstrasil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 51
Registrován: 19 zář. 2007, 18:29
Bydliště: bratislava

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Mack » 15 zář. 2008, 06:22

baronstrasil píše:.....je to prijemny zazitok ked sedite 3-4 ludia popijate caj alebo kavicku , kecate a pri tom bafkate prijemny tabak - z jednej fajky - ked je jedno trubicova tak si ju podavate - resp. polozite na stol a dalsi si ju zoberie a td.......

to je podobné, jako by ta parta pila ze stejné sklenice :?:
hmm, když jsem tu kdysi napsal, že by mně tak moc nevadilo mít doma již kouřenou pěknou cizí fajfku (samozřejmě po mojí patřičné renovaci), tak jsem byl peskován...
:smoke5:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Zapalovani dymky...

Příspěvekod Arrand » 15 zář. 2008, 07:36

mňo, od toho jsou ke koupi různé náústky (i pro vodní dýmku), takže když má někdo hygienický problém, prostě si vždycky nasadí svůj náústek a je po ptákách :)

BTW: jsme všichni poněkud těžce OT :ot:
Uživatelský avatar
Arrand
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 38
Registrován: 09 čer. 2008, 09:11
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


cron