Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Při cestování¨letadlem dávám dýmky do :

a) příručního zavazadla , které mám u sebe
54
58%
b) zavazadla , které je v nákladním prostoru
15
16%
c) nepřemýšlím nad tím , neb mám vlastní aeroplán
24
26%
 
Celkem hlasů : 93

Re: Cestování s dýmkou

16 úno. 2020, 11:31

"Dnes jsem byl probuzen orálem.
Doufám, že je to naposledy, co jsem usnul ve vlaku s otevřenou pusou."

Re: Cestování s dýmkou

16 úno. 2020, 20:32

:shock: kdo ti to udělal?
Už vím, proč ti číňani nosej roušky. :wink:

Re: Cestování s dýmkou

17 úno. 2020, 23:52

RottenFox píše:"Dnes jsem byl probuzen orálem.
Doufám, že je to naposledy, co jsem usnul ve vlaku s otevřenou pusou."

:ok: Děkuji Ti Foxi :ok: :puffy: Jako jediný si pochopil můj skrytý starý vtip :smoke5:

Re: Cestování s dýmkou

18 úno. 2020, 15:21

Taky mi to došlo, jenom jsem nemohl uvěřit, žes to pěkné a nostalgické téma cestování s dýmkou posunul zrovna tímhle směrem. Ale asi jsem tak trochu Mirek Dušín, takže tu ledovou sprchu občas potřebuju.

Re: Cestování s dýmkou

18 úno. 2020, 16:06

Copatej píše:...Ale zpět k meritu věci.
V letadle to mám velmi podobné jako ve vlaku, jen s tím rozdílem, že nejedu po kolejích :pray: :twisted: takže naposledy jsem v letadle kouřil na podzim 2019 a byla to poslední společná dovolené s rodinou. Od té doby prý mám už létat jen sám. No sám...to je zapeklitá otázka :smoke5:


omlouvám se za nepřesnou citaci: skrytý vtip jsem pochopil, ale nepochopil jsem tuto pasáž...

Re: Cestování s dýmkou

18 úno. 2020, 22:54

Tome, mě to nevadí :smoke5:

Re: Cestování s dýmkou

19 úno. 2020, 08:14

máš recht - nemusím všechno chápat :wink:

Re: Cestování s dýmkou

13 kvě. 2022, 19:38

Dvoudenní výlet do české tabákové Mekky (ne, není to Hulín, milý MBO, ani Šluknov, milý J.C.),ale Kutná Hora.

Špatná zpráva - Muzeum tabáku dočasně uzavřeno. Ale úžasný p.Vosáhla obchod na Barborské zdá se, přežil.

No, základní věci mám sbaleno (taška z eTrafiky nemá chybu), zbytek před odjezdem, to už jsou jen nějaké nepodstatné hadry, botky a miláček Olympus PEN-F…

image_id: 28956

Re: Cestování s dýmkou

14 kvě. 2022, 08:32

Pět dýmek na dva dny - to už je slušná výbava. Tak pěkný výlet, mám to dýmkové putování taky rád. Jinak Hulín není tabáková Mekka, snad podle názvu, ale i to neplatí, protože název je odvozen od slova hůl. Tam, kde zapíchli hůl, se usadili, aspoň tak jsem si to přečetl. https://kromerizsky.denik.cz/zpravy_reg ... Hul%C3%ADn.

Re: Cestování s dýmkou

15 kvě. 2022, 16:17

Mirku. Podle toho zdroje zapíchl král hůl do bahna. Asi se králi do bahna lépe zapichovalo, ale vlastně můžete být rádi, že to bahno nebylo někde uprostřed močálu, to by mohlo jít s vámi časem dost šejdrem!

Jinak to jde ale dolů vodou i v té Kutné Hoře. Dýmkařství funguje a koupil jsem tam cínové dusátko od Petersonů s Holmesem, které jsem ještě neměl. Podniky na náměstí ale přecpané, chytli jsme se sice ve dvou, ale odmítli mi v obou přinést popelníky, i když jsme seděli venku :x

Z dýmky se stává domácí záležitost (nebo ověřená hospůdka venku), možná ale nás budou za pár let lovit pomocí dronů, protože zapálený kotlík je pro termokameru hned zjistitelný, s tím ani na svém dvorečku nic nenaděláš. :smoke4:

Re: Cestování s dýmkou

16 kvě. 2022, 09:34

Kroměříž - hanácké Athény
Hulín - hanácké Benátky :ok:

Re: Cestování s dýmkou

16 kvě. 2022, 10:59

Prostějov - hanácké Hanoi :cool:

Re: Cestování s dýmkou

16 kvě. 2022, 12:20

Tak to mě smetlo. Raději se ani neptám, jak jsi k tomu došel. :mryellow:

Re: Cestování s dýmkou

16 kvě. 2022, 12:25

To nevíš? Město na rovině, plné hanáckých držgrešlí, tudíž prázdná MHD, všichni jezdí na kolech! Já jsem zde náplava, ale Hanoi se tomu říkalo už dávno. V poslední době ovšem dochází k výměně bicyklů za SUV :x

Re: Cestování s dýmkou

22 kvě. 2022, 08:28

MBO píše:Kroměříž - hanácké Athény
Hulín - hanácké Benátky :ok:


Mirku, Hanácké Benátky se vždy říkalo Litovli.
Odeslat odpověď