Zapalovani dymky...

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod Šimi » 04 bře. 2005, 19:43

Twineryy píše:............... Při soutěžním stylu kouření si na tabáku ani pochutnat nejde, je to prostě úplně o něčem jiným.


Tak to já asi do soutěže nepůjdu. Za prvé to moc neumím a za druhé kouřím jenom proto, že mi to chutná.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Twineryy » 04 bře. 2005, 19:47

Simon píše:
o cem teda? :P


Tuto otázku jsem přesně čekal (ale ne tak brzy) :D.
O čem? Mě se neptej, mě to zase až tak nebaví. Je to soutěžení jako každý jiný. Prostě ctižádostivost: "ještě tohohle překouřim ... tak a ještě tohohle" apod. Já z toho mám teda spíš nervy, takže už to zkoušim jenom jednou za rok na "Prasečím chlupu" u nás v Poděbradech :) .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Simon » 04 bře. 2005, 19:59

Twineryy píše:
Simon píše:
o cem teda? :P


Tuto otázku jsem přesně čekal (ale ne tak brzy) :D.
O čem? Mě se neptej, mě to zase až tak nebaví. Je to soutěžení jako každý jiný. Prostě ctižádostivost: "ještě tohohle překouřim ... tak a ještě tohohle" apod. Já z toho mám teda spíš nervy, takže už to zkoušim jenom jednou za rok na "Prasečím chlupu" u nás v Poděbradech :) .


jak brzy? .... ok, priste pockam do pulnoci :)

ja bych z toho sice nervy nemel, ale furt nevidim proc do toho jit, tomu ze to nemuze chutnat verim 100%...uz jen kvuli tem tabakum :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Todík » 05 bře. 2005, 01:36

Simon píše:
Twineryy píše:
bromden píše:No, dík za odpovědi... možná se někdy na nějakou soutěž zajedu podívat, ale vyzkoušet to mě snad ani neláká... to už je "zábava" sui generis, s kouřením příliš nesouvisející... :lol:

Btw, nebo až Fénix v rámci svého dýmkařsky všeobjímajícího záběru nějakou tu soutěž zorganizuje...

Btw2: co se obvykle kouří za tabáky, ze starých briarů jsem nabyl dojmu že jediné kriterium provýběr je "čemu potřebuje mostex udělat reklamu (a tudíž ho dá zadarmiko)", ale to je dost let zpátky... je to porád stejný?


Je to jednoduchý, kdo to sponzoruje, toho tabák se kouří :lol: . V naprosté většině se kouří aromatiky - říká se, že se vždy kouří tabák, který dotyčnému nechutná a ještě ho musí vymlasknout z nezakouřený dýmky :D . Při soutěžním stylu kouření si na tabáku ani pochutnat nejde, je to prostě úplně o něčem jiným.


o cem teda? :P


Nehledej v tom vědu, nasadím a jedu!!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod bromden » 08 bře. 2005, 14:34

V rámci hnutí opačníků navrhuji soutěž v co nejrychlejčím vykouření dýmky. Bez napálení, samo. :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod LUBO » 08 bře. 2005, 14:53

taka sutaz existuje, ukazovali to v televizii na Spectre, ale nemusis mat iluzie o tom, ako ti najrychlejsi dopadli. :lol:
bud sa domov odtackali, alebo skoncili s hlavou v mise. ked som ich videl fajcit, aj mne sa zacala tocit hlava. :wink:
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod piter » 08 bře. 2005, 14:53

bromden píše:V rámci hnutí opačníků navrhuji soutěž v co nejrychlejčím vykouření dýmky. Bez napálení, samo. :lol:


tp by me urcite bavilo vic, doma pravidelne trenuju :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 11 bře. 2005, 11:05

tak jsem si včera v hospodě nedal pozor a lehce jsem si sirkou opálil vršek hlavičky (dýmky) je to moc velké faux pas nebo ne? :oops:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod tuton » 11 bře. 2005, 11:10

bigdragon píše:tak jsem si včera v hospodě nedal pozor a lehce jsem si sirkou opálil vršek hlavičky (dýmky) je to moc velké faux pas nebo ne? :oops:


Kdyby bylo, jsem jiz davno spolecensky naprosto znemoznen ;-)
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod bromden » 11 bře. 2005, 11:11

bigdragon píše:tak jsem si včera v hospodě nedal pozor a lehce jsem si sirkou opálil vršek hlavičky (dýmky) je to moc velké faux pas nebo ne? :oops:


Ne-e. Dříve nebo později se opálí tak jako tak.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 11 bře. 2005, 11:12

bigdragon píše:tak jsem si včera v hospodě nedal pozor a lehce jsem si sirkou opálil vršek hlavičky (dýmky) je to moc velké faux pas nebo ne? :oops:


To mám na většině dýmek :oops:
Pokud to není moc opálené, dá se to průběžným čištěním uvést do -+ původního stavu, ale já to vzdal, nechci dýmky furt jen leštit.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 11 bře. 2005, 11:16

no ten původní stav se asi nepodaří obnovit je to na té "betonové" paronelce místo se stalo hladkým a hnědým místo drsného a šedého :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod forgi » 11 bře. 2005, 11:21

bigdragon píše:no ten původní stav se asi nepodaří obnovit je to na té "betonové" paronelce místo se stalo hladkým a hnědým místo drsného a šedého :?

Ja ti odpoviem slovami doktora, ktorý ma prepúšťal z nemocnice keď som tam ležal so zaseknutými krížami: " ...naučte sa s tým žiť..."
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Todík » 11 bře. 2005, 11:30

bigdragon píše:tak jsem si včera v hospodě nedal pozor a lehce jsem si sirkou opálil vršek hlavičky (dýmky) je to moc velké faux pas nebo ne? :oops:


Čím déle bafáš, tím více budeš mít vršky hlaviček svých dýmek opálené. Tady existuje přímá úměra. Takže de facto začínáš být "mazák", :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod bigdragon » 11 bře. 2005, 11:34

nejhorší pro mě bude naučit se žít s pocitem že jsem mazák :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


cron