Pouzdra na cigaretový tabák

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Pouzdra na cigaretový tabák

Příspěvekod karl0s » 25 črc. 2010, 20:14

Zdravím vás,
chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, jestli se u nás dá sehnat pouzdro na tabák asi v takové podobě : tu nebo tu ? Našel jsem pouzdra třeba zde ale nelíbí se mi, a to z toho důvodu že jsou kožené. Předem díky :wink:
karl0s
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc. 2010, 20:02

Re: Pouzdra na cigaretový tabák

Příspěvekod harm » 04 dub. 2011, 15:06

no nevím zda jsi narazil na správné fórum. Pokud se týče pouzder na dýmkový tabák - vyrábí se kožené pro menší vysichání tabáku. U cigaretových tabáků toto není až tak zapotřebí i když přeschlý tabák není nic moc. Doporučil bych ti hledat mezi výrobky našich farem.

Z těch odkazů co jsi tu uvedl se mi zdá že jsou vyrobeny z pytloviny užívané při transportu tabáku a jiných plodin. Takové "hrubé" pytle seženeš v obchodech zaměřených na živočišnou/rostlinou výrobu. Následně ti pak kterákoliv šikovná švadlena spíchne co si budeš přát ... možná i na počkání. Osobně když jsem kouřil cigarety a balil si je, netrápilo mě vzhled pytlíku(používal jsem ten ve kterém jsem si tabák koupil).
Uživatelský avatar
harm
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 423
Věk: 40
Registrován: 29 led. 2011, 21:45
Bydliště: Machov

Re: Pouzdra na cigaretový tabák

Příspěvekod Namornik » 04 dub. 2011, 18:47

Já teda ževenesku z pytlíku nevyndavám, se schnutím nemám problém :mryellow: . V práci mám jeden záložní a ten je přesypanej do plechovky od Petersona SH
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Pouzdra na cigaretový tabák

Příspěvekod AdamSvob » 09 lis. 2011, 16:18

Pouzdra na cigaretový tabák můžete najít na http://www.merri.cz, Je tam spousta různých druhů střihů, barev apod. :wink: Celý tabák se zasouvá dovnitř, a proto nevysychá a zároveň máte všechno pohromadě...
AdamSvob
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis. 2011, 22:23

Re: Pouzdra na cigaretový tabák

Příspěvekod Blackofee » 15 črc. 2012, 10:48

Ja osobne používam Kvatza Tobacco Pouch. Dá sa bez problemov zohnať aj v ČR aj v SR http://www.originalkavatza.com/pouches/tobacco-pouch/15-tabacco-pouches/P159-tobacco-pouch-classic
Uživatelský avatar
Blackofee
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 3
Věk: 41
Registrován: 14 bře. 2012, 07:37
Bydliště: Senec

Pouzdra na cigaretový tabák - FLER

Příspěvekod vavra » 16 črc. 2012, 15:58

Nějaká pouzdra se dají najít na Fleru a možná by ti výrobci udělali i nějaké zakázkové. Jen tak v rychlosti jsem našel tohle zboží: Tobag a mAnuFraKtura:tABAkos
Uživatelský avatar
vavra
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 22
Věk: 40
Registrován: 12 črc. 2012, 22:16
Bydliště: Rychvald


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


cron