Jak nacpat flake?

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Jak nacpat flake?

Příspěvekod Kora » 03 črc. 2020, 18:50

Na srazu 2013, natočil kolega Jerry1 můj způsob nacpávání flake. Funguje nejen na UF, ale i na další s výjimkou produkce SG :think:
https://www.youtube.com/watch?v=QyCNTKcr1yY
Uživatelský avatar
Kora
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 224
Věk: 63
Registrován: 26 srp. 2012, 15:17
Bydliště: Brno

Re: Jak nacpat flake?

Příspěvekod itrnda » 03 črc. 2020, 20:50

:ok: Tož, když se to umí, tak radost pohledět. Takové návody jsou cennější, než sáhodlouhé kapitoly z knih.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Jak nacpat flake?

Příspěvekod Asu » 28 srp. 2020, 16:31

Dobrý den,
děkuji za info jak na flake. Dnes jsem si nacpal svoji první otýpku. Otevřel jsem Mac Baren Navy Flake,přeložit dle návodu. Povedlo se. S otýpkou v ruce jsem hledal vhodný kotlík.
Otýpka pasovala přesně do Petersona XL 90 (P/LIP) a tak jsem ji na výšku vsunul (vlákna flake na "stojáka"). Tabák, který přesahoval na výšku kotlíku jsem šroubovitě vtlačil a zarovnal. Zapálení (zapalovač) bez problému a po cca 15 minutách jsem poprvé použil dusítko a pokusil se tabák stlačit. Krusta se posunula dolů. Nyní došlo k odstranění filtru. Pocitově jsem neměl s filtrem kontrolu nad kotlíkem. Dýmku jsem dokouřil za hodinu a čtvrt, až do konce s dvojitým použitím zapalovače během kouření. Příště, než vložím otýpku do hlavičky dýmky, tak na dno kotlíku nasypu rozdrcený tabák. Třeba se pak bude dokuřovat lépe.
Pokud se mi bude dařit s otýpkami, tak vyzkouším SG Full Virginia Flake, který asi nechám chvíli před nacpáním odpočinout na vzduchu.
Díky pánové za diskusi, pomohla mi.
Uživatelský avatar
Asu
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 43
Věk: 51
Registrován: 26 dub. 2015, 18:49
Bydliště: Nusle

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: student a 11 návštevníků