To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

28 zář. 2014, 20:56

> Gimli: To zavání recesí a lehkým vandalismem. ;) Tak co kluci, kdo tu fajfku tomu koníkovi do tlamy narve? :)
Akorát u toho mějte po ruce petici proti zákazu kouření, ať to můžete presentovat jako akci proti zákazu kouření. ;)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 říj. 2014, 20:22

Jako začínající kuřačka dýmky to zatím nemám lehké. Otec v mládí dýmil, z dětství si ještě pamatuji jeho dýmku, vystavenou v polici, chodívala jsem ji tajně očichávat, takže mne dost zarazily jeho pejorativní výrazy k tomu, že jsem začala dýmit. Máma všechno nakonec přešla mlčením. Jediný, kdo si zajde přivonět a potáhnout je brácha. No co Vám mám povídat... snad mé dýmky vezmou na milost, když uvidí, že to není jen pozérská záležitost.

Tak jsem vlastně zvědavá na reakce širšího okolí mimo rodinu, jejíž odpor se dá pochopit. Zatím jsou nejbližší kamarádi nadšeni, ale jde o muže, to se zase není co divit. Už tak jsem dost výrazný typ - vzhledem i stylem. Kouřím jen krátce, v řádu týdnů, ale hned od začátku jsem začala kouřit i na veřejnosti, byt v podvečerních hodinách. Pár lidí mne už zastavilo, jestli prý dobře vidí a jak jsem se k tomu dostala apod. A vlastně se těším na další setkávání!

Kouříte spíš sami nebo ve společnosti?

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 říj. 2014, 20:50

Když jsem chodil na střední školu, tak u nás ve třídě kouřili dýmku skoro všichni kluci a asi třetina holek.

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 říj. 2014, 23:58

:arrow: Nephrite Fox
a ešte napíš, že máš rada pejsky, jízdu na kole nebo potápění a hneď som zamilovaný :smoke1:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 00:15

:arrow: Breer

Pokud psa, pak jedině ruského barzoje, jinak preferuji kočky. Kolo nesnáším. Ale papíry na potápění OWD jsem si udělala před rokem. :smoke3:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 05:45

Já si zapálím spíš sám,v práci, na noční, když tam nikdo moc neni a mam klid. Jinak v hospodě občas.Ale pořád tam je ten pocit že na vás ostatní čumí a mně to někdy vadí. Ach ta kultura kouření dýmky v Čechách. Lidi čumí jak kdyby měl člověk v hubě kdoví co :mryellow:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 06:24

No ovšem, ale ono jak kde a v jaké společnosti. :)
Teď o vejkendu jsem byl v jedný prdeli u Domažlic, kde jsem se strejcama zabíjel ovce a kachny a hoďku a něco jsem z bentky od PoKlaTa spokojeně pukal Conistona a nikdo se nad tím nepozastavoval. :)
Prostě příjemná venkovská atmosféra. :)
Bylo to úplně jiné, než když pukám před místními maloměšťáky, co se považujou za velkoměšťáky. ;)
Takhle dobře jsem si snad ještě nezakouřil. :ok:

(a ne, žádnou krvavou fotku nemam ;) :lol: )

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 08:02

Liška v kurníku (nebo jak se jmenuje ubytovna pro kachny).

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 08:11

Raz za čas sa tu zjaví nejaká baba a už je tu na ňu fronta... :lol:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 08:18

Co fronta, to jen Breerovi se zapalujou lejtka. ;)

A Vlado, jestli si to kolo neprosadíš, tak jsi u mě mrtvej Breer. :lol:

Fanýs: :ok:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 říj. 2014, 22:05

No když vim kolik má Vlado doma tabáku, tak třeba starší dcera má ráda psy, na kole už umí a pro jistotu začne brzy s potápěním. Za pár let(čas tabáku neškodí :wink: ) už bude na vdávání :mryellow: .

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

21 říj. 2014, 06:23

:clamp: :clamp: :clamp:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

21 říj. 2014, 08:33

Gimli píše:No když vim kolik má Vlado doma tabáku, tak třeba starší dcera má ráda psy, na kole už umí a pro jistotu začne brzy s potápěním. Za pár let(čas tabáku neškodí :wink: ) už bude na vdávání :mryellow: .

No :think: jestli je jí 5 let, tak to už potom Vlado bude jezdit na jinejch kolečkách. :plaster:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

21 říj. 2014, 10:21

Nefritová liško, jelikož se někdy vyskytuješ v Praze, stav se v Blanické 3, rádi bychom Tě poznali a doporučili vhodné tabáky. Máme i cca. 50 otevřených druhů k očuchání a ochutnání.

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

21 říj. 2014, 10:34

:arrow: Vorža

Mám cesty do Prahy celkem pravidelné a dýmky teď budu tahat všude s sebou, takže proč ne, ráda dojdu. Áááá... už to vidím, pracuješ v eTrafice. Pak tedy dojdu moc ráda a nechám si poradit. Děkuji za nabídku a brzy na viděnou!
Odeslat odpověď