Kroužky z dýmu

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Umíte dělat při vyfukování kroužky z dýmu

Ano - nedělá mi to problém
55
32%
Ano - ale musím se hodně snažit
62
36%
ne - nepodařilo se mi to naučit
35
20%
ne - nikdy jsem to nezkoušel
22
13%
 
Celkem hlasů : 174

Příspěvekod ttygr » 19 bře. 2007, 15:42

jistě, množství dýmu který se ze šíši dá natáhnout (obzvláště když ho hromadu narveš do plic) umožňuje už i tu plachetnici... docela slušnej výkon, na tak malou věc se samozápalným uhlíkem, ale já bych si z toho asi nepokouřil
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod Zababa » 19 bře. 2007, 16:09

No, dělat kroužky s takovouhle troubou ... já nevim... vám se to líbí?
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod Mike Hill » 19 bře. 2007, 16:18

Zababa píše:No, dělat kroužky s takovouhle troubou ... já nevim... vám se to líbí?

...nie ze by sa mi to pacilo s rurou, ale tak maly kluci, aby robyli take kruzky jak donutky a tolko za sebou, no normalne sa hanbim...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod ttygr » 21 bře. 2007, 17:14

ne že by se mi to libilo, preferuju klasiku, ale večer sme měli návštěvu a tenhle inštrument tpůsobil mnoho radosti a veselí:-) nebo to byla ta ořechovka:-)?
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod Coureur des Bois » 04 zář. 2007, 15:59

Bohemund píše:I já toto umění ovládám, jen při tom vypadám natolik dementně, že ho provozuji pouze v naprosté osamělosti a nikým nepozorován. Aspoň doufám :D
to Šimi: Inu, Gandalfova mistrovství v užívání dýmkového koření tu asi nikdo ještě nedosáhl :wink:


Ja som dosiahol Gandalfovo majstrovstvo v spani s otvorenymi ocami. No, su sice vtedy docela hooodne cervene :twisted: , ale ide to. Dokonca som sa neprebral ked mi do nich svietili.
Sorry za :offtopic1:

Tak kruzky robit viem, sice s naspulenou hubou, ale ucim sa to robit pekne decentne. No a na plachetnici este pracujem... 8)
Zatial viem urobit burkove mracno. :twisted:
Uživatelský avatar
Coureur des Bois
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 210
Věk: 39
Registrován: 24 bře. 2007, 11:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Mike Hill » 04 zář. 2007, 18:58

Coureur des Bois píše:
Bohemund píše:I já toto umění ovládám, jen při tom vypadám natolik dementně, že ho provozuji pouze v naprosté osamělosti a nikým nepozorován. Aspoň doufám :D
to Šimi: Inu, Gandalfova mistrovství v užívání dýmkového koření tu asi nikdo ještě nedosáhl :wink:


Ja som dosiahol Gandalfovo majstrovstvo v spani s otvorenymi ocami. No, su sice vtedy docela hooodne cervene :twisted: , ale ide to. Dokonca som sa neprebral ked mi do nich svietili.
Sorry za :offtopic1:

Tak kruzky robit viem, sice s naspulenou hubou, ale ucim sa to robit pekne decentne. No a na plachetnici este pracujem... 8)
Zatial viem urobit burkove mracno. :twisted:

...tak to aby sme to zase poriadne poriadne vydymili U čierneho draka (alias U Mira) tam aj keď spôsobíme monzúnové mračno búrkové z latakie, nebojím sa hromov a bleskov zo strany osadenstva... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod daf » 22 říj. 2007, 08:02

ja som pred rokmi robil archeologiu vo svajciarsku a byval som tam v starej bowlingovej hale :). kedze ta dedina kde sa nachadzali vykopavky bola totalne diera tak mojou jedinou zabavou bolo sediet fajcit fajku a skusat rozne kruzky a ich umiesntovanie. tak som sa tomu venoval minimalne 2 hodky denne a nadobudol som celkom slusnu zrucnost v tomto umeni . najprv kruzky , potom kruzky v kruzku a metou boli olympiske kruhy :) to uz je kafe:) uz sa nepamatam ci sa mi tie olympijske podarili ale som si isty ze sa to da :)
teraz to uz moc nerobim iba obcas ked chcem urobit dojem na nejaku mladeznicku :) mimochodom tusim ze s cigarou sa robia kruzky lepsie :)
daf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 49
Registrován: 12 říj. 2007, 09:08

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Scott » 14 kvě. 2009, 21:20

Umím tak maximálně plachetnici v mlze a kroužky se mi při kouření nevalí z úst, ale z dýmky... :pipe1:
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod basa333 » 15 kvě. 2009, 06:56

kdo bude mít zájem, na srazu v září (nebo kdykoli na prasklé muňce) kroužky naučím. umím je a mám na to svědky :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Drnda » 15 kvě. 2009, 06:59

Sice při tom člověk vypadá jako...ale je to fajn zábava když se daří. Každopádně poslat kroužek do jiného předem vyfouklého se mi zatím nepovedlo.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Tapinek » 15 kvě. 2009, 07:19

basa333 píše:kdo bude mít zájem, na srazu v září (nebo kdykoli na prasklé muňce) kroužky naučím. umím je a mám na to svědky :wink:

Dosvedcuji, ze je umi (hotova masinka)... Me je to ale i tak prd platny, povede se mi vzdy tak jeden na deset pokusu... Proste - komu neni shury dano... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Scott » 15 kvě. 2009, 08:05

basa333 píše:kdo bude mít zájem, na srazu v září (nebo kdykoli na prasklé muňce) kroužky naučím. umím je a mám na to svědky :wink:


Tak zvaní Svědci Basovi :wink: Mno, díky této kratochvíli snad tu padlou kuňku opravdu navštívím! :D
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Fanys » 15 kvě. 2009, 08:26

Scott píše:
Tak zvaní Svědci Basovi :wink:

Basa je náš Mistr... :pray: :pray: :pray: ... vlastně Fernetmeister :think:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Copatej » 15 kvě. 2009, 13:47

Scott píše:Tak zvaní Svědci Basovi :wink: Mno, díky této kratochvíli snad tu padlou kuňku opravdu navštívím! :D

Bacha na to, s tou padlou kuňkou by si to někdo mohl vysvětlit po svém :think:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Kroužky z dýmu

Příspěvekod Krhút » 15 kvě. 2009, 19:48

Copatej píše: Bacha na to, s tou padlou kuňkou by si to někdo mohl vysvětlit po svém :think:

Ba(tra)cha na to , o padlých kuňkožábách se tu nesmí mluvit , pšššššššššššššššššššššt :D
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků