Tak jak před dýmkou? kuřák-nekuřák?

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

kouřili jste před svým setkání s dýmkou? Myslíte že to ovlivnilo Váš zážiteK

ano, kouřil- byla to dobrá průprava
20
23%
ano, kouřil- byla to špatná průprava
24
28%
ne, nekouřil- bylo to lepší než kdybych kouřil dřív
43
49%
ne, nekouřil- zkušenost s dýmkou byla špatná (že by někdo?)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 87

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 led. 2006, 16:36

Já kouřím dýmku od 16 let, tak ani nebyl čas, abych předtím ještě kouřil např. cigarety.
Kolem 18. roku jsem občas kouřil i malé cigarilos ( Danemann ... ) a v dnešní době si dám tak 1-2 do roku kvalitní vlhký doutník.
Jinak ale kouřím jen dýmku.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Darth Morss » 16 úno. 2007, 17:56

Toto tema se naprosto zvrhlo v kritiku cigaretaků-nic proti tomu.Pro me je koureni dymky a cigaret diametralne odlisna zalezitost.Cigarety kourim rano nez jdu do skoly a o obedove prestavce atd.-proste to nespojuju s zadnym chutovym pozitkem,ale s nikotinem.Nebudu prece pred skolou na rychlo "tlacit" dymku.Ny dymku mam vyhrazeny chvile pohody,vsak vite co myslim...
Uživatelský avatar
Darth Morss
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 95
Věk: 34
Registrován: 27 led. 2007, 18:41
Bydliště: Bylnica

Příspěvekod paulie » 17 úno. 2007, 00:32

Před dýmkou sem kouřil doutníky, občas nějáké to cigárko, jinak dýmku celkem úspěšně prokládám doutní(č)kama a třeba dneska sem si dál pár cigaret(sobranie).
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod JardaS » 17 úno. 2007, 23:59

Průběžně jsem kouřil cigára 35 let s dopracováním a spotřebou až 60 denně . Je taky pravda , že jsem se snažil občas utéci k dýmce , ale nikdy se to na dlouhou dobu nepodařilo , až teď a doufám , že už to tak zůstane .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Xaver » 03 bře. 2007, 22:22

Darth Morss píše:Toto tema se naprosto zvrhlo v kritiku cigaretaků-nic proti tomu.Pro me je koureni dymky a cigaret diametralne odlisna zalezitost.Cigarety kourim rano nez jdu do skoly a o obedove prestavce atd.-proste to nespojuju s zadnym chutovym pozitkem,ale s nikotinem.Nebudu prece pred skolou na rychlo "tlacit" dymku.Ny dymku mam vyhrazeny chvile pohody,vsak vite co myslim...

Souhlas s kolegou...tez mam odlisny nazor na koureni dymky a cigar. Akorat s rozdilem, ze si ho nedavam pred skolou, ale v aute do prace :) Cigaro kourim kvuli nikotinu a vecer si uziji chut tabaku v dymce. Ale jiz se pokousim pouze jen o tu dymku. Snad to bude brzo :D
Xaver
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 43
Registrován: 05 zář. 2006, 21:12
Bydliště: Kousek od Roudnice

Příspěvekod klasik51 » 04 bře. 2007, 13:01

já to mám jako dick,od 15ti do 17ti sem tam to cigárko na brigádě a
potom 40let nic.A teď, souhlas s rourem,nekuřák,kouřící dýmku. :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod isch » 04 bře. 2007, 17:28

Ja som v osemetnej situacii ako zaryty nefajciar, nadavajuci na kazdeho co mi smradil cigaretou som zacal PRAVIDELNE fajcit fajku a pocuvat reci cigaretakov, ze im to nevonia. Ale to je iba zavist...
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod SpikeHARDcore » 04 bře. 2007, 17:50

Kouřil jsem asi 2x roky :lol: pak jsem zjistil že je to trapný :lol: (cigarety) a že nic z toho co to do mě posílá nechci a nepotřebuju takže jsem přestal úplně :twisted: pak už jen dýmka a občas doutník a dannemann (výjmečně)
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod mik » 06 bře. 2007, 17:17

Jsem trochu na rozpacích, kam se v anketě zařadit - cigarety jsem kouřil jen tehdy, když jsem měl chuť, s kamarády u piva, na pracovních školeních (tam hulili všichni, aby je nehráblo :lol: ), někdy 10 za večer, pak třeba měsíc nic, pak 1 na procházce se psem, pak týden nic :roll: - prostě jsem se nestal závislákem. S dýmkou je to ještě trochu jinak - kromě té chuti jako bych vyhledával nebo přímo "vyráběl" situace pohody a klidu, kdy si dýmku můžu vychutnat :puffy: .
Uživatelský avatar
mik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 107
Věk: 58
Registrován: 03 bře. 2007, 21:05
Bydliště: Opočno

Příspěvekod ypres.bass » 18 bře. 2007, 01:19

za celý svůj život mám zatím v sobě (odhadem):

5 cigaret
10 ochucených KingEdvardů
60 beedies
50 doutníků
2 jointy
50 doutníčků a cigarillos
20 kotlíků
už půl roku bydlím na kolejích!

docela čisté plíce, co?
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod piter » 18 bře. 2007, 05:35

tak tohle radsi nepocitat :shock: :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mike Hill » 18 bře. 2007, 06:50

...ja som s cigaretami nikdy nezačínal, ani jedným šlukom...

...manželka sa pre asi rokom a pol vrátila k cigaretám a nie anie prestať, neprestala ani keď otehotnela :evil: ...

...a ja som začal s fajkou asi pred mesiacom...

...fascinovalo ma to už dávno, ale nikdy som sa neodvážil prekročiť to tabakové tabu...

...odkedy ale bafkám fajku, vnímam, že moje čuchové aj chuťové vnami sa dosť upravili, dym bcítim tak dráždivo ako predtým ba naopak, vnímam ho omnoho rozmanitejšie a citlivo dokážem oddeliť jednotlivé zložky v jeho pachu a čo sa chuti týka, sladkú chuť cítim už len minimálne, za to som citlivejší na spektrum horkých chutí...

...btw, trocha OT, ale nemôžem nesúhlasiť s kolegom mikom, že fajkár svojím rituálom, naozaj vitvára pohodovú atmosféru...

...:offtopic2: zase: niečo z hisorie:

Ján Smrek si zaspomínal vo svojich spomienkach nazvaných Poézia moja láska na jeden novinový článok, ktorý v ňom vzbudil vežké sympatie. Týkal sa blahodarného vplyvu fajčenia na psychiku fajčiarov i ich okolia: "Jedna direktorka ústavu pre výchovu anglických šžachtických dcérok prepúšťala svoje chovanice do života s takouto radou na rozlúčku: Keď sa budete vydávať, dajte prednosť fajčiarovi. Ten si po dobrom obede zapáli svoju fajku a labužnícky ju vychutnávajúc, má dobrú náladu, tú prenáša aj na druhých, lebo nehundre, neškriepi sa, nehovorí o starostiach, a ak hovorí o politike, tak nehromží, ale radšej servíruje anekdoty. Takáto nátura má potom blahodarný vplyv aj v rodinnom kruhu, aj v širšej spoločnosti. A že fajčenie škodí? Neškodí tomu, kto vie múdro fajčiť. Múdro, to značí: pomaly.
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod SpikeHARDcore » 18 bře. 2007, 11:52

Mike Hill :arrow: Pěkný sloh :D :smoke5:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Mike Hill » 18 bře. 2007, 14:42

SpikeHARDcore píše:Mike Hill :arrow: Pěkný sloh :D :smoke5:

...thx vr mch...

...to ja sa vždycky takto rozkecám napokon...

...asi by som si mal založiť nejaký fajkársky blog, lebo to tu celé vytapetujem za chvížu... :roll:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Zababa » 19 bře. 2007, 16:38

Nekuřák. Dvě malý cigára na vojně, ale pak fajfka.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


cron